Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] S-line avant R8 (foty na 5str)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moj wymarzony zakup avant 2006 czorny s-line - po prostu sie zakochałem w tym aucie juz :>

przebieg 96000km seria s-line z lepsiejszych bajerów ma webasto ogrzewanie postojowe na pilota org audi :)

http://www.fotosik.pl/aukcja/50119/f89bd8b12207a195.html - wszelkie fotki

f89bd8b12207a195hz5.jpg

c89aca27d6a93122sq8.jpg

a40793469e8b5229am1.jpg

d25042109d522931km8.jpg

listopad 2008 :) mała kosmetyka

zmiany:

- zderzak s4/s-line + grill z czarnym środkiem

- progi s4 - dzieki malik :notworthy:

- lepa klubowa

- brak oznaczeń z tyłu

- nowe oponki zimowe 225/45/17 nokian

niebawem:)

-koła od r8 19 cali+ 235/35/19

-listwy progowe i tylna beda w kolorze

-wydech s4 :gwizdanie:

obraz026lx1.jpg

w1024.png

obraz036sv5.jpg

w1024.png

obraz039ei1.jpg

w1024.png

obraz031yk0.jpg

w1024.png

obraz034ar6.jpg

w1024.png

obraz043xv2.jpg

w1024.png

Opublikowano

jak dla mnie wszystko na wielki + oprócz silnika :cool1: zmiany też w dobrym kierunku się kształtują :good:

Opublikowano

Bardzo ładne autko :))

Szkoda tylko, że nie ma kierownicy multifunkcyjnej, ale nie ma co narzekać :)

Super furka :kox:

Pozdrawiam ;)

Opublikowano
  • Autor

Bardzo ładne autko :))

Szkoda tylko, że nie ma kierownicy multifunkcyjnej, ale nie ma co narzekać :)

Super furka :kox:

Pozdrawiam ;)

no nie ma ale ma bixenon w zamian, podgrzewacze foteli 8airbag i chrom pakiet :>

Opublikowano

no nie ma ale ma bixenon w zamian, podgrzewacze foteli 8airbag i chrom pakiet :>

Dlatego napisałem, że nie ma co narzekać, a furka jest pierwsza klasa, pierwszy sort :)

Ciekaw jestem jak te webasto sprawdza się :kox: W zimę pewnie ekstra jak z roboty wyjdzie się ;)

Opublikowano

Jesli dobrze zauważyłem to szybki tył są na korbę? :kox::naughty::tongue4: Znaczy nie dali Ci prąda na tył? :polew: W sumie widziałem nawet w RS4 B7 szybki tył bez prąda :polew::tongue4: Ale mniejsza o to... Autko jest przepiękne, jak dla mnie to zmień felgi na większe i już będzie kozak, znaczy się jeszcze większy jak jest... Bo i tak kozaczysz tą furką na mieście :decayed::cool1:

O co Ci chodziło:

wpisujcie miasta :>

:mysli:

Opublikowano

O co Ci chodziło:

wpisujcie miasta :>

:mysli:

Pewnie chodziło o tekst z AK :decayed:

Ładna A4 ;).

A sej jeszcze jest? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

O co Ci chodziło:

wpisujcie miasta :>

:mysli:

Pewnie chodziło o tekst z AK :decayed:

Ładna A4 ;).

A sej jeszcze jest? :naughty:

jeszcze jest :> wkładam 1.1spi i na allegro idzie :>

bo z 1.416v nikt nie chce :>

Opublikowano

Przyjmę przednie fotele od S'ki za przysłowiową 1 PLN - fura KOX

Opublikowano

bardzo fajne autko - kiku gratów mu brakuje ( multi kiery , bose , 4x el.szybki i.t.d. ) ale jak na 2.0 to naprawdę fajniutka sztuka :good:

Opublikowano

łądna furka, kiere zawsze możesz zmienić :wink4:

Opublikowano

spoko auto, tylko ten silnik taki sobie :gwizdanie:

Opublikowano

Tuner TV możesz sobie darować. Ja miałem przez pół roku i bardzo rzadko używałem. Polecam natomiast interface AV ze sterowaniem z Navi/Kiery i DVD z portem USB/czytnikiem kart SD.

Furka fajna. Też mam Webasto. Poczekaj jak zobaczysz ile kosztują w ASO specjalne baterie Warta do pilota :decayed: Niestety zwykłe AAAA nie pasują.

Opublikowano

Poczekaj jak zobaczysz ile kosztują w ASO specjalne baterie Warta do pilota

ile :mysli:

Opublikowano

Piękna :kox: modny kolor :tongue4:

Opublikowano

Poczekaj jak zobaczysz ile kosztują w ASO specjalne baterie Warta do pilota

ile :mysli:

80PLN za 3 bateryjki. To są tzw. mini AAAA. Znalazłem je w końcu w jakimś sklepie internetowym w UK za połowę tej ceny z przesyłką. Ew. można na taśmę klejącą przyczepić 3 zwykłe AAAA poza pilotem i połączyć kabelkami. Tak miałem przez pewien czas :decayed:

Opublikowano

no ładne cacko ziooom :good:

kiedy mogę podjechać i złoić ci dupsko ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no ładne cacko ziooom :good:

kiedy mogę podjechać i złoić ci dupsko ? :naughty:

przyjedz seicento czeka :> :> :>

Opublikowano

Ew. można na taśmę klejącą przyczepić 3 zwykłe AAAA poza pilotem i połączyć kabelkami. Tak miałem przez pewien czas :decayed:

To ja juz wolalbym wydac te 80 pln :polew:

Sorry za OT, nie moglem sie powstrzymac :decayed:

Opublikowano

Ew. można na taśmę klejącą przyczepić 3 zwykłe AAAA poza pilotem i połączyć kabelkami. Tak miałem przez pewien czas :decayed:

To ja juz wolalbym wydac te 80 pln :polew:

Sorry za OT, nie moglem sie powstrzymac :decayed:

Chodzi o to co się dostaje za tą sumę. Wydałbyś kiedykolwiek 80PLN na kawę? Wątpię.

A koszt 3 zwykłych bateryjek AAAA jest właśnie zbliżony do ceny dobrej kawy czyli ~10PLN.

Pilot i tak leżał w kuchni na oknie z widokiem na garaż. Nie musiałem go nosić w kieszeni :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.