Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] S-line avant R8 (foty na 5str)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To wyglada na ET35, a nie 45... Gdzies musi byc blad, nie wierze :cool1:

Opublikowano

gril od Ski i te fele robią wrażenie :good:

jakieś mody zrobiłeś w silniku?? :P czy seryjne 140KM?

Opublikowano
  • Autor

gril od Ski i te fele robią wrażenie :good:

jakieś mody zrobiłeś w silniku?? :P czy seryjne 140KM?

chwilowo seria :)

Opublikowano

no z tym et coś nie tak..tarcze to prawie takie jak dekielki do felg..a tak to fele :evil::good:

Opublikowano
  • Autor

no z tym et coś nie tak..tarcze to prawie takie jak dekielki do felg..a tak to fele :evil::good:

bo zdejme koło i zrobie fote :evil: na każdej ET45 :> a na hamulce jeszcze przyjdzie pora :gwizdanie:

Opublikowano

Moze producent cos spapral z tym ET, bo to naprawde nie wyglada na 45... opona jest blisko nadkola, wiec obstawiam raczej 35 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Moze producent cos spapral z tym ET, bo to naprawde nie wyglada na 45... opona jest blisko nadkola, wiec obstawiam raczej 35 :gwizdanie:

ja sie oczywiście nie gniewam jak zaistaniła pomyłka :> :>

jeszcze inne ujecie :wink4:

005.jpg

Opublikowano

z tym ET to może być prawda. Weźcie pod uwage że auto ma zawias -20mm i jest to złudzenie.

Ja też mam et 45 ale bez zawiasu i auto wygląda jak wóz drabiniasty :>

Opublikowano

Ja mam ET43 w nowych kółkach, a na aucie wyglądają zupełnie inaczej niż te na których są w zimę ET42... :mysli: Niestety nie pamiętam jaka jest różnica szerokości tych felg, a to może być powód tych rozbieżności.

Opublikowano

Wyglad super, tylko tarcze trzeba teraz zmienic :)

Jak komfort jazdy?

Opublikowano
  • Autor

Wyglad super, tylko tarcze trzeba teraz zmienic :)

Jak komfort jazdy?

dla mnie komfort bardzo podobny jak na 17 cali - ja nie wiedze róznicy :> może na miekim zawiasie jest to bardziej odczuwalne :cool1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Piekne audi...widzę foty na ikei;)

widzialem ją nie raz na zywo, fela robi wrazenie..

Pozdrowionka :)

Opublikowano

arturo co jest grane, czemu ten megakoks felunek sprzedajesz :blink:

Opublikowano

W dodatku dosc tanio.. :rolleyes:

Opublikowano

Może jednak komfort nie jest porównywalny do 17" :polew:

Opublikowano

arturo co jest grane, czemu ten megakoks felunek sprzedajesz :blink:

Bo auto chyba sprzedaje :)

Opublikowano
  • Autor

arturo co jest grane, czemu ten megakoks felunek sprzedajesz :blink:

dzisiaj miało iść do ludzi zamiana na inne + dopłata ale gościu przyjechał takim szrotem ze sie nie zamieniłem i zostało jeszcze :>[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 23:30_________________________________________________

Może jednak komfort nie jest porównywalny do 17" :polew:

mam od wczoraj 17 i tak samo twardo jak na 19 :tongue4:

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.