Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[avf] po programie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam .Mój silnik dostał

-nowe turbo 1756,

-nowy spawany kolektor wydechowy,

-fmic

-dp 2,5

-egr odmy brak,

-program

Co o tym Myślicie

Zdjęcia

Edytowane przez kaline1984

Opublikowano

Jakiś wykres??

Sam myślę nad 1756 i fmic, (Alki już leżą od jakieś czasu) i mocy coś koło 200KM i 400Nm... Ale wszystko dopiero na wiosne...

Opublikowano
  • Autor

Próbuję i nie wchodzi

Opublikowano

Może byś chociaż opis uzupełnił bo nie wiadomo jakiego silnika się tyczy.... Co do mocy to trzeba umieć wystroić turbo i układ paliwowy czy sprawny..

Opublikowano

Witam .Mój silnik dostał

-nowe turbo 1756,

-nowy spawany kolektor wydechowy,

-fmic

-dp 2,5

-egr odmy brak,

-program

Co o tym, Myślicie

wklej wykres

Opublikowano

Dawaj wykres i foty. Kto robił program?

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

fajnie wyszło :banan:

Opublikowano
  • Autor

Kto robił program widać na wykresie. :)

Założenie było takie żeby nic nie było widać. Wszystkie rury malowane proszkowo na czarno złączki czarne.

Opublikowano

Dobra teraz widzę w przeglądarce bo wcześniej w tapatalku nie pokazywało

Opublikowano

Kolego ta waga na wykresie jest ok? Tylko 1535 kg? To mój awx w sedanie w ośce waży 1480, a do tego jeszcze paliwo i kierowca... Więc coś tu nie halo...

Sent from Lumia 920

Opublikowano

Hamowana z autopilota :decayed: :decayed: waga się nie zgadza....seria tak jak kolega Blachu pisze ok 1500 waży a jak jeszcze 2 osoby siedziały to spokojnie ponad 1600 będzie.

Opublikowano
  • Autor

Dziś ważyłem auto same waży 1540 kg ok 25 lit ropy. Tuner nie miał dowody i policzył ok 1400 kg + 2 osoby..Ma to poprawić i zobaczymy co wyszło.Byłem dziś też na hamowni stacjonarnej MAHA a tam moc dużo większa

dsc-0775.jpg

Edytowane przez kaline1984

Opublikowano

Różnica względem samego chipa mocno odczuwalna? ;) niedługo u mnie też zawita pod maską gtb :P

Sent from Lumia 920

Opublikowano
  • Autor

Jest 2500obr i jest jazda ,3500 jest odlot tak to wygląda, :).Każdy dzień bez GTB to dzień stracony. :grin:

Edytowane przez kaline1984

Opublikowano

A od dołu jak jedzie względem serii na chipie? Tak do 2000obr? Jak z reakcją na gaz? Nagraj jakieś filmiki jak jedzie :D

Sent from Lumia 920

Opublikowano

Jeszcze ten dołek wygładzić i by było miodzio :hi:

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio miałem gotowca 160 KM a w nim pełny moment przy 1950 wiec teraz jest słabo z dołu.Wtedy był strzał i dalej nic a teraz rośnie i rośnie.

Wkleiłem nowy wykres po poprawionej wadze w temacie wątku.

Edytowane przez kaline1984

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ładnie to wygląda 207/4203, ciekawe jak z trwałością jednostki przy częstym butowaniu...

Opublikowano
  • Autor

Z tego co wiem to nie jest jeszcze szczyt możliwości AVF i nigdy nie słyszałem zęby się posypał od takich parametrów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.