Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Falujące obroty


klejo

Rekomendowane odpowiedzi

U siebie miałem problemy z falującymi obrotami.Wymieniłem świece przewody problem nadal tkwił , okazało się że to wina cewki zapłonowej.Kupiłem nowe wszystkie i problem znikł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zazwyczaj jak klikam w link jak np. u Ciebie Musti to wychodzi mi "No input file specified" ?? WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zazwyczaj jak klikam w link jak np. u Ciebie Musti to wychodzi mi "No input file specified" ?? WTF?

czasem się tak dzieje , spróbuj otworzyć ten sam link w zwykłej przeglądarce

często w mozilli się tak dzieje

btw wracając do tematu czasami padnie jedna cewka i już dupaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ostatnio przydażył mi się pech gościu przywalił mi w moją Audi próbowałem ją odpalić na słabym akumulatorze (nic nie blokowało silnikia). Autko po naładowaniu akumulatora i odpaleniu zaczeło falować na wolnych obrotach (Audi A4 2.6 '97). Jak poradzić sobie bez komputera z tym problemem? Przepustnica wyczyszczona przebadana na komputerze 2 dni przed stłuczką. Proszę o szybką odp. i pozdrawiam.

Edytowane przez sweto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posprawdzaj wężyki od podciśnień w okolicach przepustnicy
ja jak miałem jeden spadnięty to objawy były mniej więcej takie jak mówisz
dla pewności możesz jeszcze popsikać plakiem albo czymś w ten deseń po kolektorze dolotowym żeby sprawdzić czy czasem się nie rozszczelnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystko wróciło do normy gdy odłączyłem akumulator i przepustnice tzn. gdy rano to i to podłączyłem z powrotem i odpaliłem po chwili znowu zaczeło falować. Załamany zgasiłem auto,ale po jakieś godzinie wsiadłem przekręciłem kluczyk na zapłon odczekałem jakąś min. wyłączyłem zapłon a potem odpaliłem auto i jak ręką odjoł i znów mruczy. Pozdrawiam wszystkich i dzięki za pomoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...