Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19

• Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

heh jednak dalem rade bo byla zmiana planow ale nie mialem juz dostepu do neta zeby napisac a jesli chcodzi o dziewczyne to sama chciala jechac wiec niech marznie ;) zatuje no ale zawsze chce ze mna jechac bp jak to z kobietami bywa zawsze mozna skoczyc na jakies zakupy :naughty:.

No ale spocik udany aczkolwiek troszke lepsze buty musze zalozyc na nastepny :>

LUCAS są już czapeczki, daj znać czy już przelewałeś kase czy nie

jak nie to przeleje i obie przyjda do mnie i na spocie Cie skroje :decayed: wraz z przycinką :polew:

Nie przelewalem, jak mozesz to załóż za mnie a potem mnie skroisz jak za zboże na spociku. Dzieki wielkie.

sie ma rozumieć :decayed:

Witam.

W ankiecie pojawiajacej się na spocikach tarnowskich (tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/tarnow_noca-t5838.0.html;msg655198#new ) na pytanie „Ankiety?”

• 23% lizusów uważa, że błyszczę intelektem przy układaniu ankiet,

• 15% optuje za ankietami będąc urzeczonymi głupotą ich autora (HEJ! Co to niby za opinia – mam komuś wpieprzyć? :D :D :D)

• 8% chciałoby cos wygrać (tylko ja tak głosowałem, bo myślałem, ze to będzie za***ista opcja, a wy ją olaliście ciepłym moczem

Pozdrawiam i zapraszam na kolejne ankiety w wątku tarnowskim (gdzieś mam opinię abnegatów i ankiety będą kontynuowane :P )

hmm

czy oby kolego nie pomyliły Ci się wątki

tutaj raczej nikt nie bardzo wie o co Ci chodzi

pozdro

hmm

czy oby kolego nie pomyliły Ci się wątki

tutaj raczej nikt nie bardzo wie o co Ci chodzi

pozdro

eeee, tam zaraz pomyliły

to miał być taki wytworny żarcik od niechcenia :decayed:

no, może trochę nieudany :disgust:

:D

Pozdro

jechalismy ze znjomymi do Slupska ja z tylu z dziewczyna kumpel kierowal i z boku jego dziewczyna siedziala i na tym slynnym luku we wrzesnicy mijalismy sie z naprzeciwka z tirem ktorem podczas mijania nas urwalo sie kolo(tylny blizniak) no i prosto w nas co skutkowalo zrobieniem 2 baczkow i wyrzycniem nas na lewa strone sciecie drzewa akurat moimi drzwiami i pozniej pare fikolkow na szczescie wszyscy zyja a najbardziej ja sie poobijalem. Samochod byl kolegi skasowana doszczetnie b7. Jak dojde troche do siebie to zajade i opowiem w szczegolach wraz ze zdjeciami autka.

Milogo spocenia :tongue4:

oki dzieki

zawsze powtarzam rzeczy materialne to d*p.a zdrowie najważniejsze :wink4:

no i po spoceniu

:decayed:

Panny i Pannowie wstępnie ustaliliśmy nową godzinę spotkań

19.00* w każdą ŚRODĘ

*reklamacji po odejściu od kasy nie uwzględniamy :polew:

a tak poważnie to pisać, pisać i pisać, udzielać się i udzielać i jeszcze raz pisać no i jeszcze proponować i proponować :kox:

pokazywać się że żyjecie