Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19


Dev

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie serwisujecie klimę w Słupsku ?? Wiosna się zbliża, czas ogarnąć nieco ten bajzel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj jeszcze dwa tygodnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciiiiiiiiichooooooooooo...... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieniamy ch....owe miejsce z fajnym dojazdem na fajne miejsce z ch....owym dojazdem ... :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

Namiary będą w tym wątku ? czy na PW ?

Niebawem będzie w tym wątku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brama za wąska :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam :hi: Regenerował ktoś od Was alufelgi u gościa w Trzebielinie? Widziałem jak się reklamował po różnych klubach moto z okolic, a że są to Wasze okolicę, to zapytam :wink: Wiozę dziś swoje koła do regeneracji a w okolicy koszalina nie ma nikogo konkretnego :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów w słupskim mam pytanie czy oglądnął by ktoś z was mi jedno autko w słupsku ja mam 400km w jedną stronę a jechać na darmo srednio :(

ciężko z czasem Praca moja i mojego ojca(co 2 tyg w domu na weekend kierowca tir) a samej matki nie puszczę bo ona zna się tylko na zasadzie koloru o jest srebny :):)

jak byłem na urlopie zeszły tydzień to nic sensownego nie wpadło w ogłoszeń itp itd urlop się skończył i ładne ogłoszenie wpadło... życie

Parę takich auto oglądałem z najbliższej okolicy ale nie stety nie urzekły mego serca zarówno pojazdowo jak i przez ludzi którzy go sprzedawali

cena zaporowa ale jestem w stanie zapłacić dużo więcej i mieć swego rodzaju rodzynka :)

Mercedes-Benz ML 320 36900.00 PLN. Słupsk - otoMoto.pl

sprawdziłem vin przebieg w 2013w styczniu 100 900 km tyle morze udzielić aso na podstawie podanego vinu kupiony w polskim salonie gośc chce jechać na serwis w celu weryfikacji stanu i przebiegu namawiam go na wypad do gdańska lecz nie chce bo niby za daleko że auto rodzinek i szkoda by coś się odpukać stało.... mówi że jest servis w bolesławicach aso mercedes i tu morzę podjechać lub dowolny servis nie autoryzowany w bliskiej okolicy pomożecie Pany morzę macie jakiegoś magika który ogarnia diagnostyke mercedesa oraz zna się na autach miernik lakieru ogólny stan

czekam na historie z aso jak on kupował mam mieć przesłaną na meila oraz faktury i resztę fotek

Auto ma być dla rodziców a nie chciał bym by umoczyli swoje ciężko zarobione talarki :)

oczywiście odwdzięczę się w jakiś Słowiański sposób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ogladal tego mesia

Przebieg razy 3 jak nie cztery

Kilka elementow malowanych nic wiecej nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłbyś się dowiedzieć czegoś więcej i czy napewno tego :)

czyli przebieg bajka i sciema? kurde ciekawe z czego to wynika ze w aso ostani wpis hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto z Wloch z tego co pamietam a tam nie dbają o takie informacje. To na pewno to auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde po vinie wychodzi ze produkcja niemcy kupiony w salonie w poznaniu itp itd...... Sprawdzalem vin w aso....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...