Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 1.9TDi Avant by K4mik4dz31_


k4mik4dz31

Rekomendowane odpowiedzi

chcesz wrzucić fotele z RS4 ?

Z s-line :)

Szczerze Panowie chyba zrezygnuje z tego forum, założyłem tego posta żeby pochwalić się co narazie mam zmysla ze mi pomożecie dalej modifikowac mój samochód :) no ale mówi się trudno... Dzięki wielkie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz wrzucić fotele z RS4 ?

Z s-line :)Szczerze Panowie chyba zrezygnuje z tego forum, założyłem tego posta żeby pochwalić się co narazie mam zmysla ze mi pomożecie dalej modifikowac mój samochód :) no ale mówi się trudno... Dzięki wielkie pozdrawiam

A liczyłeś ze kazdy bedzie sie zachwycał , oh i ah ...kazdy ma swój gust i rób auto jak tobie sie podoba ...dostajesz oceny krytyczne jak i pozytywne , wybierz te co tobie pasują a krytykę przyjmij na klatę ...a nie sie foc**jesz ...poza tym łaskę robisz ze sie na forum zarejestrowałeś , jak ci nie pasuje to nikt nie bedzie płakał , ale radziłbym ci zmienic podejście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz wrzucić fotele z RS4 ?

Z s-line :)Szczerze Panowie chyba zrezygnuje z tego forum, założyłem tego posta żeby pochwalić się co narazie mam zmysla ze mi pomożecie dalej modifikowac mój samochód :) no ale mówi się trudno... Dzięki wielkie pozdrawiam

A liczyłeś ze kazdy bedzie sie zachwycał , oh i ah ...kazdy ma swój gust i rób auto jak tobie sie podoba ...dostajesz oceny krytyczne jak i pozytywne , wybierz te co tobie pasują a krytykę przyjmij na klatę ...a nie sie foc**jesz ...poza tym łaskę robisz ze sie na forum zarejestrowałeś , jak ci nie pasuje to nikt nie bedzie płakał , ale radziłbym ci zmienic podejście

Dziadek dobrze gada, polać mu :drinks: robisz trochę wiochę z auto to lecą negatywy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi masz bardzo fajne zwłaszcza z tyłu wygladaja fajnie :wink: ale za hu... nie podobaja mi sie tylne lampy, przednie ze czarne ala tuningowany passat b5 z przodu i te hawajskie klimaty w srodku :decayed: ale powiem ci ze dzieki tobie zrezygnowałem własnie z bixow bo ten przod w tym naszym kolorze jest tragiczny z tymi lampami :decayed: wczesniej wygladał ala a6 c6 a teraz ala passat b5 bez liftu z czarnymi tuningowanymi lampami :decayed: co org to org farbryka wie co robi :decayed: pamietaj ze to audi czyli auto szykowne elegandzkie pachnące idealnie zgrane i dopasowane jak i pod wzgledem technicznym i wizualnym :decayed: a tak wgl to te fotele to nie sa od audi :decayed: ale my cie tu wyprowadzimy na dobra droge pamietaj audi nie moze wygladac jak tuningowany oplel astra z reklamy liona :decayed: ale na prawdę fele robia ci robote :wink:

Edytowane przez karol18183
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz samochód pod siebie żeby jazda nim podobała się tobie nie robisz czegoś dla ludzi

Ale pokazujesz to auto na forum i musisz sie liczyc z tym ze nie kazdy lubi to co Ty i moze to tutaj napisac. Obrazanie sie z tego powodu to moim zdaniem dziecinada. Krytka powinna motywowac do dalszych zmian nie koniecznie pod publike ale na pewno pod siebie ;) Powodzenia w realizacji dalszych planow i bezawaryjnosci :)

Nastukane z samsunga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...