Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

W środku narazie nic nie robilem. Listwy drzwiowe zmienione na te z allroad. Grila wrzucę foto na czasie,front będzie ogarnięty ma marzec tzn obrys plus Led i małe detale

Opublikowano

Ok to bede sledzil temacik a pozatym na fb zapewne sie pochwalisz pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Poprawiony wydech

20160102_111656_zpsgfnwqvvc.jpg

20160102_111706_zpsubpi5mc1.jpg


Poliftowy gril, trzeba belke pomalowac na czarno

20151115_155613_zps0lhkd5bs.jpg

Opublikowano

Widzę że posluchałeś Petera

Koncowki znaczenie lepiej teraz wygladają.

Opublikowano
  • Autor

Widzę że posluchałeś Petera

Koncowki znaczenie lepiej teraz wygladają.

Dokladnie, po zamontowaniu pierwszym razem już mi w nich coś nie pasowalo

Opublikowano

Elegancko, i niech mi ktoś teraz powie ze od s6 wyglądasją lepiej .

Opublikowano

Elegancko, i niech mi ktoś teraz powie ze od s6 wyglądasją lepiej .

Nie ma problemu.

Od S6 wyglądają lepiej [emoji1]

Sent from my domofon using Tapatalk

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mam pytanko. Które 3.0 jest najmniej awaryjne, czytałem że te 225 km. A te 233 ? 240?

Czy jednak wszystkie mają problemy z napinaczem?

Opublikowano

Mam pytanko. Które 3.0 jest najmniej awaryjne, czytałem że te 225 km. A te 233 ? 240?

Czy jednak wszystkie mają problemy z napinaczem?

najlepsze to są 233 z kodem silnika ASB :)

:hi:

Opublikowano

Okej,dzięki. A 240 km jakie ma OPINIĘ?

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ma poprawione błędy konstrukcyjne które były w poprzednich jednostkach. Bardzo dobra jednostka napędową

Opublikowano

240km czyli silniki cdyc/cdyb/cdya to najlepsze 3.0 tdi montowane w c6. Od wersji lift 2008r montowane.

Opublikowano

Mam pytanko. Które 3.0 jest najmniej awaryjne, czytałem że te 225 km. A te 233 ? 240?

Czy jednak wszystkie mają problemy z napinaczem?

najlepsze to są 233 z kodem silnika ASB :)

:hi:

ojjj nieprawda Harry... najlepsze są jednostki w poliftach ;) chociaż ASB jest lepszą jednostką niż BMK ;)

Opublikowano

Szkoda tylko że za takie roczniki jak 2008 cenią sobie po 50 wzwyż i drożej. Kumpel kupił 2006 rok ale 2.7 tdi,radzi sobie ten silnik z ta buda a jak z awaryjnościa? Sorry jeżeli trochę off ale mam dylemat w wyborze.W niedalekiej przyszłości bym przygarnal 3.0

Opublikowano

Wg mnie przy wyborze między 2.7 a 3.0 wybrałbym 3.0 :)

Opublikowano

Mam pytanko. Które 3.0 jest najmniej awaryjne, czytałem że te 225 km. A te 233 ? 240?

Czy jednak wszystkie mają problemy z napinaczem?

najlepsze to są 233 z kodem silnika ASB :)

:hi:

ojjj nieprawda Harry... najlepsze są jednostki w poliftach ;) chociaż ASB jest lepszą jednostką niż BMK ;)

tak zgadza się ;) ,poliftowe mają też silniki 2.0 poprawione pompy olejowe.

na pierwszym polift od 2008-2011, potem ASB 2006-2008 i potem BMK 2004-2006

Opublikowano

Ciekawy projekt, życzę powodzenia .

Opublikowano
  • Autor

Ciekawy projekt, życzę powodzenia .

Dzieki. Wieczorem zrobię aktualizacjie;-)

Opublikowano

no ładnie ładnie. myślałem w końcu swojej zrobić zdjęcia i zmienić profil na c6 bo coraz więcej osób z klubu jeździ a6 ale na moich ori 16 to wstyd to pokazywać:) a listwy pasują p&p z allroada?

Opublikowano

Pasują bez problemu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.