Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Przedlift na gwincie - by tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Auto: Audi A4 B5 1.8 ADR


Nie kupiłem jej jako serii i nie będę sobie przywłaszczał pracy innych.



Na Rok 2014 wygląda to tak:

Wnętrze:

- 2x el. szyby

- climatronic

- komputer pokładowy

- kierownica s-line

- kubełki

- radio Pioneer deh 4000ub podłączony do audio Nokii

- elementy wewnątrz oklejone carbonem

- centralny + domykanie szyb z pilota

- regulowana kierownica w dwóch płaszczyznach

- ramki alu na zegary


Wygląd zewnętrzny

- przednie lampy: czarne soczewki

- tylne lampy: ledowe

- wszystkie szyby przyciemniane przód jak i tył

- maska jak i elementy na zewnątrz pokryte carbonem

- alufelgi AEZ Simas - 17x8J ET 35 - opony 225/45 przód jak i tył


Reszta:

- Audi jest też na sportowych amorach

- stożek zamiast filtra powietrza

- strumienica zamiast kata

- środkowy tłumik: RM Motors

- końcowy: WM Sports


Plany

- postoje w kierunkach, Zrobione!

- gwint Zrobione!

- środek w skórze

- obszycie kierownicy lub wymiana na nowszą Zrobione!

- lusterko od angola od strony pasażera oraz pomalowanie ich w kolor auta Zrobione!

- zderzak od eski bądź polift ze spryskami na lampy

- przednie lampy zespolone

- tylne lampy ori po drugim lifcie Zrobione!

- ramiona wycieraczek z pasata B5 FL Zrobione!

- wygłuszenie auta

- jakiś sprzęt grający do bagażnika Coś już jest

- graty z poliftowej siostry [podświetlane kratki nawiewu, podświetlane klamki]

- szyby tylne w prądzie

- ulepszenie układu wydechowego Zrobione!


Na początku po kupnie wyglądała tak:


56f16b76e60695edgen.png

92150f2ce06b1a23gen.png

9b4391068fbe6067med.jpg

Zlot Bogdaniec:

50eeecb3c1ffe2e9.png


Następnie:

a0cb588f41b7abe5med.jpg

63522cbd7273c2b8med.jpg

895f16c3badc9024med.jpg



Wygląd na koniec 2014 roku -


4d8433e9f77c3c70med.jpg

Edytowane przez tomeks94

Opublikowano

Ja to widze tak:

- pozbyc sie pseudo carbonu

- doprowadzic lakier do porzadku

- 2 din do srodka

- wywalic folie z szyb

- lampy poliftowe na przod + bix

- dac lepsze foty ;)

W tej formie jak jest teraz wyglada na samochod wscieklego malolata, popracuj, poprzegladaj tematy na forum, fotki w dziale b5 battalion i pewnie odnajdziesz wlasciwa droge ;) powodzenia!

Opublikowano

Tylne lampy ałt... :)

Opublikowano

nawet kierownica w pseudo carbonie :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Kierownica została tak oklejona przez poprzedniego właściciela, wiem że to bardzo źle wygląda a nawet tragicznie dlatego napisałem że chce ją obszyć albo wymienić na inną bo pod warstwą okleiny jest rozpierdziel i to konkretny. A co do pseudo carbonu i foli na szybach, każdy ma swoje gusta i guścika, nie wzoruje się na nikim i nie będę wzorował nawet jak będziecie komentować że jestem "wściekłym małolatem" to i tak nie zmienię swoich upodobań. Auto kupiłem ponad miesiąc temu i trochę mi zajmie doprowadzenie go do takiego jakim chciał bym by był. Tak że żeby nie było że spinam się trochę czasu jeszcze nad nią poświecę.

Opublikowano
plany:
- postoje w kierunkach,
- jeszcze w dół
- środek w skórze :)
- obszycie kierownicy lub wymiana na nowszą
- lusterko od angola od strony pasażera oraz lusterka w carbon
- zderzak na gładko

- postoje, czyli kierunki USA

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/147310-all-kierunkowskazy-przednie-w-stylu-amerykanskim/?hl=kierunki#entry2127354

- jeszcze w dół, oczywista sprawa gwint?

a). jak glebisz to zmien felge na cal większą, bo będziesz wszędzie tarł... noi rozpórka bo zaraz będzie po szybie

- skóra, jak najbardziej jestem za, tylko kubełki a nie placki

http://allegro.pl/wyposazenie-wnetrza-fotele-kanapy-8682?order=m&string=sk%C3%B3ra+A4+B5&bmatch=seng-v6-p-3-mt-0904

- kierownica, doprowadzic do fabrycznego stanu, obszycie to 100-200zł

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/75362-wymiana-kierownicy-na-polift-czteroramienna/page-15?hl=kierunki#entry2941836

- lusterko od angola, ale jabaj te karbony, kup zwyczajnie w kolorze nadwozia

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/63194-all-b5-wymiana-prawego-lusterka-na-duze-angielskie/?hl=lusterko

- zderzak na gładko, kup poprostu przedliftowy gładki zderzak... żadnej szpachli

+1

Wymień te przednie ringi na polifty, nawet czarne, tylne maply na LED ala polift, albo polift przerobiony na LED

Edytowane przez Kowi87

Opublikowano
  • Autor

dzięki kolego za te kilka linków, oczywiście gwint wpadnie, rozpórka także wpadnie z czasem ale tutaj mamy problem z felgą o cal większą, już teraz niekiedy trze o nadkole przy 8J a co dopiero przy 9J? Kierownica będzie obszyta w następnym miesiącu, lusterka będą normalne i ze zderzakiem się pomyśli czy będzie rezanie czy nie :)

ps. dodam że lampy z przodu w następnym sezonie wpadną zespolone no i oczywiście tylne :)

Opublikowano

o cal wieksza w sensie że 18", szerokosc felgi moze być i 9,5, kwestia ET felgi czy będzie tarł oczy nie, noi wysokosci auta :hi:

Opublikowano

"suka" do odratowania . powodzenia :hi:

Edytowane przez cinshot

Opublikowano

Zderzak zmień na poliftowy albo z esy..już będzie o wiele ładniej wyglądać..jeśli chcesz załóż tez girl z lifta.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

spokojnie wszystko powoli :) jak zawsze największą przeszkodą jest $$$ Myślę ze na następny sezon dużo nowych gratów wpadnie :)


Mały edit kilku dni:
Taka oto sytuacja:
aced975194c56099med.jpg
c9d6a2391e6adbb1med.jpg
Wymieniono calutki rozrząd i dodatki:
Napinacz łańcucha rozrządu + napinacz oraz uszczelka,
Zimering wału,
Wszystkie paski,
Napinacze,
Pompe wody,
Uszczelkę pokrywy zaworów,
Kółko napinacza klimatyzacji bo szumiało,
Płyn chłodniczy.
I zły jestem bo wymieniłem nieszczęsny napinacz i łańcuszek a okazało się że dalej klekocze jak traktor ;/
Do tego wpadł mały dodatek który czeka na zamontowanie: :D
5eeb2b855ae2ab7amed.jpg
Wpadły także tylne lampy do audi po drugim lifcie zamiast diod :P Czekam na złożenie auta do końca i wrzucę zdjęcia :)
Opublikowano

Bez zdjec sie nie liczy :P

Opublikowano
  • Autor

Jutro wstawię i obrysy ala USA też dodam bo tutaj nie ma :)


Z serii tak było, a tak jest:
Było:
- Jakieś ledowe lampy
bc861c5e497b007dmed.png
- Kierownica oklejona "pseudo" carbonem
e00aba3f516dc69cmed.jpg
Jest:
- Lampy po drugim lifcie :)
dca50cde6c21edf5med.jpg
- Nowa kierownica
c8eb7f2a7b999a66med.jpg
Zmiany myślę, że są na wielki +
Dodatkowo co było, a nie wrzuciłem Obrysy ale USA
96cc1029a61e5021med.jpg
I pytanie do znawców, posiadam taką pokrywę silnika, czy jest ona oryginalna?? Czy ten napis Nothelle jest, nie wiem wycięty z wycinanki??
c93797d96a2636e2med.jpg
Opublikowano

Pokrywa orginalna jak najbardziej ;) a ten napis to ktoś sobie dokleił ;)

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie jak słyszałem wcześniej to ona taka z niemiec przyjechała z alu nothelle dlatego namieszało mi to w głowie bo wiadomo german tuning :-D Dzięki za info :-)

Opublikowano

Akurat jest taka firma :P zajmuje się modzeniem w audi/VW

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Parę strzałów z obecnego stanu audi :)

Co nowego:

- Prawe duże lustro,

- Ramiona wycieraczek z paska fl

- Ranty poleciały w dalszą polerkę

- Lekkie uziemienie

Spy foto:

0f8a23a513154ed1med.jpg

5bab32965332c206med.jpg

7eca649bfe384f4emed.jpg

Polerka robiona ręcznie bez pomocy maszynek itp itd. Jedynie tylko rant na zewnątrz był lekko objechany dyskiem. W środku tylko ręcznie :)

Opublikowano

Jest bicza ;-D, na żywo o wiele lepiej wygląda, nawet ten carbon nie jest taki zły jak się wydaje po zdjęciach ;). Widziałem i mi się mega podoba.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Kolego można wiedzieć jaki rok masz swoją laleczke ? Widze że masz zegary z napięciem i temperaturą oleju a czy można takie zamontować do przedlifta bo ja mam właśnie bez nich ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.