Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

W poniedziałek będę miał 18" na profilu 40 to ci powiem jaka wg mnie jest różnica 19 vs 18 bo jeszcze nie mam porównania .

Dzisiaj cały dzień latam na 17" 225/45 zima i jest miodzio xD

Opublikowano

Nie rezygnuj z 19" bo z czasem będziesz żałował. Ja się przesiadłem na 19" z jednoczesną wymianą zawieszenia na gwint.

Bardzo dobra zmiana. Pewnie się powtarzam ale ten setap jest lepszy niż 18" + zawieszenie s-line.

Edytowane przez Boby

Opublikowano
  • Autor

Nie rezygnuj z 19" bo z czasem będziesz żałował. Ja się przesiadłem na 19" z jednoczesną wymianą zawieszenia na gwint.

Bardzo dobra zmiana. Pewnie się powtarzam ale ten setap jest lepszy niż 18" + zawieszenie s-line.

Ciężki wybór naprawdę :)

Bbs juz nieaktualne.

http://allegro.pl/felgi-bbs-ch-18-5x112-oryginalne-audi-i4899943260.html

Okazało się ze nie są z S4 tylko z A3 i maja et 54, nawet bym tego nie wsadził :) wiec droga eliminacji chyba jutro będzie prezent i władze 18" sline. Oglądam jeszcze 19 ale nie wiem naprawdę

Jeszcze taki pomysł wpadł mi do glowy:

http://allegro.pl/felgi-audi-rs4-18-5x112-5-opon-okazja-i4903183200.html

Mam zdjęcia felg od wewnątrz nie ma oznaczeń producenta tylko jest et 45 I wymiar . Myślicie ze to chińczyki ?

Edytowane przez rodzyn889

Opublikowano

Nie rezygnuj z 19" bo z czasem będziesz żałował. Ja się przesiadłem na 19" z jednoczesną wymianą zawieszenia na gwint.

Bardzo dobra zmiana. Pewnie się powtarzam ale ten setap jest lepszy niż 18" + zawieszenie s-line.

Ciężki wybór naprawdę :)

Bbs juz nieaktualne.

http://allegro.pl/felgi-bbs-ch-18-5x112-oryginalne-audi-i4899943260.html

Okazało się ze nie są z S4 tylko z A3 i maja et 54, nawet bym tego nie wsadził :) wiec droga eliminacji chyba jutro będzie prezent i władze 18" sline. Oglądam jeszcze 19 ale nie wiem naprawdę

Jeszcze taki pomysł wpadł mi do glowy:

http://allegro.pl/felgi-audi-rs4-18-5x112-5-opon-okazja-i4903183200.html

Mam zdjęcia felg od wewnątrz nie ma oznaczeń producenta tylko jest et 45 I wymiar . Myślicie ze to chińczyki ?

Witaj,

Te felgi z A3 też byś wsadził tylko wtedy musisz zastosować szeroki dystans, raczej taka zabawa nie ma sensu zwłaszcza,że podobne wzory można znależć z odpowiednim dla a4 ET.

Na pewno 18" + S-linowa zawiecha 1BE lub 1BV będzie na nasze warunki bardziej praktycznym rozwiązaniem no i w miarę komfortowym.

Jeżeli wybierałbyś 19" to radziłbym jedynie w zestawieniu z dobrym gwintem.

No i odpowiednio trzeba je ustawić, żebyś nie tarł brzuchem po ziemi :D

PS. Ten ostatni wzór a'la RS4 jeśli nie ma wybitych oznaczeń 0000, kraju produkcji i parametrów np. użytego stopu itp. raczej jest repliką. Z wiadomych powodów odradzam kupowanie podróbek.

Poza tym one zdaje się są do regeneracji.

Pozdrawiam, Wesołych Świąt :D

Opublikowano
  • Autor

PS. Ten ostatni wzór a'la RS4 jeśli nie ma wybitych oznaczeń 0000, kraju produkcji i parametrów np. użytego stopu itp. raczej jest repliką. Z wiadomych powodów odradzam kupowanie podróbek.

Poza tym one zdaje się są do regeneracji.



Pozdrawiam, Wesołych Świąt :D

Ori na pewno nie są, dostałem fotki, ktoś pomoże rozszyfrować?

mrutna.jpg

s65g04.jpg

k03mhl.jpg

15o8acm.jpg

2n74b4z.jpg

Opublikowano

PS. Ten ostatni wzór a'la RS4 jeśli nie ma wybitych oznaczeń 0000, kraju produkcji i parametrów np. użytego stopu itp. raczej jest repliką. Z wiadomych powodów odradzam kupowanie podróbek.

Poza tym one zdaje się są do regeneracji.

Pozdrawiam, Wesołych Świąt :D

Ori na pewno nie są, dostałem fotki, ktoś pomoże rozszyfrować?

mrutna.jpg

s65g04.jpg

k03mhl.jpg

15o8acm.jpg

2n74b4z.jpg

Witaj!

Na Ori zawsze masz wybitego producenta np. Fondo, Ronal itp. no i kraj produkcji np. made in Germany, Norway, Austria itp.

W tym przypadku nie masz żadnej gwarancji, że te wybite oznaczenia są zgodne z rzeczywistością.

Do tak ładnej A4 jak Twoja szkoda zakładać jakiś wyrób czekoladopodobny :D

Wesołych Świąt!

Opublikowano

zgadzam się z przedmówcą :)

Opublikowano

Mowia,ze nie ma roznicy w konforcie miedzy 17 a 18, ale juz wzgledem 19 na pewno bedzie roznica..duzo tez od szerokosci zalezy;) 225/40 18 sa idealne jak dla mnie do codziennego uzytkowania;)

Opublikowano

Mowia,ze nie ma roznicy w konforcie miedzy 17 a 18, ale juz wzgledem 19 na pewno bedzie roznica..duzo tez od szerokosci zalezy;) 225/40 18 sa idealne jak dla mnie do codziennego uzytkowania;)

a 18 też masz na zime?

Opublikowano
  • Autor

225/45/17 mam zimowe u felga s-line prawie taka sama jak 18" sline tylko jest menisk wypukły i inaczej się układa :)

Opublikowano

Ale głupoty. 19cali plus Kit Eibach i jest super. Mialem na srebrnej b7 i rewelacyjnie jezdzilo. Na lato tez 19 daje a 18 na zime zostawilem

Opublikowano

Ale głupoty. 19cali plus Kit Eibach i jest super. Mialem na srebrnej b7 i rewelacyjnie jezdzilo. Na lato tez 19 daje a 18 na zime zostawilem

Witajcie!

Nie ma co zarzucać drugiemu głupoty (to działa w 2 strony)

Odczucia z jazdy na różnym setupie są indywidualne: jednemu odpowiada 18" + 1BE lub 1BV a innemu 19" i gwint :D

Najlepiej samemu potestować różne setupy i wyciągnąć wnioski :D

Pozdrawiam !

Opublikowano

A nie powinny byc 19 cali?

Opublikowano
  • Autor

A nie powinny byc 19 cali?

no ja właśnie nie bardzo wiem :) jest logo audi wewnątrz a na rsach były 19" . Nie chce dać tyle kasy i kupić chinless . Bo na innej aukcji za 1500 można sobie znaleźć repliki
Opublikowano

To "replika" Felg RS4 B7 proste.. może i niemieckie ale replika

Opublikowano

Ja też mam "repliki" i zastanawiam się czy ich nie wystawić bo przymierzam się do 19"
Zimowe mam 18" więc nie wypada w lecie też jeździć na 18" :grin:

AkHEDEd.jpg

LgI08Sh.jpg

Opublikowano
  • Autor

Poszukiwania nadal trwają . Odwiedziła nas zima wiec testujemy quattro :)

W międzyczasie wpadła navi 2015

358tdn5.jpg

Opublikowano

Ja też mam "repliki" i zastanawiam się czy ich nie wystawić bo przymierzam się do 19"

Zimowe mam 18" więc nie wypada w lecie też jeździć na 18" :grin:

AkHEDEd.jpg

LgI08Sh.jpg

Witajcie,

Ten wzór jedynie przypomina ori z RS4 :D

Ori RS4 są: 9 x 19 ET29.

Przy tej szerokości i niskim ET nie są płaskie tylko wklęsłe i efekt jest bajka :D

Pozdrawiam :D

Opublikowano

jest navi :) całe wnętrze nabiera uroku :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.