Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Różnice b6 a b7, końcówka drążka


gacekmen1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam okazję kupić oryginalne idealne zawieszenie z rozbitej a4 b7, do swojej a4 b6 , moje pytanie czy te zawieszenia są identyczne ?

Mam wszystko poza końcówkami drążka kierownicy, na allegro widzę od 18zł za szt do nawet 200zł :/ , jakie polecacie ? Jakość = cena , przyznam że wolałbym coś ze średniej półki niż z najwyższej

A4 b6 sedan 2001r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie w zadek, jeszcze możecie mi doradzić jakie końcówki , najlepiej na allegro to zamówie i bede miec komplet, tylko w rozsadnej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepiej Lemforder.

Różnice są między zawieszeniem 1BA/1BE a 1BV, końcówka drążka wygląda tu trochę inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem napewno że łącznik stabilizatora wygląda chyba inaczej, ale czy końcówka drążka ? teraz już nie wiem jaki zamówić , lemforder odpada to oczywiste że jest najlepszy, ale cena też nawyższa , szukam 2szt. w cenie do 100zł i chce wybrać najlepszą z najgorszych firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem napewno że łącznik stabilizatora wygląda chyba inaczej, ale czy końcówka drążka ? teraz już nie wiem jaki zamówić , lemforder odpada to oczywiste że jest najlepszy, ale cena też nawyższa , szukam 2szt. w cenie do 100zł i chce wybrać najlepszą z najgorszych firm

Ja bym jednak polecał coś dołożyć i kupić lepsze bo te najtańsze długo nie pożyją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale silni 1.9 lub 2.0 to różnice tylko z wyglądu, niestety nie dam narazie za jedną końcówkę 150zł

Pomoże mi ktoś wybrać mniejsze zło

Ruville w dobrej cenie 62zł za sztuke i chyba na te sie zdecyduje albo meyle

Pytanie które panowie, które ?

Edytowane przez gacekmen1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz przeznaczyć więcej to bierz na co Cię stać, bez różnicy co weźmiesz w tej cenie, jakość podobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...