Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AVJ B6 Avant 1.8 T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moje kolejna a4 bo już trzecia :) Wcześniejsze modele to b5.

Zakupiona w sierpniu 2014. Sprowadzona od Niemca. Przebieg 200 tyś.km potwierdzony książką i sprawdzony po vinie.

Ogólnie to jestem zadowolony z zakupu.

Do tej pory:

- wymienione oleje,filtry.

- kupione obręcze 17"

- przyciemniłem szyby,

- założona inst. LPG

- ściągnięta miska olejowa, wyczyszczony smok

- wyprostowany prawy błotnik

- pozbyłem się znaczków na tylnej klapie (A4 i 1.8T)

W Planach:

- listwa bex

- downpipe

- wirus

Zdjęcia (kilka dni po zakupie)

e0lff7.jpg

2yv8itf.jpg

hs1c07.jpg

t64c2e.jpg

i73pxz.jpg

243qd0p.jpg

210ekvb.jpg

Na dniach postaram się o fotki teraźniejszego wyglądu :)

Gdy ktoś chciał to alu z oponami ze zdjęć są do sprzedania :)

Opublikowano

Stare koła zatrzymaj na zimę ;-)

Powodzenia w modach!

Opublikowano
  • Autor

właśnie w tym problem że powoli się złotówki kończą na następne zabawki do A4 :) .

Mam czarne stalówki 15" z michałkami z poprzedniego auta. Będą na razie zwykłe.

Opublikowano

Stalowe 15" mogą się nie zmieścić.Zależy jakie masz heble.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Stalówki pewnie wejdą bo ori miałem też 15'' tylko alu.

Tak wygląda teraz :)

Doszły ciemne szyby :) obręcze 17'' i zniknęły znaczki z klapy i został naprawiony prawy błotnik :)

ac5sw5.jpg

1z1sep2.jpg

21r794.jpg

Opublikowano

i co kolego weszły stalówki 15?

Opublikowano
  • Autor

kurcze nie wiem. nie przymierzałem. Jeżdże jeszcze na alu. Hamulce to seria więc chyba nie będzie problemu. Jak założe to dam znać :)

Opublikowano

Dziękuje za odpowiedz, bo wlaśnie też przymierzam się założyć tylko nie jestem pewien czy wejdą ;)

Edytowane przez kreczi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mała aktualizacja:

Po małych modyfikacjach u forumowicza gregora10 ------------> http://gregor10.pl/

przybyło troszkę km i Nm ..

Na serii było 156km i 232Nm

Po założeniu downpipa i wytrysków bex aytko wypluło 202Km i 304Nm.

Wyniki przyzwoity.

Jeżeli ktoś się zastanawia czy warto wydać trochę stówek i waha się czy jechać do Jasła...... to niech łapie za telefon, dzwoni do Grześka, pakuje tyłek w auto i robi mody.. Uwierzcie.... naprawdę warto :)

2lbhlb9.png

Opublikowano

Jeżeli ktoś się zastanawia czy warto wydać trochę stówek i waha się czy jechać do Jasła...... to niech łapie za telefon, dzwoni do Grześka, pakuje tyłek w auto i robi mody.. Uwierzcie.... naprawdę warto :)

Potwierdzam.Micha mi się cieszy do dziś :decayed:

Opublikowano

Poprawa znaczna, w porównaniu do serii to nie ma co porównywać. Dalszych modów i bezawaryjności.

Opublikowano

co tam masz za opony bo na fotach straszne balony, furka niezla :naughty: a na setup to auto trafilo w najlepsze rece :naughty: graty :hi:

Opublikowano
  • Autor

Alu 17" - opona michałek 225/50/17 :) Muszę poszukać 215 na przód bo lipnie się jeździ. Troche za szeroko :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.