Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MTS zestaw -40mm


vantrilio

Rekomendowane odpowiedzi

tyl nie pamietam ale napewno mniej. U mnie jest troche inna sprawa bo mam A6 po zmianiae silnika z 2.5 na 1.9 ale mam tez w domu takie samo A6 ori 1.9 i wlasnie z niego biore te dane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Eibacha właśnie sprężyny pod 1.9 TDI i Avanta to tak jak napisałem wcześniej czyli ponad 1100 kg tylko że tam pisze do i to by mi bardziej pasowało bo A6 jest jednak cięższa od A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ori ma więcej klas wagowych, zamienniki są określane do jakieś tam wagi i bardzo dużo silników i wyposażenia pasuje pod większość modeli. Dlatego napisałem że jak ten MTS jest do 1030 kg to nie będzie się nadawał do Twojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ale czego u mnie pisze 1080 kg? Jesli taki by byl nacisk osi to bral bym te MTSa i siadlo by mi oko 45 moze 50 takze dla mnie git ale boje sie ze siadzie z 60 albo i wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wypowie się ktoś jak z jakością tego MTS-a ? Dodam, że robię mało km, uważam na dziurach... Wytrzyma to trochę ? Bo widzę, że koszt zestawu to 730zł a jak mam dać 450zł za jakąś używke to chyba gra nie warta świeczki. Nie chcę super gleby, zadowoliłby mnie efekt jak u Kolegi na foto bo teraz moja stoi jak terenówka...

Ale co chcesz z MTS-a? Sprężyny same czy wraz z amorkami?

No oczywiście pełen kit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale droższa :wink:

No właśnie się domyślałem... sam nie wiem co kupić/zrobić więc pewnie na lato znowu nie siądzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trzpienie same się wysuwają, a amorek suchy i nie jest mocno skorodowany to pojeździ. Oczywiście nikt nie da Ci gwarancji na nie ale parę osób chce zmieniać w drugą stronę, tzn do góry, może zamienicie się zawieszeniami. Sprawdzić stan na stacji diagnostycznej, aby nie miały dużej różnicy i reszta po wyciągnięciu j.w. Do tego springi np. z Eibacha, H&R, czasami się zdaża się ładne używki kupić i za niewiele kasy można skompletować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...