Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie dystanse do felg 7,5x17 ET 45 A4 B7 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dobre w dobrej cenie to po co przepłacać za nowe ???

Ale to twój wybór.

Nikt do niczego nie zmusza.

Opublikowano

Jak dobre w dobrej cenie to po co przepłacać za nowe ???

Ale to twój wybór.

Nikt do niczego nie zmusza.

wiem wiem ze nie zmusza:) ale jak mam wydać 1000zł na lepsze używki to dołoże 300 i mam nowe. przy sprzedaży samochodu klienci tez patrzą na stan i wiek ogumienia. myśle ze barumy bravurisy3 będę dobrym zakupem. pozdrawiam

Opublikowano

Będziesz zadowolony.

Barumy są ok.

Opublikowano

Będziesz zadowolony.

Barumy są ok.

dzięki za opinie. pozdrawiam

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Odświeżam temat, mam felgi 17" 7,5j et47 opony 225/45, obniżyłem auto o jakieś 40mm +/- 2mm, od ziemi do krawędzi błotnika mam 62,5cm. Jakie mogę założyć dystanse, tak żeby to dobrze wyglądało, a żebym nie musiał się martwić że przytre błotnik na koleinie i przy mocnym skręcie?

EDIT:

Auto obniżone na gwincie AP, jeśli ma to znaczenie :)

Edytowane przez yeti93

Opublikowano

Odświeżam temat, mam felgi 17" 7,5j et47 opony 225/45, obniżyłem auto o jakieś 40mm +/- 2mm, od ziemi do krawędzi błotnika mam 62,5cm. Jakie mogę założyć dystanse, tak żeby to dobrze wyglądało, a żebym nie musiał się martwić że przytre błotnik na koleinie i przy mocnym skręcie?

EDIT:

Auto obniżone na gwincie AP, jeśli ma to znaczenie :)

Działaj. ; )

Opublikowano

Odświeżam temat, mam felgi 17" 7,5j et47 opony 225/45, obniżyłem auto o jakieś 40mm +/- 2mm, od ziemi do krawędzi błotnika mam 62,5cm. Jakie mogę założyć dystanse, tak żeby to dobrze wyglądało, a żebym nie musiał się martwić że przytre błotnik na koleinie i przy mocnym skręcie?

EDIT:

Auto obniżone na gwincie AP, jeśli ma to znaczenie :)

https://www.youtube.com/watch?v=3LeFZsyGRrs

Działaj. ; )

No i gitara, wielkie dzieki :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Cześć,

Również jestem na kupnie dystansów 13mm oraz 17mm na tył, jednak mam pewne wątpliwości. Założyłeś dystanse na przód z otworem centrującym? Sprzedawca dystansów przedstawił mi sprawę następująco, że czop centrujący na piaście to ok 15mm także minimalna piasta z otworem centrującym to 17mm, bez otworu maksymalnie 7mm, jest ktoś w stanie wyjaśnić jakie dystanse mam kupić aby wszystko pasowało?

  • 2 lata później...
Opublikowano

Odswieze dla potomnych dla kol 225/45/17 7,5j ET 56 dystans na tyle 25mm otwor na piaste 57,1mm a wyglada to tak na przod 20mm

IMG_20200118_153948.jpg

IMG_20200201_131358.jpg

Edytowane przez marcinsw17

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam
Posiadam felgi 7,5x17 z ET 45 oraz zawieszenie 1BV. Do tego zaciski przód 320 oraz tył 288.
Opony to fabryczny rozmiar 235/45.
Czy dystanse 15mm na przód oraz 17mm na tył będą odpowiednie i na co zwrócić uwagę przy kupnie?
Ewentualne może macie aukcję ze sprawdzonymi dystansami.

Opublikowano
  • Autor
31 minutes ago, gordo said:

Witam
Posiadam felgi 7,5x17 z ET 45 oraz zawieszenie 1BV. Do tego zaciski przód 320 oraz tył 288.
Opony to fabryczny rozmiar 235/45.
Czy dystanse 15mm na przód oraz 17mm na tył będą odpowiednie i na co zwrócić uwagę przy kupnie?
Ewentualne może macie aukcję ze sprawdzonymi dystansami.

Kolego,

Ten rozmiar będzie bardzo dobry.

Mogę polecić Dystom.pl

WWW.FACEBOOK.COM

Dystom, Kielce. 6654 osoby lubią to · 11 osób...

Dystom
535 413 935

Powołaj się na kolegów z

A4 Klub.pl

Pozdrawiam

Opublikowano

Dzięki wielkie. 

Nawet miałem już ich w ulubionych :thumbup1:

jeszcze myślałem żeby na tył dać 20mm ale nie wiem czy nie za dużo i czy nie będzie ocierać. 

Edytowane przez gordo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.