Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Woda na progu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

cieknie tył... więc pewnie przód z 2004, a drugie pół dospawane z tego co było :decayed:

Strasznie głupia "usterka" ale chyba tylko uszczelką przy szybie gdzieś musi lecieć bo innej opcji nie ma ^_^

Może faktycznie z dwie czarne trytki założyć i mieć spokój. Bo jak tak pomyślę to te dziury w uszzelce to ch** dają bo pewnie przy zamkniętych drzwiach się zaciskają :co:

Opublikowano

Waldek a czy na tylnych uszczelkach trytytki są w tych samych miejscach czyli kilkanaście cm od przodu drzwi??

ciut bliżej ale też od przodu założone

Opublikowano

dzięki.

Waldek a czy na tylnych uszczelkach trytytki są w tych samych miejscach czyli kilkanaście cm od przodu drzwi??

ciut bliżej ale też od przodu założone

dzięki

Opublikowano

Witam ponownie, doczekałem się porządnego deszczu i stwierdzam ze trytytki pomogły. Założyłęm z na tylnych drzwiach, woda pojawiła sie znowu na przednim progu, nie wiem czy drzwi niedomknięte były czy co, zobaczę następnym razem jeżeli to nie przez domknięte drzwi to założę tez na przód. Dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez marjan83

Opublikowano

Witam ponownie, doczekałem się porządnego deszczu i stwierdzam ze trytytki pomogły. Założyłęm z na tylnych drzwiach, woda pojawiła sie znowu na przednim progu, nie wiem czy drzwi niedomknięte były czy co, zobaczę następnym razem jeżeli to nie przez domknięte drzwi to założę tez na przód. Dziękuję i pozdrawiam.

czy zdejmowałeś tapicerkę do montażu trytytek?

Opublikowano

Nic nie zdejmowałem nie ma takiej potrzeby

Opublikowano

ok,dzięki

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ktoś jeszcze testował u siebie patent z trytytkami?

Mam u siebie ten sam problem. Woda zbiera mi się w tylnych drzwiach, a teraz na dodatek jeszcze zamarzła..

Edytowane przez Voucher

Opublikowano
  • Autor

Minęło już trochę czasu i na pewno też padało przez ostatnie 2 miesiące. Na pewno pomogło (choć idealne to nie jest). Zbyt często tam nie zaglądam ale żadne niespodzianki już na mnie nie czyhały :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

gdzie można kupić takie trytytki? Tylko ASO czy są inne miejsca gdzie takie "bajer" można dostać. U mnie woda także stoi w tylnych drzwiach lewych i prawych.

Opublikowano

gdzie można kupić takie trytytki? Tylko ASO czy są inne miejsca gdzie takie "bajer" można dostać. U mnie woda także stoi w tylnych drzwiach lewych i prawych.

przecie to zwykłe opaski samo-zaciskające, dostępne w każdym budowlanym :wink:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Audi poprawiało sukcesywnie uszczelki w naszych B6 bo patrząc na historię nr części były takie nr

8E0 839 911 K --> zamienione w 2005 na 8E0 839 911 L --> zamienione w 2005 na 8E0 839 911 M --> zamienione w 2006 na 8E0 839 911 N

i ten ostatni nr to aktualny występujący również w A4 B7 gdzie problem z odprowadzaniem wody nie występuje.

Prawdopodobnie poprawione uszczelki mają małe nacięcia odprowadzajace skutecznie wodę , tak jak na fotce poniżej

ly4NZUm.jpg

Ja zamówiłem na próbę nową uszczelkę z tym najnowszym indexem i zdam relacje czy pomogło.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Audi poprawiało sukcesywnie uszczelki w naszych B6 bo patrząc na historię nr części były takie nr

8E0 839 911 K --> zamienione w 2005 na 8E0 839 911 L --> zamienione w 2005 na 8E0 839 911 M --> zamienione w 2006 na 8E0 839 911 N

i ten ostatni nr to aktualny występujący również w A4 B7 gdzie problem z odprowadzaniem wody nie występuje.

Prawdopodobnie poprawione uszczelki mają małe nacięcia odprowadzajace skutecznie wodę , tak jak na fotce poniżej

ly4NZUm.jpg

Ja zamówiłem na próbę nową uszczelkę z tym najnowszym indexem i zdam relacje czy pomogło.

Wymieniłeś uszczelkę ? Pomogło ?

Ja też się zastanawiam co z tym robić u siebie :co:

Opublikowano
  • Autor

Trytka Ci pomoże, teraz po deszczach zostają już tylko krople :hi:

Opublikowano

Miałem wodę na progu pasażera po umyciu i wyczyszczeniu uszczelki (było tam sporo błota) jak na razie problem znikł

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Może ktoś wyrazić opinie na temat tych nowych uszczelek? Sam już nie wiem z kad sie tam woda bierze :( Po tej wodzie na listwach progowych odkleja mi sie emblemat s-line. :( Nie wiem czy to uszczelki takie słabe czy drzwi mi nie dochchodza (ciężko sie zamykaja) tak czy siak ciagle na listwach progowych zbiera mi sie woda... (na zdjeciu widac listwy progowe juz przeschniete)

listw_A.jpg

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

panowie mam ten sam problem.moze mi ktos powiedziec krok po kroku jak i gdzie dokladnie te opski zaciskowe zakladac.bede wdzieczny

Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich, mam ten sam problem , tyle tylko ze woda stoi po dwóch stronach tylnych progów. Jakieś sugestie ? Czy mozliwym jest żeby była to zurzyta uszczelka drzwi?

Była akcja serwisowa, panowie w aso zakładali trytytke na uszczelkę drzwi, jakieś 10cm mierząc od przodu auta, jak coś mogę pstryknąć fotkę po pracy.

Wysłane z mojego GT-I9070

Hej fajnie by było jakbyś mógł posłać fotkę

c6b63cf9d0148ef5med.jpg

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c6b63cf9d0148ef5.html

Tutaj wszystko widać, kup jakąś delikatną trytkę i nad uszczelką wepchnij i powinna dołem wyjść.

ściągnij i gotowe

Opublikowano

A ile cm o krawędzi drzwi z przodu i ile z tylu

Opublikowano
  • Autor

na oko kolego, ja u siebie założyłem dwie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.