Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pomoc przy wyborze żarówek:(


MiiichalQ

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, ringi jako pierwsze były wymyślone i montowane w BMW, więc łatka "ringi" jest przylepiona do tej marki - ty mówisz ringi, a ktoś od razu myśli BMW, nie wciskaj na siłe do AUDI bo to nie pasuje do sylwetki auta - takie jest moje zdanie.

Edytowane przez kelltuzar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znalazlem i posluchalem sie rady kolegi. I zakladam lampy scalone poliftowe z soczewka z DEPO ale szukam poradnika jak to zrobic i mam problem z silniczkami jakie tam założyć i jak by ktos mi pomógł z tym problemem:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega napisał.. Kup zwykłe polifty i nie rób wioski z ringami.

Nie zobaczyłem że ringi za bardzo przypominają BMW i zrezygnowałem z nich. Wybire ten zestaw

http://allegro.pl/reflektory-lampy-audi-a4-b5-99-01-nowe-depo-2szt-i4693024796.html i do tego ww. żarówki czli OSRAM night breaker ultimate. i myślę że efekt może być ciekawy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał polifty w tej cenie. A tak swoją drogą nie zapomnij o tym że będziesz musiał lekko przyciąć błotniki do tych lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli też byś wybrał valeo? A ja znow się obawiam wypalonych soczewek w uzywanych. A co do blotnika to wiem o tym i nie boje sie tego. Poprosze kolego blacharza o pomoc z tym bo ma odpowiedni sprzet do tego. A mniej wiecej popatrzylem u innych ile trzeba odciąć. I odrazu zabezpiecze przed korozja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę brać valeo ale xenon. Ogólnie chodzą za mną bixy, tam jest inna soczewka więc akurat tego problemu nie będzie ale cenowo to już grubsza sprawa.

Ale gdybyś kupował od kogoś to chyba jest w stanie stwierdzić czy nie są dojechane. A jak się wypalą to do Gwertego i rezać bixy :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież kolega MiiichalQ wstawił link do lamp depo po 2 lifcie. Fenrir jak ktoś ma sprawdzić czy odbłyśnik nie jest wypalony jak lampa jest nie rozłożona na części ??

MiiichalQ bierz te lampy depo i osramu nb unlimited miałem te żarówki i polecam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze świecą to na logikę chyba nie są wypalone, nie sądzisz? Nawet kupując na Allegro możesz je zwrócić w ciągu 2 tygodni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze świecą to na logikę chyba nie są wypalone, nie sądzisz? Nawet kupując na Allegro możesz je zwrócić w ciągu 2 tygodni

Jak nie masz porownania do lamp z nowymi soczewkami to jqk to odroznisz? Jak chodzi o sprawdzenie soczewek to tylko wyjecie soczewki pozwoli określić w jqkim stanie jest odblysnik. Moje wydawało się ze świecą ok a po wyjęciu okazało się ze wyjechane jak pięty Jezusa :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak ale jeśli jesteś zadowolony z jakości świecenia i wszystko widzisz na drodze to po co robić sobie od razu niepotrzebne koszta? A jak już zmieniać soczewki to chyba lepiej dołożyć do xenonu

A tak w ogóle to chodziło mi bardziej o to żeby kupić lampy od kogoś kto ma je w dobrym stanie, większość użytkowników jest na tyle uczciwa żeby przyznać to czy lampy święcą dobrze czy są do regeneracji.

Edytowane przez Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


większość użytkowników jest na tyle uczciwa żeby przyznać to czy lampy święcą dobrze czy są do regeneracji

Zdziwił byś się. Po pierwsze "dobre świecenie" pojęcie względne a i na tej uczciwości można sie przejechać.

Nie oszukujmy się. produkcja b5 skończyła się w 2001 roku a mamy 2014 i trafić dobrze świecące ori valeo to ciężka sprawa :naughty:


i wszystko widzisz na drodze to po co robić sobie od razu niepotrzebne koszta?

Przejedź się z kimś kto ma dobrego bixa to zmienisz zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do bixa już nie porównujmy. Wiadomo że przeróbka na bixy to dobra inwestycja, mówię tylko o samej wymianie soczewek na nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Przemek0922:D tak zrobie bo wiem że można kupić lampy ori valeo ale jak kolega misiek niżej napisał trudno bedzie znaleźć po tylu latach soczewek która będzie świeciła z pełną mocą bo siłą rzeczy maja te lampy przeciętnie 13 lat. A tu z depo mam nowy klosz nowa soczewke a z silniczkiem problemu nie będzie. Wiec raczej jestem na zestaw z depo i wrazie uszkodzenej soczewki albo podobnego uszkodzenia ma na to gwarancje. A na ori vale nikt mi nie udzieli gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...