Skocz do zawartości
IGNOROWANY

odcina prąd


czachapll

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Kiedy otwieram samochód immobiliserem to czasem w ogóle się nie otworzy i odetnie prąd. Dopiero po odpieciu klemy prąd wraca i można zapalić. Dodam że ostatnio wpadł mi kluczyk do wody. Możliwe to ze przez immobiliser odcina prąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem za bardzo kwestii ....otwieram samochód immobiliserem.Chodzi o kluczyk czy o centralny zamek? Sprecyzuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że jak otwieram z pilota to czasami zanika prąd nic się nie świeci i musze otwierać drzwi kluczykiem. Wchodzę do auta próbuje odpalić a tu nawet nie zakręci nie zagada ani lampki się nie zaswiecą. Dopiero po odpieciu klemy i podpięciu oświetlenie powraca i można zapalić auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz pilot i alarm? Może zepsuł ci się pilot po wpadnieciu do wody. Zamykajac auto uzbrajasz zabezpieczenia, odcięcia zasilania itd a potem na chama wpadasz do auta kluczykiem i próbujesz go odpalic. Po zdjęciu klemy wszystko się resetuje i możesz odpalic normalnie. Taka moja teoria :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akumulator kupiony parę tygodni temu. Klemy wyczysczone. Alarmu nie mam.Też myślę, że to wina zalanego kluczyka i wariuje. Będę otwierał przez parę dni kluczykiem nie pilotem i dam znać co się dzieje.

Edytowane przez czachapll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz drugiego pilota? Poza tym pilot tylko daje sygnał, a centrala wszystkim steruje. I jak coś to tam powinna leżeć przyczyna. To oryginalny alarm czy dokładany?

Wysłane z terenu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...