Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 AFN+ by mapper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na tych felgach niezły kocur :D
a co z avusami? jak jeszcze je masz odezwij się na pw.

Opublikowano
  • Autor

Avant bez relingów wymiata :grin: Avusy zamieniłem na te. teraz jeżdżą w s4 b6.

Opublikowano

Avant bez relingów wymiata :grin:

+1

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowa zabawka

f2412e8715cb8166gen.jpg

f1448724e4a4ea42gen.jpg

6cd88146a23afe2dgen.jpg

4015daa1688e0665gen.jpg

3d2fee9bc60255ebgen.jpg

a0d57a668fffc191gen.jpg

82f9b34e2f648ab9gen.jpg

f8038225a6560e4dgen.jpg

f4c38aa0b9d1088dgen.jpg

30746f15303fee74gen.jpg

Opublikowano

no to 200kuniuf pęknie gratki, set masz chyba taki ja k u mnie teraz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe ile da rade zrobić na tej dmuchawce..

Opublikowano

Ciekawe ile da rade zrobić na tej dmuchawce..

obstawiam że do 215-220 moża by było wyrzyłować :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

co to za model turbo ?:D

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

co to za model turbo ? :D

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

o ile sie nie myle to gtb17 :)

Opublikowano

Ta 17 ale jak znam Pana to na pol roku dluzej yam nie posiedzi:-D

Mapp miesci Ci sie jescze dolot powietrza z awx???

Ja puche zaslepilem bo glosno bylo i szlo zajaoba dostac przy 140km/h.

Jak hebel???.

Ja po roku zalozylem w koncu bo sie 312 skonczylo.

Opublikowano
  • Autor

Tak gtb17 od ciacha chciałem 22 ale nie szło trafić w dobrej cenie, jak uda to się wystroić na na ok 215 km to zostaje aż nie zdechnie bo w sumie co więcej można zrobić z tego zabytku żeby jeździł na co dzień i nie pluł korbami :grin: , puszka awx nie wejdzie w żaden sposób żeby ładnie wyglądała, Zamontowałem puszkę z afn, wlot powiększony na 3 cale do turbo i z boku wycięta dziura żeby więcej powietrza ssało, podobnie jak w awx. Trochę buczy ale przynajmniej klekotu nie słychać :grin:. U mnie heble jeszcze leżą, w zeszłym tygodniu kupiłem półosie także zestaw gotowy mam tylko jeszcze czas wygospodarować i będę zakładać. Wesz i jaka różnica na większym heblu? warto było?

Opublikowano

Wiesz wczoraj to zamontowałem dopiero co rdza schodzi z tarczy i na razie nie hebleje namietnie.

Musze jeszcze b dobrze powietrza opuscić z układu i wtedy bedzie werdytk.

Juz w sumie czuje róznice,wiesz ja musiałem bo juz nie miałem klocków a cały zestaw kosztował mnie ok 1200zł na nowych łożyskach klockach tylko tarcze używki.

Masz smarfona to podesle Ci foty jak chcesz.

Roboty w ciul ale warto.

Opublikowano
  • Autor

Nie ale mam latarkę w telefonie :grin: :grin: Jak możesz to wyślij na PW. A z tyłem coś myślałeś? u mnie z tyłu też powoli lipa więc coś trzeba będzie ulepić.

Opublikowano

Dobra gołebiem posle :decayed:

Z tyłem nic nie ruszałem nawet nie mam na to koncepcji ;)

Musze górne wahacze wymienić bo coś :naughty: stukało a gosc na przegladzie nie włożył tam reki by sprawdzic załatwić czujniki abs i wtedy cos pomysle nad tym.

Nie no z przodu już hamowałem blacha bo nie było czasu na zmiane.

Z tyłem to do kolegi ze Słubic sie odezwę w sumie nie mam daleko to może i by podjechał :wink::naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio wpadły mi w łapska białe diody więc dziś się pobawiłem, nareszcie ta czerwień nie wali po oczach.

d4999f50f27503a2gen.jpg

a9b9c8f9bfd5a59agen.jpg

2eaae7b1948661bagen.jpg

Opublikowano

Czym przelutowywales? Kiedys sie wzialem w jakims starym liczniku to nic z tego nie wyszlo :D

Opublikowano

Mapp wystroiłeś już finalnie ją? Co tam wyszło? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Lutowałem taką zwykła lutownica, naostrzona na szlifierce. Całkiem ładnie to idzie tylko te fabryczne są jeszcze przyklejone jakimś klejem i przez to kijowo się je ściąga.

Wystrojone już w 90% jeszcze mała korekta teraz po logach i będzie, trzeba było jeszcze skręcić gruszkę o 1 obr i wstaje bardzo ładnie, bez porównania z brd. TDmucha 1.8 Bara i chyba tak zostanie. Jak ciach ogarnie soft do końca to wrzucę wykres co tam wyszło.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Działasz coś czy zapadłeś w sen zimowy? :P:wink: :wink:

Opublikowano

No właśnie też jestem ciekaw jak tam fura? Zdawać tu szybciutko relacje :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.