Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozjaśnianie ściemnianie oświetlenia wnętrza kabiny


peacenotwar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Czy ktoś bawił się w rozjaśnianie kabiny w a4 b5 - czyli po otwarciu drzwi lampki rozjaśniają się stopniowo a potem zagasają również stopniowo. W moim przypadku działa ono zero jedynkowo, bez przygaszania czy rozjaśniania.
Czy za to jest odpowiedzialna pompka centralnego?

Z góry dzięki za info

Edytowane przez peacenotwar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie byłoby dobrze, bo idzie do mnie właśnie licznik z ostatniego lifta.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałeś. Chodzi mi o oświetlenie z podsufitki - czyli chcę żeby po otwarciu drzwi stopniowo się rozjaśniało a potem zagasało również stopniowo.

Edytowane przez peacenotwar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam w B5 światło oświetlenia wnętrza powinno zapalać się stopniowo i gasnąć również. Pompka centralnego nie ma nic do tego, zegary również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie sprawdzę, ale mi się zdaję, że jak odpiąłem większą wtyczkę to nie działało oświetlenie z otwarciem drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka centralnego odpowiada za oświetlenie wnętrza. W przedlifcie jest tak, że zapala się nagle - w momencie otwarcia którychkolwiek drzwi, gaśnie w momencie przekręcenie kluczyka na pozycje zapłon, zapala się po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. Zapala i gaśnie nagle - nie ma efektu rozjaśniania ani ściemniania. Natomiast w poliftach jest tak że zapala się płynnie po otwarciu auta z pilota centralnego zamka(jeszcze przed otwarciem drzwi), gaśnie po włączeniu zapłonu. Zobacz to:

http://sklep.avt.pl/avt722.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...