Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ktoś na forum handluje perfumami?


Awra

Rekomendowane odpowiedzi

jakby ktos cchiał to chetnie sie pozbęde :wink:

h49asvc7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszyskie stronki, które podaliście. Na każdej widnieje napis TESTER ori itp itd. Skąd pewność, że to nie podróbka. Ja rozumiem, że przez internet można kupić taniej, że to jest tzw 'tester' czyli może nie być originalnego pudełka czy brak korka no ale żeby były różnice po 150-200 zł na flaszeczce 100ml. Coś mi się nie chce wierzyć w te oryginały, za dużo 'ORI, FULL OPCJII i OKAZJI' w dzisiejszych czasach.... przepraszam za pesymizm ale już tak mam ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz pewność ze np w perfumerii nie kupujesz podróbki? Dają certyfikaty autentyczności czy co?Nawet mogą mieć powystawiane perfumy od cygan a ty je kupisz za 350 zł.Tylko oryginalne produkty,rzetelna firma.To dla ciebie nic nie znaczy?są dziesiątki stron które nie posiadają certyfikatów żadnych i nie zamawiałbym z takich stron.Tak samo na allegro zapewne tez nie robisz zakupów bo jak koles ma np telewizor za 2.500 a jest warty 3.000 w mix electronix to napewno podróbka.Nawet jesli koles ma 2000 pozytywnych komentarzy 100% pozytywów i super sprzedawce to i tak lepiej kupic w sklepie za 500 zł drożej :)Dziwne myslenie jak dla mnie.Kupuje sie w sprawdzonwych miejscach u sprawdzonych ludzi to nie ma z niczym problemu potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszyskie stronki, które podaliście. Na każdej widnieje napis TESTER ori itp itd. Skąd pewność, że to nie podróbka. Ja rozumiem, że przez internet można kupić taniej, że to jest tzw 'tester' czyli może nie być originalnego pudełka czy brak korka no ale żeby były różnice po 150-200 zł na flaszeczce 100ml. Coś mi się nie chce wierzyć w te oryginały, za dużo 'ORI, FULL OPCJII i OKAZJI' w dzisiejszych czasach.... przepraszam za pesymizm ale już tak mam ;/

Jeżeli dany użytkownik handluje tylko perfumami, to jest już pierwszy punkt do tego żeby stwierdzić, że to nie lipa. Dodatkowo komentarze rownież potwierdzają autentyczność sprzedawanych towarów. Co do testerów, to są dodawane do partii normalnych flakoników. Także przykładowo z 3 testerow dwa idą na półkę dla klientów a jeden na handel. Oczywiście są rownież podróbki i można sie nabrać ale można rownież w okazyjnej cenie kupić oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz pewność ze np w perfumerii nie kupujesz podróbki? Dają certyfikaty autentyczności czy co?Nawet mogą mieć powystawiane perfumy od cygan a ty je kupisz za 350 zł.Tylko oryginalne produkty,rzetelna firma.To dla ciebie nic nie znaczy?są dziesiątki stron które nie posiadają certyfikatów żadnych i nie zamawiałbym z takich stron.Tak samo na allegro zapewne tez nie robisz zakupów bo jak koles ma np telewizor za 2.500 a jest warty 3.000 w mix electronix to napewno podróbka.Nawet jesli koles ma 2000 pozytywnych komentarzy 100% pozytywów i super sprzedawce to i tak lepiej kupic w sklepie za 500 zł drożej :)Dziwne myslenie jak dla mnie.Kupuje sie w sprawdzonwych miejscach u sprawdzonych ludzi to nie ma z niczym problemu potem.

Widzę ,że kolega ma straszne pojęcie. Wyjdź z domu, poczytaj trochę, poszperaj to będziesz wiedział dlaczego tak wiele rzeczy na allegro masz taniej. Mało kupuję rzeczy na allegro. Raczej są to same 'pierdoły' bezwartościowe. Nie mówię, że na allegro nie można spotkać oryginałów i prawdziwych rzeczy w okazyjnych cenach ale trzeba uważać. Wracając do twojego argumentu, że koleś sprzedaje tylko jeden asortyment i ma 100% ok komentarzy i towar tańszy np o 500 zł niż powininen. Podam Ci przykład na telefonach komórkowych, że się mylisz. Oto telefon lumia 930 http://allegro.pl/nokia-lumia-930-pl-32gb-lte-20px-szczecin-win8-pl-i4794532026.html. około 500zł tańszy niż w autoryzowanym sklepie nokii. Koleś ma same komentarze. Towar NÓWKA SZTUKA NIC NIE OTWIERANE FOLIA ITP ITD. Ale, po pierwsze nie podał z jakiej dystrybucji jest telefon bo jeżeli masz eu to masz później nie ważną gwarancję. Po za tym nawet jeśli jest z PL i ma gwarancje tak jak tu to koleś wystawia vat marże(co może sobie w du*ę wsadzić) oraz paragon, który jest nie ważny jeżeli nie dostaniemy razem z kartą gwarancyjną o, której w tym przypadku nie ma mowy. Jest wiele takich aukcji na allegro gdzie tylko ktoś ma pojęcie i umie czytać detale od razu rozpozna dlaczego towar ma taką 'okazyjną' cenę. Ale, że nie ubliżając nikomu gro osób nie grzeszy rozumem to później jest jak jest. Także nie chce wiedzieć ile takich OKAZJI masz w domu. Telefony bez gwarancji i TV 500 zł taniej bo był powystawowy i opierdzielili go taniej :]. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się akurat składa że nie zaopatruję się w sprzęt RTV AGD na allegro.Przykład z telefonem troszkę odbiega od tego co napisałem wcześniej bo koleś nie ma 100% pozytywnych komentarzy , super sprzedawcy i zgodzę się z tym co też napisałes iż telefony są niewiadomego pochodzenia dlatego bym np. takiego telefonu nie kupił od danego delikwenta bo wiem że są to telefony powystawowe.Zawsze czytam komentarze negatywne bo nawet jeśli ktoś ma 2-3 na 1 000 pozytywnych , to właśnie one mogą zadecydować o tym czy daną rzecz zakupię czy też nie.Jeśli chodzi o podany przeze mnie przykład "telewizora" odnośił się on nie do "takiego" jaki własnie podałes kolego.Na allegro pojawiają się np, aukcje promocyjne gdzie autoryzowany sklep wystawia swoje produkty po cenie lepszej niż np w sklepie.Jakiś czas temu była promocja Lenovo na tablety.Wystawione po 399 zł w każdym sklepie typu mix electronix , RTV EURO AGD trzeba za niego zapłacić 500 zł.Dla ciebie zapewne również są to produkty " OKAZJE" niewiadomego pochodzenia.Więc proszę zostaw sobie swoje cenne uwagi i docinki dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...