Skocz do zawartości
IGNOROWANY

felgi do b8


skrab

Rekomendowane odpowiedzi

Otwór za mały (57 mm). Gdy nie to wyglądały by tak samo jak ori 17 cali do B8, czyli wg kolegów do d...y a wg mnie po prostu normalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przetłumaczysz swojej racji, a innych nie przyjmujesz wiec po ch ta cała dyskusja :facepalm: Lubisz zakładać byle co 'bo tak jest w tym modelu' to zakładaj i hulaj dusza ale pozwól innym trochę pomyśleć i założyć coś, co dodatkowo wygląda i sprawia przyjemność samemu użytkownikowi. Gacie też kupujesz 'bo pasują' bez względu na to, czy to rurki gniecące jaja, czy zwykłe męskie spodnie? :facepalm:

Wracając do tematu - kupuj na zimę coś o parametrach 17" 7,5j z et30-35 i będzie git ewentualnie większe et + dystans tak, jak sam wspomniałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przetłumaczysz swojej racji, a innych nie przyjmujesz wiec po ch ta cała dyskusja Lubisz zakładać byle co 'bo tak jest w tym modelu' to zakładaj i hulaj dusza ale pozwól innym trochę pomyśleć i założyć coś, co dodatkowo wygląda i sprawia przyjemność samemu użytkownikowi. Gacie też kupujesz 'bo pasują' bez względu na to, czy to rurki gniecące jaja, czy zwykłe męskie spodnie?

Potrafię za to w kulturalny sposób się wypowiadać i nie argumentować coś na przykładzie "gaci, które gniotą jajka". Takich argumentów używa się wtedy gdy nic racjonalnego nie potrafi się napisać i tak jest w Twoim przypadku. Nie przetłumaczyłem swojej racji ? Producent montuje fabrycznie felgi z takim ET jak pisałem powyżej ale według Ciebie jest to "byle co" i dystans albo felga o ET 30-35 załatwia temat. Dziwisz mi się, że nie przyjmuje tego wiadomości ? Myślisz że producent jest tak głupi ? Przecież mógł wykorzystać do A4 B8 felgi od A5 np. 7,5 cala ET 28. To Ty pozwól innym pomyśleć a nie mów, że mają kupować coś co będzie wg Ciebie "wyglądało i sprawiało przyjemność". Dyskusja jest po to aby wymienić poglądy poparte argumentami a nie "gaciami, które gniotą jajka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bez kłótni,(każdy z was ma jakąś racje) ale to nie o to chodzi :wink:

Koledzy to powiedzie mi w końcu czy wejdzie ta felga z tym otworem centrującym do mojego auta, czy też nie ,a jak dopasuję pierścień centrujący?


Otwór za mały (57 mm). Gdy nie to wyglądały by tak samo jak ori 17 cali do B8, czyli wg kolegów do d...y a wg mnie po prostu normalnie :)

Rzeczywiście jest 57mm szkoda bo to fajna felga :kwasny: ,bynajmniej mi się podoba, szukam takiej samej tylko org od b8 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga ma otwór centrujący 57 mm a ty potrzebujesz 66,5 mm. Więc bez roztaczania felga nie wejdzie, nie wiem czy gra jest warta świeczki, bynajmniej jeden kolega z forum to przerabiał. Pierścień można by było zastosować ale "w drugą stronę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga ma otwór centrujący 57 mm a ty potrzebujesz 66,5 mm. Więc bez roztaczania felga nie wejdzie, nie wiem czy gra jest warta świeczki, bynajmniej jeden kolega z forum to przerabiał. Pierścień można by było zastosować ale "w drugą stronę".

Właśnie tak jest jak piszesz , szukam z otworem 66,5mm,nie będę poszerzał ,niema sensu.

Z takim otworem 66.5mm pasują też felgi od Mercedesa A klasy,warto się zastanowić to coś się wybierze :wink:

Edytowane przez skrab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przetłumaczysz swojej racji, a innych nie przyjmujesz wiec po ch ta cała dyskusja :facepalm: Lubisz zakładać byle co 'bo tak jest w tym modelu' to zakładaj i hulaj dusza ale pozwól innym trochę pomyśleć i założyć coś, co dodatkowo wygląda i sprawia przyjemność samemu użytkownikowi. Gacie też kupujesz 'bo pasują' bez względu na to, czy to rurki gniecące jaja, czy zwykłe męskie spodnie? :facepalm:

Wracając do tematu - kupuj na zimę coś o parametrach 17" 7,5j z et30-35 i będzie git ewentualnie większe et + dystans tak, jak sam wspomniałeś.

dokładnie, wiekszy rozstaw kół ma tez inne pozytywne cechy, pomijając wygląd co tez jest wazne

auto jest wówczas bardziej stabilne a co za tym idzie bezpieczniejsze i pewniejsze w prowadzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdzie, ale na aucie będzie czarna rozpacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na hamulce miałem B8 2.0TFSI

Wszystkie koła z ET29, wyglądała zaje@#$^&

:kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEV takie chyba kupię :D ,Gdzieś mi się najlepiej podobają jeśli chodzi o 17",tym bardziej że mam oponki prawie nowe.

http://allegro.pl/5x112-audi-a4-b8-a6-a3-7x17-et46-orginal-hb-i4750669081.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ode mnie z kwadratu.

szukaj z mniejszym ET, pozniej bedziesz żałować ze gniota kupiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wrzucę dystans na tył 2mm, bo przód powinien być dobry,a myślisz że tak można coś konkretnego wyhaczyć ??? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2mm ? Chyba 20...

Nie ma sensu cudowac z dystansem, dodatkowa masa nieresorowana w zawieszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20mm mój błąd, miałem dystans właśnie taki w bmw i nie czułem żadnej różnicy przed i po...Trochę dziwne jak mówisz...

Edytowane przez skrab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może poszukaj czegoś sensownego u nas w giełdzie. Sporo felg chłopaki sprzedają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma sensu cudowac z dystansem, dodatkowa masa nieresorowana w zawieszeniu.
Cieszy mnie to, że w temacie dystansów mamy takie samo zdanie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...