Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 ADR] 1.8 pierwsza audi, pierwsze auto EDIT: nowe zdjecia! NOWE PROBLEMY wlatuje gwint


eurotrack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

przedstawiam wam moją skromną audi, jest to 95r 1.8 ADR

z luksusów posiada klimatyzacje i 2x elektryczne szyby, wiecej mi nie potrzeba, ale z czasem na pewno cos dojdzie :)

autko zakupiłem w tym roku przed wakacjami, okazało sie że była to totalna KLAPA

bardzo zaniedbany samochod, lampy wymienione na poliftowe, dawajace zero swiatła na drodze, bez dekli, pospawane, i na skrętki

jednakże to nie był jedyny mankament tego auta, pompka paliwa była do wymiany, pompa wspomagania, i drążek kierowniczy puka

Aktualnie został mi do zrobienia drążek kierowniczy.

co zostało zrobione:

-sprężyny przód czerwone H&R

-Alufelgi Ronal R40 18'

-wczesniej cos kombinowane z tłumikiem, moze brak katalizatora, troszke dziwnie ryczy na 2tys.

-dekory drewniane (zawsze to lubiłem, rzecz gustu)

-pomalowany grill

z mechaniki zrobione to co jej dolegało. teraz upieram sie jeszcze z IMMO

narazie jedno zdjecie, na dniach wstawie wiecej razem z modami

do zrobienia:

-żółte halogeny

-dymione szyby

-welurowe fotele

-tłumik, dwururka

-grill s4

-lampy przód USA

-lampy tył po-lift

-progi s4, Bądź jakiekolwiek inne ori, bo te jakies powyginane

-tył posadzić troszke niżej

-prawe lusterko z anglika

-cupra style z przodu

w tle golfik kolegi.

EDIT.

w audi własnie padło zawieszenie, auto pływa na zakretach, amortyzatory tył skaczą jak (cenzura) a z przodu po prawej stronie cos wali w kielich na dziurach, badz jak mocno skrece kierownice i jade, i amortyzator rowniez skaczący, jakby tego było mało, wąż od powrotu plynu wspomagania, tam przy chlodnicy wylecial, doslownie go wywalilo i caly plyn wyciekl, pompa sie zatarla, az piszczy na wolnych.

no ale... nie poddaje sie, z racji tego iz mam dopiero 18lat, jeszcze sie ucze wiec z kasa u mnie krucho, to co zarobilem dostane w tym tygodniu.

wlatuje gwint, ponieważ tył auta i tak stał za wysoko, nowa pompa wspomagania, i dopiero na kanale bede wiedział co tam z przodu puka, a raczej który wahacz :P

dodaje nowe zdjecia.

nie wiem czy tu moge, ale mam do sprzedania nowa pompe wspomagania, jak wiecie sa 2, dluga i krotka, ja kupilem krotka, a sam mam dluga, moj blad, amatorszczak :grin:x6DY9v.jpg

cRGTw0.jpg

Oxr9VX.jpg

M3KC86.jpg

10678650_776293819093601_747986123476677

Edytowane przez eurotrack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...