Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6


Animal

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki :hi: ale świecić to dopiero się zacznie jak za kilka tygodni ogarnę korektę lakieru ;) Nawet nie pytam co jeszcze przykuło Twoją uwagę - zdecydowanie to mój największy skarb i od razu mówię, że nikomu nie oddam :P

No wiadomo trochę widoczność przy cofaniu spadła ale tragedii nie ma i jeszcze w nich nie uderzyłem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu taki spokój ? :P

Spokój bo jakoś nie mam głowy do robienia aktualizacji ale Audi ma się dobrze i robi sporo kilometrów każdego dnia :P Poza tym ostatnio zamiast modzić to ostro inwestuję w inną pasję - car detailing :wink: a tym pochwalę się po urlopie, który de facto zaczynam w piątek :banan::banan::banan:

siemka godna sztuka zwrócenia uwagi

Podziękował :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak tam olej LM spisuje się? ;) dużo przejechałeś na nim? Jakieś spostrzeżenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbas, dnia 26 Lip 2015 - 18:16, napisał:

snapback.png

Co tu taki spokój ? :P

Spokój bo jakoś nie mam głowy do robienia aktualizacji ale Audi ma się dobrze i robi sporo kilometrów każdego dnia :P Poza tym ostatnio zamiast modzić to ostro inwestuję w inną pasję - car detailing :wink: a tym pochwalę się po urlopie, który de facto zaczynam w piątek :banan::banan::banan:

Otwierasz biznesik czy na razie garażowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak tam olej LM spisuje się? ;) dużo przejechałeś na nim? Jakieś spostrzeżenia?

Sprawa wygląda tak, że na LM jeżdżę od dawna i nigdy już innego oleju nie zaleje ;) Akurat dwa tygodnie temu zmieniłem po raz kolejny oliwę i wszystkie filtry :decayed:

Norbas, dnia 26 Lip 2015 - 18:16, napisał:

snapback.png

Co tu taki spokój ? :P

Spokój bo jakoś nie mam głowy do robienia aktualizacji ale Audi ma się dobrze i robi sporo kilometrów każdego dnia :P Poza tym ostatnio zamiast modzić to ostro inwestuję w inną pasję - car detailing :wink: a tym pochwalę się po urlopie, który de facto zaczynam w piątek :banan::banan::banan:

Otwierasz biznesik czy na razie garażowo ?

Póki co muszę radzić sobie w moim niewielkim garażu ale to tylko kwestia czasu kiedy wszystko będzie pro :wink: Najważniejsze, że zgromadziłem już całą masę niezbędnego sprzętu, chemii, wiedzę teoretyczną i kilkaset godzin przepracowanych przy maszynie więc i doświadczenie szybko zdobywam. Po urlopie chcę ruszyć z tematem i pokazać kilka dotychczasowych prac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczatki zawsze sa trudne. Wazne, ze jest dach i mozna dzialac ;-)

Masz jakas konkretna firme kosnetykow czy na różnych pracujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiczka śliczna , szczególnie tył robi wrażenie ^_^ Mijaliśmy się dzisiaj , jechałem zamyślony i nie zdążyłem długimi mrugnąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczatki zawsze sa trudne. Wazne, ze jest dach i mozna dzialac ;-)

Masz jakas konkretna firme kosnetykow czy na różnych pracujesz?

Mam już dosyć szeroki pakiet kosmetyków i całej niezbędnej chemii do procesu korekty lakieru i detailingu wnętrza ale korzystam wyłącznie ze środków sprawdzonych i polecanych "w tym świecie" producentów.

Audiczka śliczna , szczególnie tył robi wrażenie ^_^ Mijaliśmy się dzisiaj , jechałem zamyślony i nie zdążyłem długimi mrugnąć :D

Dzięki za dobre słowo :hi: Też Cię widziałem ale tak mocno zwróciłem uwagę na klubowe ramki i oblukanie fury, że nie zdążyłem nawet ręki podnieść.

A co do Audi to niestety wczoraj zdarzyła się awaria. Miesiąc temu wymieniałem zawias z przodu. Nie mogłem zrobić tego sam więc oddałem auto do polecanego warsztatu. Prosiłem o sprawdzenie wszystkiego bo w ten piątek wyruszam na urlop i co? Mechanik stwierdził, że lewa strona jest OK (wczoraj się okazało, że końcówka i drążek były a kiepskim stanie a on tak naprawdę poległ na rozkręcaniu zawieszenia więc postanowił mnie oszukać i nic nie ruszać). Z prawej strony wymienił końcówkę i drążek ale uszkodził przy tym osłonę magla, który wczoraj "wypluł" cały płyn i delikatnie mówiąc zakończył swój żywot :facepalm: Na szczęście wczoraj zdążyłem wyjąć swój magiel i kupić nowy (używany). Mam nadzieję, że dzisiaj dostanę na miejscu osłony, drążki i końcówki oraz zdążę wszystko poskładać do kupy. Pytanie tylko kto mi szybko i dobrze ustawi zbieżność żebym nie musiał przekładać wyjazdu na urlop :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kogo robiles ? Troche slabo z terminami bo prawie wszystko jest pozajmowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem w TORze i naprawdę wiele dobrego o nich słyszałem. Ja bym zrozumiał gdyby mi powiedzieli prawdę, że jest zapieczona śruba i nie podejmą się dalszych prób ruszenia tego ale ściemy, że wszystko jest OK i nie trzeba wymieniać to tolerować nie będę.

Z terminami masakra bo prawie wszędzie koniec przyszłego tygodnia jak już, a plan jest taki, że wtedy to ja będę się smażył na plaży w Czarnogórze. Na szczęście u Chmala mają wolny termin na jutro popołudniu tylko dzisiaj muszę poskładać auto do kupy :wink: graty już mam wszystkie więc popołudniu biorę się do roboty. Tylko mam nauczkę, że najlepiej wszystko robić samemu bo z mechanikami różnie bywa mimo, że mają dobre opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty. Nie mogę uwierzyć ostatnio też u nich robiłem co prawda jeden wahacz, ale ogarneli. Jakby nie patrzeć to od jakiegoś czasu idą na ilość, a nie na jakość i potem wychodzą takie klocki :facepalm:

Co do chmal'u to mało mam informacji na ich temat. Może nie będzie tak źle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem od Chmala i jestem naprawdę zadowolony bo auto prowadzi się wreszcie jak po szynach, nic nie puknie nawet a przy okazji nie zapłaciłem więcej niż u innych :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz tylko wakacjowac :decayed:

szerokosci na drodze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:


Auto do sprzedania (jest już wątek w dziale sprzedam ale pomyślałem, że może i tutaj wkleję kilka aktualnych fotek)

2ed0fhu.jpg

2wpr1g2.jpg

2e4b7m1.jpg

k9ezie.jpg

2hd8k5h.jpg

2lxwaqg.jpg

10ekf1h.jpg

ta30yh.jpg

jhrmes.jpg

359d6oj.jpg

242za6w.jpg

f1h00l.jpg

21a2ht.jpg

2hf779c.jpg

neykpz.jpg

10neq74.jpg

kanvko.jpg

20ii3p1.jpg

2w3okdg.jpg

19qx3o.jpg

2d93doz.jpg

jgttte.jpg

33ju8ow.jpg

2hofdwy.jpg

de9ns.jpg

1zegx7q.jpg

1255qv9.jpg

21975dx.jpg

amup7n.jpg

w9a255.jpg

2w69w6h.jpg

2evgo75.jpg

204gg2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to wygrał rozsądek i teraz w planach ślub, budowa domu itp. więc zapadła decyzja o sprzedaży auta i kupnie jakiegoś woła roboczego (Passat B5 lub A4 B5 w Avancie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mi szkoda i szczerze mówiąc mojej narzeczonej także jest żal ale niestety są też rzeczy ważniejsze w życiu niż auto stąd taka decyzja. No chyba że długo się żaden kupiec nie znajdzie to może zostanie ze mną jeszcze trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...