Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6


Animal

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką końcówkę w numerze mają pompki? Będziesz szedł w moc? ;)

-Lumia 920-

Pompki niestety seria. Szukałem AL albo BQ ale to jak szukać igły w stogu siana. U mnie okazało się, że dwie były zmieniane w DE w 2009 i są jeszcze ok ale dwie, które są tam od nowości już niedomagają dlatego zdecydowałem się zmienić wszystkie na takie same. Niby dostałem na nie gwarancję i podobno w rewelacyjnym stanie ;)

Czy będę szedł w moc? Na wiosnę planuję soft ale już chodzi mi po głowie BRD i FMIC :decayed: Dla mnie 130 kucy to zdecydowanie za mało ;)

Edytowane przez Animal0911
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pchaj sie w BRD, montuj GTB22. :)

Myślałem o niej ale z tego co kojarzę to wymaga nieco więcej rzeźby a poza tym co ja poźniej ze sprzęgłem zrobię? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BQ to nie jest dobry wybór... Lepsze już np. BA. O dobre AL trudno, ale są BJ, które są porównywalne z nimi, a pochodzą z młodszych roczników.

Jak kolega wyżej, szkoda zachodu z brd... Ja mam też awx i lada moment ukończony zostanie nowy setup: Gtb1756, FMIC, DP 2,5", pompki AN i sprzęgło obite kevlarem. Zobaczymy jak będzie się sprawować ;)

-Lumia 920-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na forum osoby, które przerobią Ci GTB22, że będzie pasować P&P. Sprzęgło obijesz kevlarem i powinno dac radę. Ja na wiosne planuje takiego moda;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te widoczne na zdjęciu to właśnie BA. Blachu będę sledził Twój temat bo jestem mega ciekawy jak to będzie jechało na takim setupie i co się będzie działo ze sprzęgłem i dwumasem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw jak dwumas i sprzęgło to zniesie :P na moim profilu jest temat z chipem mojego awx-a na 172/382 ;) jest wykres oraz dwa filmiki jak zbiera sie ze startu i 3 biegu :P jedzie fajnie ;) jak odbiorę auto na nowym setupie to podzielę sie wrażeniami, filmikami itp :)

-Lumia 920-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi otrzymała dzisiaj "nowe" pompki i szklanki :D Jest prawie idealnie... Prawie bo jak zobaczyłem w domu po podpięciu kompa to kąt synchronizacji wałka jest do poprawy bo wartość wahała się pomiędzy -1.1 a -2.2 także jutro do poprawki.


Prezent pod choinkę od mojej Gosi on board - Stołki z A6 C6 :banan:
Sorry za jakość ale fotka robiona telefonem. No i coś dziwnie boczek "zmęczony" wyszedł na tym zdjęciu bo na żywo wygląda o wiele, wiele lepiej :wink:
6e9f16157bbdef67gen.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałeś skórki? :) z montażem był problem?

Pewnie, że bym chciał ale te trafiły się w takiej cenie, że żal było nie brać (zwłaszcza jako prezent pod choinkę od kobiety) ;) z czasem na pewno wpadnie jakaś skóra na boczki a w środek alcantara :) z montażem nie było problemu bo szyny pasują P&P. Gorzej z kostkami od elektryki ale to też nie problem i po świętach przelutuję kostki z moich starych "naleśników".

Tył też montowałeś z a6 c6?

Z tyłu póki co została seria bo niestety nie mam składanej tylnej kanapy. Jak zrobi się cieplej to wyrezam składanie i wpasuje kanapę z C6 bo z tego co wiem jest to możliwe ;)

Edytowane przez Animal0911
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwe tylko trzeba poprzekładać plecki oraz z kanapy stelaz i troszkę boczkami kanapy trzeba sie pobawic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dotarły do mnie długo oczekiwane... ramki klubowe :banan:

515f1bf88b056c2fgen.jpg

Ponadto już na ścianie wisi...

42498ab2356c447agen.jpg
A na karcie z listopadem...
823a004057701127gen.jpg
fc120e48ee337e89gen.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam to mój pierwszy post u was na forum przychodze z VW.

Bardzo mi się podoba ten projekt napewno będę czerpać wiedzę z niego. Mimo, że jeszcze nie mam B6. Ale to pewne, że bedzie dość niedługo i w czerni, sedan i 2.0.

Pierwsze co będzie w planach to felgi RS4.

Napisałeś również, że masz plan wymienić kierownice 3 ramie to ta z B7?. Chyba taka najładniejsza.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz ekstra :)

Potwierdzam :decayed: Niby niewielka rzecz a cieszy oko ;)

WItam to mój pierwszy post u was na forum przychodze z VW.

Bardzo mi się podoba ten projekt napewno będę czerpać wiedzę z niego. Mimo, że jeszcze nie mam B6. Ale to pewne, że bedzie dość niedługo i w czerni, sedan i 2.0.

Pierwsze co będzie w planach to felgi RS4.

Napisałeś również, że masz plan wymienić kierownice 3 ramie to ta z B7?. Chyba taka najładniejsza.

Pozdrawiam

W takim razie serdecznie witam :hi:

B6 to bardzo dobry wybór ale skoro jesteś na etapie poszukiwania to odradzam pośpiech i napalanie się na pierwszy lepszy egzemplarz. Tylko czemu chcesz taki silnik?

Felgi z RS4 moim zdaniem świetnie leżą na B6 ;)

Co do kierownicy to szczerze mówiąc mi bardziej podoba się ori 3-ramienna z B6. Wiadomo, najbardziej chciałbym z RS4 albo TTRS ale to zupełnie nie mój przedział cenowy. Chociaż może kiedyś kto wie ;)

Jak będziesz miał jakieś pytania to chętnie odpowiem i pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W takim razie serdecznie witam :hi:

B6 to bardzo dobry wybór ale skoro jesteś na etapie poszukiwania to odradzam pośpiech i napalanie się na pierwszy lepszy egzemplarz. Tylko czemu chcesz taki silnik?

Felgi z RS4 moim zdaniem świetnie leżą na B6 ;)

Co do kierownicy to szczerze mówiąc mi bardziej podoba się ori 3-ramienna z B6. Wiadomo, najbardziej chciałbym z RS4 albo TTRS ale to zupełnie nie mój przedział cenowy. Chociaż może kiedyś kto wie ;)



Jak będziesz miał jakieś pytania to chętnie odpowiem i pomogę.


Postaram się znaleść coś zadbanego w niemczech. W benzynie jest troszkę łatwiej z tym. Mam już nawet miernik lakieru i kabel vag.

A dlaczego silnik 2.0? Myśle, że ma wiecej zalet niż wad. Takie które mi przypadły do gustu to cicha praca silnika. Nie ma również turbo, a dla mnie to zaleta. No i niby jest mało awaryjny chociaż pali olej jak smok. Ale nie każdy i mam nadzieje na takiego trafić. :) I w końcu pierwszy samochód na PB. Przewidywalny przebieg roczny to 10tyś km. To chyba dobry wybór mam nadzieje.

A co do kierownicy to faktycznie nawet nie wiedziałem, że takie są. Dopiero wchodze w ten temat. I napewno nieraz zapytam o coś. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka bardzo ładna..kolorek mega no i widać że pomału mody idą do przodu powodzonka :wink:

Dzięki za dobre słowo :wink: kolorek może i fajny ale zapuszczony przez Niemca :facepalm: dlatego na wiosnę będę robił pełną korektę :D co do modów to myślę, że skutecznie mnie zaraziliście i jak patrzę na takie auta jak Twoje, Jozka, Domina, Miszki i naprawdę wielu wielu innych to jak tu nie modzić?! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd wyglądem, ale pomyśl też o mocy ;) bo serią nie da się jeździć :P

-Lumia 920-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...