Skocz do zawartości
IGNOROWANY

parujące szyby po działaniu ogrzewania na HI


darkb

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tylko chodziło o to czy nie ma żadnej fizycznej możliwości jej wyjęcia, ponieważ w moim zawodzie przywykłem, że muszę się sporo nakombinować zanim uda mi się coś wymienić, a to jedna z większych uciążliwości wymiany nagrzewnicy tj. rozszczelnienie klimy. Nie mniej dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź do zakładu co zajmuje się klimą i za pare zł spuszcza Ci czynnik a potem oddadzą tyle samo :wink:

Już wiem na pewno ze to nagrzewnica.

Klapka zamyka się jak powinna wilgoci brak filtr zabezpieczony a mimo to dalej paruje.

Jest plus ze jak dam szybszy nawiew to nie ma takiej tragedii także na wiosenkę rozbieramy dziada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Chciałbym odgrzać temat bo i u mnie jest bardzo uciążliwy problem z parowaniem szybek. Otóż generalnie wejście do auta 2-3 osób w deszczową lub chłodną pogodę powoduje że po kilkunastu sekundach wszystkie szyby jak mleko. ratuje tylko klima a sam nawiew na szybę nawet jeśli dam LO nie daje rezultatu. Chcąc np. zagrzać w aucie podczas podróży 2-4 osób przy niskiej temp. za zewnątrz a jeszcze jak jest opad deszczu czy śniegu to już jest praktycznie niemożliwe. Co mogę powiedzieć o aucie - flirt kabinowy nie ruszany od 2 lat, leży w garażu czeka na wymianę, nie mam raczej źródeł wilgoci w środku a dywaniki i podłoga sucha. Aha - włączając nawiew bez klimy czuć niezbyt ładny zapach bardziej nieprzyjemny przy wyższej temp grzania a jak włączę klimę to powietrze ok - nic nie czuć. Szybki myłem od środka kilka razy dobrym płynem ale nie wiele pomaga. Czyżby nagrzewnica ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...