Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:kox: jest bardzo ładnie.

Niektórzy by chcieli taki setup na lato :)

Opublikowano
  • Autor

teraz pytanie co do wydechu, dac jakies ladne koncowki pojedyncze czy poleciec w s4?

Opublikowano

Jeśli wydech S4 to reszta (progi + grill) też :wink: A jeśli tego nie zamierzasz zmieniać to został bym przy tym wydechu + końcówki np. Ulter 90

Opublikowano
  • Autor

Jeśli wydech S4 to reszta (progi + grill) też :wink: A jeśli tego nie zamierzasz zmieniać to został bym przy tym wydechu + końcówki np. Ulter 90

cos w tym jest :wink: mam dylemat bo to i to mi sie podoba , moze na razie same koncowki a pozniej zawsze mozna zmienic

dzisiaj auto poszlo na zamiane oleju i fitrow, olej mial w sobie castrola ale na szczescie tylko raz, aktualnie zalany LM , i na pawde jestem pod wrazeniem pracy silnika na tym oleju na wczesniejszym poprostu bylo slychac silnik teraz sobie leciutko pyka nie wiem jak to opisac ale zamiana na pewno na plus

773ac99cda31529b.jpg

Opublikowano

Bardzo dobra oliwa :thumbup1:

Opublikowano

B7 - [emoji86] Przede wszystkim silnik, wnetrze, zawiecha, kolo itp itd - [emoji86] Mialem okazje smignac sie z Tomkiem i na prawdeeee zakup perfekcyjny[emoji108] Co tu duzo mowic, przyjemnosci z jazdy, podczas wyprzedzania adrenaliny oraz wieeelu podrozy ulatwionych dzieki temu Potworowi [emoji48] A zreszta - nie pierwszy i ostatni raz to uslyszysz osobiscie ode mnie hehe [emoji1] Pozdro Braciak!

Opublikowano
  • Autor

doszedl nowy mod, hmmm raczej to gadżet niż mod, belki na relingi do mocowania boxu :wink: przystepna cena i wyglad ladny

9f863527ca2a492d.jpg

Opublikowano

Ale to to ładne :-) gratulacje poszukiwan, i bezawaryjnosci

Opublikowano
  • Autor

tera doszly ledy do tablicy od naszego kolegi z forum ;) i lepiej swieca niz te ori led co w b6 mam

30f482baa581ba17.jpg

Opublikowano

Do kogo z tymi ledami trzeba sie zglosic....?

Edytowane przez kmr91

Opublikowano

tak świecą że nie trzeba usuwać rejki w fotoszopie :D

Opublikowano
  • Autor

tak świecą że nie trzeba usuwać rejki w fotoszopie :D

hehe no swieca ladnie ;) w b6 mam cale wnetrze w takich ledach i przyznam ze wymiataja ;) za niedlugo dojda koncowki tlumikow ...trzeba usunac te skrzywione ku ziemi lucyfery ;) i przyciski w chromie od Jozka :decayed: Joziu dziekuwa :hi:

Opublikowano

Te belki na relingi jakiej firmy? ładnie się prezentują i nie odstają.

Opublikowano
  • Autor

Polska firma Aguri mają dobry sprzęt w przestępnych cenach

doszły długo oczekiwane lucyfery :kox:

26ad064d7705a10c.jpg

d37068d36cece5b0.jpg

Opublikowano

[emoji51] [emoji79]

Opublikowano

Nie za mała ta średnica montażu?

Opublikowano

Właśnie też miałem o to pytać? Powinno być chyba 55mm... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie też miałem o to pytać? Powinno być chyba 55mm... :mysli:

to wlasnie jest 55 :whistling:

Opublikowano

No to chyba będzie git.:decayed::wink4: Na fotkach wyglądają jakoś na mniejsze. :hi:

Opublikowano

Nie widziałem tematu wcześniej :facepalm: Tomasz pięknie Ci się prezentuje ten Avancior :decayed:

Gratki zakupu Silnik + napęd + wypas :kox::kox::kox::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.