Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

małe foto przed rozbiórką :wink:

z3wkbrmt.jpg

8iks85hz.jpg

Opublikowano

Super siadły te felgi :) opona 235/35 by nie weszła czy chciałeś 225/35? W czwartek kupiłem do siebie felgi 19x9J ET29 i zastanawiam się czy 235/35 mi wejdą... Zawias 1BV

Opublikowano
  • Autor

przy 9J powinna ci wejsc , przod siedzi wysoko przy 1bv , do gwintu trzeba bylo dac wezsza opone zeby wlazło to w nadkole

Opublikowano

Ale to kolo siadło łoł :naughty::naughty::naughty::naughty:

ps 9jet 29 i 1bv na oponie 215/35 wystaje a co dopiero na 225/35

Opublikowano

Gwintu nie chcę... Myślałem bardziej o jakichś eibachach, ale chyba tylko na przód bo tył siedzi i tak dość nisko...

Opublikowano

Felga świetna i super to wygląda. Nie myślałeś czasem aby przednią rejestracje dać bez ramki ?

Opublikowano

Szeroki wózek się zrobił :kox: Ładnie ładnie :)

Opublikowano

Nie no rakieta panie !!! :decayed: Śliczna !!!

Opublikowano
  • Autor

Spuść ten przód bo za bardzo koło wystaje
Hammerku założone było na przymiarke , dzisiaj i tak pół auta rozebrane , jak wpadną heble z esy będzie więcej miejsca i mniejszy dystans wtedy i koło wejdzie jeszcze do środka , ewentualnie pozniej jeszcze cos skręce ;)

Felga świetna i super to wygląda. Nie myślałeś czasem aby przednią rejestracje dać bez ramki ?
myślałem i z czasem blende sobie kupie ;)
Opublikowano

Nie masz Tomaszu jakiegoś foto z boku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie masz Tomaszu jakiegoś foto z boku
nie mam , jak skończe zabawe przy aucie to wstawie więcej fotek ;)
Opublikowano

Czekam na efekt końcowy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

sobota w garażu i tak to wygląda , że takie beznadziejne mocowanie tylnych zacisków wymyślili w audi one najbardziej mi dały w kość :/ heble lecą do Deva na ogarnięcie

hf26tabq.jpg

przód ściągnięty do wymiany termostatu , tam też sie dostać to masakra , przy okazji z lamp wywale te pomarańczowe kierunki i jedna jest coś zabrudzona od środka jak widać na wcześniejszych fotach to też trzeba ogarnąć , no i wyciąć otwory w zderzaku na obrysówki

gm6wqbaa.jpg

Opublikowano

To od razu jak rozbierzesz lampy to maluj ten srebrny plastik na czarno :) .

Pięknie siadły fele ,czekam na foto po ogarnięciu.

Opublikowano
  • Autor

To od razu jak rozbierzesz lampy to maluj ten srebrny plastik na czarno .

i do czego bedzie mi to pasowało ;) musiałbym miec czarne dodatki a tak grill chrom wokół szyb chrom , lusterka też myśle zmienić , wiec lampy zostają clean :wink:

Opublikowano

Nieźle się to wszystko prezentuje :) pojeździl by

Opublikowano

To od razu jak rozbierzesz lampy to maluj ten srebrny plastik na czarno .

i do czego bedzie mi to pasowało ;) musiałbym miec czarne dodatki a tak grill chrom wokół szyb chrom , lusterka też myśle zmienić , wiec lampy zostają clean :wink:

Jak pomalujesz ten szary element to nie uzyskasz pakietu black, po prostu będzie trochę ciemniej patrząc na lampy, a jednak inaczej niż seryjnie, dopiero malując chromowane elementy na czarno uzyskuje się full black pakiet :)

Opublikowano
  • Autor

Jak pomalujesz ten szary element to nie uzyskasz pakietu black, po prostu będzie trochę ciemniej patrząc na lampy, a jednak inaczej niż seryjnie, dopiero malując chromowane elementy na czarno uzyskuje się full black pakiet
czaje ;) ale jednak zostaje przy chromie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.