Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM


tomekhxc

Rekomendowane odpowiedzi

pozwoliłeś sie oprzeć tym dziewczyną o auto ? :huh:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny pierwsza klasa...

...zaraz, zaraz, my tutaj o samochodzie... :wink: wygląda mega, koło pasuje w/g mnie idealnie... pozazdrościć! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, nie potrzebnie wlasnie na kazdej focie sa skrecone kola, a jak juz to fotki trzeba bylo pstrykac od tego drugiego kola, ktore sie chowa w nadkole. ;) no i panie ciutke ten przod moglby jeszcze klapnąć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no faktycznie nie zwróciłem uwagi na skrecone kola :grin: ale sie czepiacie :decayed: mógłby pójść w dół wiem , tylko musze zrolowac nadkola bo bedzie mi tarlo na każdej nierówności , jak gdzies dorwe rolke to pouszcze z 2 cm nie wiecej , plus taki że moge zapier..... i nie boje sie ze przytre spodem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre i to , nic innego nie zdzialam taka jest felga ze musi byc dystans 13 mm , no moglby byc ewentualnie 12 mm bo inaczej sie opiera o zacisk , dlatego jest dosc szekroko , dam niżej to trze, co innego jakby to kolo wchodzilo bez dystansu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doloz sobie klipsy na amorki i bedzie moglo byc nizej i bez przycierkowo, kosztem komfortu troche. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się zakręcilem że zapomniałem obrysy zobaczyć... szkoda ze z fotami nam się nie udało. auto super się prezentuje ☺

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



tak się zakręcilem że zapomniałem obrysy zobaczyć... szkoda ze z fotami nam się nie udało. auto super się prezentuje ☺
no szkoda ze pogoda sie zepsula bo mala sejse bysmy zrobili ;) ale nic straconego , nastepnym razem;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No klipsy normalne, robisz spas jaki Ci pasuje, zakladasz na amorki tyle zeby nie przycieralo i juz, teoretycznie mozna zrobic spasik na milimetry i jezdzic bez przycierania, ale to juz wtedy jazda jak na taczce z drewnianym kolem. ;) ogolnie fajna sprawa i idealne rozwiazanie w Twojej sytuacji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie musi felgi zmienić
ogólnie myśle ten sezon przejezdzic i zmienic bo coś innego mi sie już podoba :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie musi felgi zmienić

ogólnie myśle ten sezon przejezdzic i zmienic bo coś innego mi sie już podoba :decayed:

Felga mega :slina: jak i całe autko :jerk: , a tak z ciekawości co masz za heble ,że taki problem z felgą ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a tak z ciekawości co masz za heble ,że taki problem z felgą ??

od s4 , jakbym mial zwykle bylo by lepiej , albo lepsza glebe zrobic , ale to musial bym podkrecac do gory jak moja zona by chciala jechac :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...