Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Limo by Kasku&Nosb:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale w lewej przednim kole trzeba zrobic optymalizacje.troche nienormalna ilosc odwaznikow na feldze.cos kolo 100g

Opublikowano

:drool3: ależ te twoje b8 wygląda :buhaha: cholera uwielbiam takie projekty :)

Opublikowano
  • Autor

Już my z danielem mamy pewny plan żeby klekoty radziły sobie z rsami...i znów nosb będzie pierwszy który coś takiego zrobi o ile sie uda :)

Już sie wypowiadałem o tych odważnikach felgi są nowe...wina opon bądź tego co ubierał na nie kapcie

Edytowane przez kasku22

Opublikowano

Fajny kolorek

Opublikowano

chcecie wsadzić pod mache 3.0 tdi bit

Opublikowano
  • Autor

Sa takie plany plus lekkie mody ale zobaczymy czy wypali

Opublikowano

No to testujcie chętnie tez zmienię swoje 2.0 na taki silniczek

Opublikowano

Kto by nie chciał mieć 3.0biT u siebie... :) Świetna baza na taką zmiane

Opublikowano
  • Autor

Nikt nie chce przecież to ropa głośno chodzi dymi itd :)

Opublikowano

kiedy zaczynacie modzenie z tym 3.0 bit???


hehe ja już mam pierwszą rzecz z od tego silnika, :naughty: IC

Opublikowano
  • Autor

Nie prędko marzec-kwiecień bo jednak trochę to kosztuje same graty to koło 20k plus niewiadoma czy to będzie funkcjonowało w b8

Opublikowano

Już my z danielem mamy pewny plan żeby klekoty radziły sobie z rsami...i znów nosb będzie pierwszy który coś takiego zrobi o ile sie uda :)

Już sie wypowiadałem o tych odważnikach felgi są nowe...wina opon bądź tego co ubierał na nie kapcie

z tymi odwaznikami to sie standard robi,2 dni temu ubieralem w zime rav4 nowa i na wywazarce dzialy sie cuda(fela 18) 80,85,90,100gr tak po kolei od wewnatrz ....fele ori nowe toyoty,oponki conti nowki.....zlapalem sie za leb i stwierdzilem ze cos maszyna niedomaga (a kalibrowana 8 grudnia 2014)...wyslalismy to do niezaleznej wulkanizacji i wyszlo 75,85,85,110gr....takze albo fele sa juz na sztuki robione albo niewiem co...to nie pierwszy przypadek przy wiekszych rozmiarach

Opublikowano
  • Autor

Pojadę jeszcze gdzie indziej zobaczymy czy wyjdzie to samo...ale cały nowy komplet i takie rzeczy to już nie wiem to na starych nigdy mi takie cuda nie wychodzily

Opublikowano

Graty projektu i rzeżby z Nosbem :good:

Duży jest bagażnik w B8 sedan ?

Opublikowano

jak wam nie podpasuje do a4 b8 to dajcie znac w moim a6 jest trochę więcej miejsca pod maską :naughty::hi:

Opublikowano
  • Autor

Miejsca to starczy i jeszcze zostanie:)

A bagażnik nie wiem czy duży dla mnie to jest spory ale ja mało wożę

Opublikowano

Ja tez chce 3,0 BIT. Czekam na realizaciu.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Piękna :slina::slina::slina:

Felgi to oryginał Audi ?

Opublikowano

coś ruszyło z tematem silnika ???? Już graty kupione ??

Opublikowano

Poki co ogarniam 3,0tfsi w a5 w miejsce 2,0 tfsi. Wyszly spore problemy z elektronika ale powinna dzisiaj ruszyc. Z 3,0 do kaska powinno sie udac natomiast moze byc ciezej do C6

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.