Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Limo by Kasku&Nosb:)


kasku22

Rekomendowane odpowiedzi

Już my z danielem mamy pewny plan żeby klekoty radziły sobie z rsami...i znów nosb będzie pierwszy który coś takiego zrobi o ile sie uda :)

Już sie wypowiadałem o tych odważnikach felgi są nowe...wina opon bądź tego co ubierał na nie kapcie

Edytowane przez kasku22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to testujcie chętnie tez zmienię swoje 2.0 na taki silniczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy zaczynacie modzenie z tym 3.0 bit???


hehe ja już mam pierwszą rzecz z od tego silnika, :naughty: IC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prędko marzec-kwiecień bo jednak trochę to kosztuje same graty to koło 20k plus niewiadoma czy to będzie funkcjonowało w b8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już my z danielem mamy pewny plan żeby klekoty radziły sobie z rsami...i znów nosb będzie pierwszy który coś takiego zrobi o ile sie uda :)

Już sie wypowiadałem o tych odważnikach felgi są nowe...wina opon bądź tego co ubierał na nie kapcie

z tymi odwaznikami to sie standard robi,2 dni temu ubieralem w zime rav4 nowa i na wywazarce dzialy sie cuda(fela 18) 80,85,90,100gr tak po kolei od wewnatrz ....fele ori nowe toyoty,oponki conti nowki.....zlapalem sie za leb i stwierdzilem ze cos maszyna niedomaga (a kalibrowana 8 grudnia 2014)...wyslalismy to do niezaleznej wulkanizacji i wyszlo 75,85,85,110gr....takze albo fele sa juz na sztuki robione albo niewiem co...to nie pierwszy przypadek przy wiekszych rozmiarach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojadę jeszcze gdzie indziej zobaczymy czy wyjdzie to samo...ale cały nowy komplet i takie rzeczy to już nie wiem to na starych nigdy mi takie cuda nie wychodzily

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty projektu i rzeżby z Nosbem :good:

Duży jest bagażnik w B8 sedan ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wam nie podpasuje do a4 b8 to dajcie znac w moim a6 jest trochę więcej miejsca pod maską :naughty::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca to starczy i jeszcze zostanie:)

A bagażnik nie wiem czy duży dla mnie to jest spory ale ja mało wożę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co ogarniam 3,0tfsi w a5 w miejsce 2,0 tfsi. Wyszly spore problemy z elektronika ale powinna dzisiaj ruszyc. Z 3,0 do kaska powinno sie udac natomiast moze byc ciezej do C6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...