Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Listwy Dekory LED

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam nadzieje ze pomoglem jak chcecie zrobie zdiecia bez dekora i wieczorem jak to swieci z dekorem?

Opublikowano

ja juz mam zrobione :decayed: i w dzien tez widac takze w nocy na bank tylko sie zastanawiam jak to bedzie z tymi punktowcami ze tak powiem czy jednak sie troche rozproszy, bo jak nie to nakleje chyba matową folię albo coś wykminię :wink: bo u Ciebie jak jest? bo wiadomo ze na zdj troche inaczej widac niż okiem

Edytowane przez rosiaksdz

Opublikowano

u mnie nawet w dzien widac i to bez foli zadnych tylko jedna sprawa ja mam troche inne paski led moze to jest ta roznica bo nawet w dzien mam wyraznie linie odznacza sie bardzo.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

cdb80c6c76c7256fec72ae4403172204.jpgba84a7c8bc1adf559aa5094840c78c18.jpg7a6ffba09399cd3edc8ac56fab0547b1.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

cdb80c6c76c7256fec72ae4403172204.jpgba84a7c8bc1adf559aa5094840c78c18.jpg7a6ffba09399cd3edc8ac56fab0547b1.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zmień ledy bo nawet na zdjęciu punkty widać

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Teraz już nie będę zmieniał na żywo inaczej wygląda tylko focus w aparacie tak łapie ostrość... Ledy mam od kaju i inni też takie mają bo były zamówienia robione, to nie wiem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

ledy potwierdzam są moje, zależy od dekorów, kto jak umieścił, jak focus złapał, kto ma jakie umiejętności robienia zdjęć. u mnie boczki są równomiernie a deska nierówno i to raczej będę albo wyrzucał, albo zmienię całe auto na białe zimne po 6 led na 5cm - jeszcze nie wiem, czas pokaże. Dzisiaj może w końcu uda mi się pobawić z lampami tylnymi, bo założyłem USy i może znajdę chwilę, by im poświęcić, to się pochwalę.

Opublikowano

Ja od razu kupiłem ledy które są wosko osadzone i jest idealnie nie ma znaczenia jaki dekor czy drzwi. Ktoś kto to wymyśli wie jak to zrobić dobrze bez zbędnych kosztów. A ledy takie kupisz w markecie np Castorama.

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

aleksbend, za dużo tych ledów. Ale to jest tylko moje zdanie.

Edytowane przez Maciek0502

Opublikowano

Tu masz zdjęcie gęsto osadzonych ledów 410cf377d190fe92dfcb04374dcea055.jpg

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Panowie próbowałem to dzisiaj wyrezać i narazie ruszyłem tylko tapicerkę tylnych lewych drzwi. Mam pełny pakiet oświetlenia oryginalnie i pierwsze co to pociągnąłem pod oświetlenie klamki dodatkowo i oczywiście na dekor drzwi. ale po zapaleniu nic się nie zaświeca. Oczywiście dioda klamki oryginalnie się zaświeca. Kabelek niebieski do "+" i brązowy do "-". Jakieś rady.

Opublikowano

zamień kable , może inne bieguny masz w tych ledach

Opublikowano

Witam _ ja już prawie przód mam zrobiony tylko mam jedną prośbę jak się wyciąga przełacznik świateł - gdzie są jakieś zatrzaski bo znalazłem tylko 1 po lewej stronie i nie mogę dostać się do trzeciej śruby żeby zdemontować mały dekor. Proszę o podpowiedź.

Opublikowano
  • Autor

Witam _ ja już prawie przód mam zrobiony tylko mam jedną prośbę jak się wyciąga przełacznik świateł - gdzie są jakieś zatrzaski bo znalazłem tylko 1 po lewej stronie i nie mogę dostać się do trzeciej śruby żeby zdemontować mały dekor. Proszę o podpowiedź.

w pozycji 0 wciskasz do środka i przekręcasz w kierunku pozycji - powinien lekko wyjść, potem po prostu pociągasz do siebie i wychodzi. za nim jest jedna śruba od dekoru
Opublikowano

Dzięki Kaju - poszło jak z płatka - czyli cały przód zrobiony teraz muszę pociągnąć zasilanie do tylnych drzwi bo tak korba i prądu brak, ale już jest pomysł jak to zrobić i którędy kable pociągnąć.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Kaju - poszło jak z płatka - czyli cały przód zrobiony teraz muszę pociągnąć zasilanie do tylnych drzwi bo tak korba i prądu brak, ale już jest pomysł jak to zrobić i którędy kable pociągnąć.

słupek B przez przelotke - inaczej tam nie wejdziesz, jest tylko jedna droga :wink:
Opublikowano

Wiem, dodatkowo jeszcze pociągnę drugą nitkę od oświetlenia sufitu z tyłu do tylnych drzwi aby się lampki drzwiowe świeciły.

A przy okazji czym uszczelniacie wszystkie prześwity czerwonego światła dookoła dekorów, bo u mnie świeci wszystkimi dziurami.

Opublikowano
  • Autor

oświetlenie sufitu z tyłu? przecież tam masz w lampkach illuminacje

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Zamontowalem dzisiaj jeden pasek ale ledwo to widac nawet w nocy. Dekor mocno przylega. Pasek nam 30 led 8mm

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

To i ja dzisiaj zabieram się za modzenie furki dużo pracy bedzie bo dodatkowo szufladki idą do podłączenia łokieć i popiołka tył ale dla chcącego nic trudnego .. może uda sie dodatkowo pakiet na nogi zrobic jak starczy czasu :D Pochwale sie jak wszystko przebiegnie zgodnie z planem :D Pozdro panowie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.