Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy Dekory LED


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

708808f62da657948020dec9fbda2a03.jpgb8d29d8f782d38cdda1ccf0916e6142b.jpg

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Poczytajcie cały wątek to będziecie wiedzieć co gdzie i jak ..

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pomóżcie, mam podłączone przednie drzwi pod el szyby, dekory się swiecą, ale po podłączeniu tylnych dekory przednie przygasają ? Podpiełem sie pod 2 przewody ( kolorów nie pamiętam nw jest to jakieś znaczenie ? ) i z tych samych przewodów poprowadziłem na tył, dobrze to zrobiłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak śrubował ktoś się tego podjąć w b5?? bo ciekawi mnie taki motyw

Jak by ktoś był zainteresowany posiadam na sprzedaż albo wymianę orgi listwy ale z a6 c6 które są pod dekorami ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na aledrogo są kosmiczne ceny 500 zł i to z jednym generatorem to jakieś szaleństwo :D

A zamawiałeś na tej stronie ?? bo widze że albo euro albo $$ trzeba płacić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś coś kupowałem ale to dawno temu bylo. Z tego co pamiętam zapłaciłem przez paypall

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy na Alli.. można płacić przelewem "przelewy 24" wychodzi nawet taniej niż kartą bo nie ma tylu przewalutowań i cenę mamy przeliczoną na PLN. Podczas zakupu przy płatności wybieramy odpowiednią opcję która następnie przekierowuje nas do naszego banku. Nie ma z tym żadnych problemów.

Co do tych neonów to nie wiem czy nie będzie problemów z zakłóceniami na radiu, jak by nie patrzeć będzie to przetwornica podwyższająca napięcie w chińskim wykonaniu. Coś na ten temat mogą powiedzieć użytkownicy chińskich zestawów HID w lampach.

Dodatkowo trzeba mieć na uwadze to że napięcie z przetwornicy będzie o znacznie wyższym napięciu niż 12V, czyli należy stosować inne przewody oraz lepsza izolację połączeń. Istnieje też ryzyko że trwałość tych neonów może być znacznie mniejsza niż diod led i z czasem będą coraz słabiej świecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzialem bo wlasnie sie zastanawialem czy zamawiac chodzilo mi bardziej czy ktos juz widzial to na aucie bo wiadomo jak to z takimi reklamami bywa ;p

Ale chyba wystaczy mi odp z gory :)

Znac to sie na elektryce nie znam ale chyba jest to do obejscia

Edytowane przez rosiaksdz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widzialem bo wlasnie sie zastanawialem czy zamawiac chodzilo mi bardziej czy ktos juz widzial to na aucie bo wiadomo jak to z takimi reklamami bywa ;p

Ale chyba wystaczy mi odp z gory :)

Znac to sie na elektryce nie znam ale chyba jest to do obejscia

Wydaje mi się że lepiej zrobić to na zwykłym pasku LED. Będzie prawdopodobnie taniej, lepiej i łatwiej zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobic juz zrobilem tylko mam problem z tymi punktowcami :/ zobaczymy po zmianie tapicerki jak bedzie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dlatego szukam jakiejs alternatywy zeby bylo równe podswietlenie na calej dlugosci, bo kombinowalem i skierowane do gory i do dolu to dolu o wiele lepiej

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja zamawiałem na alliexpres te kable tak zwane EL z dodatkową tasiemka dzięki której można łatwo umocować kabel w szczelinie. Zamówiłem czerwony a wygląda jak pomarańczowy gdy się je podłączy do zasilania to dają lekką poświatę czerwonego. Moim zdaniem jeśli chodzi o kolor czerwony to nie warto, a zdjęcie są mocno "zbajerowane" Na alliexpres koszt co prawda niewielki bo za 5m tego przewodu wraz z inwerterem i z przesyłką zapłaciłem około 40zł...

Edytowane przez KedoG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 35zł z wysyłką do wielu forumowiczów wysyłałem...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pomóżcie, mam podłączone przednie drzwi pod el szyby, dekory się swiecą, ale po podłączeniu tylnych dekory przednie przygasają ? Podpiełem sie pod 2 przewody ( kolorów nie pamiętam nw jest to jakieś znaczenie ? ) i z tych samych przewodów poprowadziłem na tył, dobrze to zrobiłem ?

Błąd. Napię ie ci idzie na większy metraż ledów. Podłącz w innym miejscu a nie przygasną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz zdj jak to wygląda po zamontowaniu?

Jeżeli do mnie to pytanie to nie montowałem tego. Przystopował mnie fakt, że do każdego dekora trzeba dać osobno inwerter no chyba że chce się założyć jeden i ciągnąć kable przez wszystkie drzwi i jak pisałem wcześniej zniechęcił mnie też kolor kabla który miał być czerwony ,a wygląda jak pomarańczowy, gdyby nie to to już pewnie miałbym to założone u siebie..... Zrobię dzisiaj kilka zdjęć w dzień i kilka w nocy jak to wygląda z kablem EL i wstawię później. Przyłożę do dekoru i może w szczelinę w boczku między plastikiem a materiałem.

Nie chcę psuć tematu, ale jest inny "bajer" na aliexpress dość drogi no ale... http://pl.aliexpress.com/item/Led-Door-sill-for-Audi-A1-2013-2014-Welcome-Scuff-Plate-Pedal-2pcs-front-door-car/32572402256.html

Tak kabel świeci w rzeczywistości:

7631f7d5fd71f3e8med.jpg

Prowizorycznie w aucie:

fa3316e70f2fedf0med.jpg

A tu nocą od strony kierowcy (zdjęcie kijowe bo telefonem robione)

9d6fa5f6f52cf429med.jpg

Edytowane przez KedoG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...