Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy Dekory LED


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

https://m.youtube.com/watch?v=_08x1pEs230 zobaczcie Sobie ten Filmik Gościu chyba ma tak pasek ledowy nad radiem. No i za***iście to wygląda :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie Sobie ten Filmik Gościu chyba ma tak pasek ledowy nad radiem. No i za***iście to wygląda :)

Nie pasek, w opisie przyznaje że to El Wire z Amazona (albo coś podobnego):

http://www.amazon.com/Portable-Wire-Feet-Long-Blue/dp/B0041H2X7Q

porównanie paska i tego drugiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no fakt światła od siebie mało daje tylko ze najgorsze jest to ze u mnie mam punktowce teraz bede delikatnie miał przerabiane dekory tzn przycinane i ledy przykleje takto dalej moze cos pomoże... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych którzy orientują się w elektryce B6. Tak jak kolega KAJU założyłem sobie listwy ledy pod dekory. W drzwiach podpiąłem się pod podświetlenie klamek i z tego co widzę to podświetlenie, a także podświetlenie przycisków elektrycznych szyb na drzwi jest chyba podpięte pod czujnik słoneczny bo w dzień przyciski świecą dużo słabiej niemalże w ogóle, a w nocy normalnie tak jak cała reszta przycisków. I moje pytanie brzmi gdzie mogę się podłączyć w przypadku dekorów na desce? Pierwotnie wpiąłem się pod podświetlenie nawiewów. Jednak one świecą pełną mocą czy to w dzień czy w nocy tak samo jak klimatronik czy radio. Zależy mi na tym, aby efekt na drzwiach czy na desce był jednakowy i przy okazji w dzień nie będą listwy świecić pełną mocą, a za tym idzie oszczędność prądu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne bo u mnie wszystko świeci jednakowo. Może masz tylko takie wrażenie? Te listwy drzwiowe maja nniejszą przestrzeń przez którą wychodzi światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie wrażenie, a popre to tym, że Litwę LED miałem zamontowaną pod dekorem w drzwiach, pierwszym razem podpiętą pod zapalniczkę dla sprawdzenia efektu, a potem pod klamkę i wtedy świeciło słabiej

Edytowane przez KedoG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaobserwuj sobie przycisk esp. jeśli też się rozjaśnia, to zmostkuj masę dekorów na pin1, a zasilanie na pin3.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESP właśnie świeci cały czas tak samo mocno i niestety to miejsce odpada i tak szczerze powiedziawszy wszystko na desce świeci mocno bez znaczenia czy to słoneczny dzień czy też ciemna noc. Chyba jedynie zegary tak samo reagują jak przyciski elektrycznych szyb na natężenie światła słonecznego...

Edytowane przez KedoG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona pin17, z tym, że to jest z tego co widze mostek z ESP i innymi odbiornikami, licznik się rozjaśnia/ściemnia po czujniku zmierzchu na tarczy prędkościomierza - nie wiem jak Ci pomóc, ja nie zwracałem uwagi na to w ciągu dnia, bo najbardziej w nocy to było widoczne. Jak nie znajdziesz nigdzie w kabinie, to się przeciągnij przez drzwi jednym kablem i do dekorów w drzwiach sie wepnij :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESP właśnie świeci cały czas tak samo mocno i niestety to miejsce odpada i tak szczerze powiedziawszy wszystko na desce świeci mocno bez znaczenia czy to słoneczny dzień czy też ciemna noc. Chyba jedynie zegary tak samo reagują jak przyciski elektrycznych szyb na natężenie światła słonecznego...

A instalację czujnika zmierzchu sam dokładałeś czy ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESP właśnie świeci cały czas tak samo mocno i niestety to miejsce odpada i tak szczerze powiedziawszy wszystko na desce świeci mocno bez znaczenia czy to słoneczny dzień czy też ciemna noc. Chyba jedynie zegary tak samo reagują jak przyciski elektrycznych szyb na natężenie światła słonecznego...

A instalację czujnika zmierzchu sam dokładałeś czy ori?
mówimy o fabrycznym czujniku w liczniku. o tym:

8ec118aaf9f93f71000c8088d5a4fabc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju tzn. że licznik ma swój czujnik zmierzchu? Miałem kogoś podpytać, bo ma czujnik deszczu/ zmierzchu i zaobserwowałem, że czasami włączają mi się bixy, a zegary nie. Czasami oba naraz. To by mi wyjaśniło dlaczego tak jest, bo myślałem, że to połączone. Potwierdź jak możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik w liczniku nie ma nic wspólnego z włączeniem świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że czujnik świateł zapala bixy, a nie podświetlają się zegary. Do tej pory myślałem, że to jest połączone i tak czasami jest, że włączają sie naraz światła i podświetlenie, a czasami osobno i myślałem, że coś jest nie tak. Ale jeśli licznik ma swój czujnik to by mi wyjaśniało dlaczego tak jest. Chciałbym rozwiać swoje wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie.

czujnik w liczniku jest do regulacji natężenia podświetlenia, zegarów i całej reszty przycisków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że czujnik świateł zapala bixy, a nie podświetlają się zegary. Do tej pory myślałem, że to jest połączone i tak czasami jest, że włączają sie naraz światła i podświetlenie, a czasami osobno i myślałem, że coś jest nie tak. Ale jeśli licznik ma swój czujnik to by mi wyjaśniało dlaczego tak jest. Chciałbym rozwiać swoje wątpliwości.

Tak moze sie dziac jak piszesz. Tez tak mam i to jest normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem wykluczyć czy to normalne czy coś nie tam, dzięki bigg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...