Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy Dekory LED


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mówisz o klamrach pasów to lepiej już z podświetlenia zapalniczki, podłokietnika.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz o klamrach pasów to lepiej już z podświetlenia zapalniczki, podłokietnika.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Albo...zapalniczki. Ja wziąłem z oświetlenia podłokietnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oświetlenia przedniego podłokietnika ;) Tylne kable ciągniesz pod siedzeniem i środkiem pod wykładziną.

z jakiego podłokietniki!! w tym przypadku musisz wprowadzać dwa kable do każdych drzwi gdzie w drzwiach masz już ten kabel bez sensu ewentualnie jak masz z tyłu korby to wtedy musisz puścić po dwa kable w tylnie drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oświetlenia przedniego podłokietnika ;) Tylne kable ciągniesz pod siedzeniem i środkiem pod wykładziną.

z jakiego podłokietniki!! w tym przypadku musisz wprowadzać dwa kable do każdych drzwi gdzie w drzwiach masz już ten kabel bez sensu ewentualnie jak masz z tyłu korby to wtedy musisz puścić po dwa kable w tylnie drzwi

Tutaj kolega miał na myśli prąd do zasilenia oświetlenia klamry pasów

Wysłane z mojego Honor'a 5X. Pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tą klamrę tez zmieniliście, tak? [emoji848] Z jakiego modelu pochodzi żeby podeszła p&p?

Wysłane z jabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podłączyłem do prądu oświetlenia podlokietnika-najbliżej-najwygodniej. A jak Kolega chce to niech zdejmuje tapicerkę i podłącza pod oświetlenie drzwi lub szyby.

Ale tą klamrę tez zmieniliście, tak? [emoji848] Z jakiego modelu pochodzi żeby podeszła p&p?

Wysłane z jabłka

Klamry są te same które masz.Musisz tylko użyć troszkę siły żeby oddzielić czarne obudowy klamry bo są klejone.Wkładasz np 2 śrubokręty jeden po jednej drugi po drugiej stronie i rozchylasz aż puści.Na koniec można skleić klejem i wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakby je podgrzać, to nie puści łatwiej klej?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakby je podgrzać, to nie puści łatwiej klej?

Kaju, nie bardzo...prędzej obudowę stopisz,bo tam jest klejone w środku na bolcach.Najprościej oddzielić obudowę "na srubokrety";)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poka jak Ci sie to prezenci. :)

Chętnie bym zaprezentował ale nie mam możliwości dodawania fotek ze względu na mała ilość postów.Ale uwierz na słowo,że wygląda tak jak na fotkach które zamieścił kaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo fotki, które wrzuciłem są właśnie od Ciebie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo fotki, które wrzuciłem są właśnie od Ciebie

Oczywiście;) To proszę dorzuć jeszcze te z mojego wnetrza,które dziś podeslalem na mail;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada sprawa z miejscem na diody? Jedna ledwo idzie wcisnąć czy jest wystarczajaco miejsca żeby ulokować tam diodę? Do czegoś idzie ja przyczepić czy trzeba trochę pokombinować? Nigdy nie rozbierałem klamer wiec nie wiem jak one w środku wyglądają [emoji848] Jutro mam urlop, może uda mi się coś podrezać [emoji16]

Wysłane z jabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucę jak będę w Polsce lub DE, bo tam mam normalne karty z pakietami, w tej chwili kwitnę pod Lyonem [emoji85]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucę jak będę w Polsce lub DE, bo tam mam normalne karty z pakietami, w tej chwili kwitnę pod Lyonem [emoji85]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wracaj przez Millau, widoki niezapomniane!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerknę rano gdzie mam załadunek, już mi się nie chce telematyki odpalać. EOT

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poka jak Ci sie to prezenci. :)

Chętnie bym zaprezentował ale nie mam możliwości dodawania fotek ze względu na mała ilość postów.Ale uwierz na słowo,że wygląda tak jak na fotkach które zamieścił kaju.

wrzucaj fotki przez tapatalk, dajesz bezpośrednio z telefonu, nie musisz szukać żadnych stronek do zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, dajmy kaju odpocząć w tej pięknej krainie:) Na jutro przygotuję dokładny opis i postaram się zamieścić gdzieś foto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...