Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy Dekory LED


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieje ze pomoglem jak chcecie zrobie zdiecia bez dekora i wieczorem jak to swieci z dekorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz mam zrobione :decayed: i w dzien tez widac takze w nocy na bank tylko sie zastanawiam jak to bedzie z tymi punktowcami ze tak powiem czy jednak sie troche rozproszy, bo jak nie to nakleje chyba matową folię albo coś wykminię :wink: bo u Ciebie jak jest? bo wiadomo ze na zdj troche inaczej widac niż okiem

Edytowane przez rosiaksdz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nawet w dzien widac i to bez foli zadnych tylko jedna sprawa ja mam troche inne paski led moze to jest ta roznica bo nawet w dzien mam wyraznie linie odznacza sie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cdb80c6c76c7256fec72ae4403172204.jpgba84a7c8bc1adf559aa5094840c78c18.jpg7a6ffba09399cd3edc8ac56fab0547b1.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zmień ledy bo nawet na zdjęciu punkty widać

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już nie będę zmieniał na żywo inaczej wygląda tylko focus w aparacie tak łapie ostrość... Ledy mam od kaju i inni też takie mają bo były zamówienia robione, to nie wiem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ledy potwierdzam są moje, zależy od dekorów, kto jak umieścił, jak focus złapał, kto ma jakie umiejętności robienia zdjęć. u mnie boczki są równomiernie a deska nierówno i to raczej będę albo wyrzucał, albo zmienię całe auto na białe zimne po 6 led na 5cm - jeszcze nie wiem, czas pokaże. Dzisiaj może w końcu uda mi się pobawić z lampami tylnymi, bo założyłem USy i może znajdę chwilę, by im poświęcić, to się pochwalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od razu kupiłem ledy które są wosko osadzone i jest idealnie nie ma znaczenia jaki dekor czy drzwi. Ktoś kto to wymyśli wie jak to zrobić dobrze bez zbędnych kosztów. A ledy takie kupisz w markecie np Castorama.

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleksbend, za dużo tych ledów. Ale to jest tylko moje zdanie.

Edytowane przez Maciek0502
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie próbowałem to dzisiaj wyrezać i narazie ruszyłem tylko tapicerkę tylnych lewych drzwi. Mam pełny pakiet oświetlenia oryginalnie i pierwsze co to pociągnąłem pod oświetlenie klamki dodatkowo i oczywiście na dekor drzwi. ale po zapaleniu nic się nie zaświeca. Oczywiście dioda klamki oryginalnie się zaświeca. Kabelek niebieski do "+" i brązowy do "-". Jakieś rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam _ ja już prawie przód mam zrobiony tylko mam jedną prośbę jak się wyciąga przełacznik świateł - gdzie są jakieś zatrzaski bo znalazłem tylko 1 po lewej stronie i nie mogę dostać się do trzeciej śruby żeby zdemontować mały dekor. Proszę o podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam _ ja już prawie przód mam zrobiony tylko mam jedną prośbę jak się wyciąga przełacznik świateł - gdzie są jakieś zatrzaski bo znalazłem tylko 1 po lewej stronie i nie mogę dostać się do trzeciej śruby żeby zdemontować mały dekor. Proszę o podpowiedź.

w pozycji 0 wciskasz do środka i przekręcasz w kierunku pozycji - powinien lekko wyjść, potem po prostu pociągasz do siebie i wychodzi. za nim jest jedna śruba od dekoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kaju - poszło jak z płatka - czyli cały przód zrobiony teraz muszę pociągnąć zasilanie do tylnych drzwi bo tak korba i prądu brak, ale już jest pomysł jak to zrobić i którędy kable pociągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kaju - poszło jak z płatka - czyli cały przód zrobiony teraz muszę pociągnąć zasilanie do tylnych drzwi bo tak korba i prądu brak, ale już jest pomysł jak to zrobić i którędy kable pociągnąć.

słupek B przez przelotke - inaczej tam nie wejdziesz, jest tylko jedna droga :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, dodatkowo jeszcze pociągnę drugą nitkę od oświetlenia sufitu z tyłu do tylnych drzwi aby się lampki drzwiowe świeciły.

A przy okazji czym uszczelniacie wszystkie prześwity czerwonego światła dookoła dekorów, bo u mnie świeci wszystkimi dziurami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oświetlenie sufitu z tyłu? przecież tam masz w lampkach illuminacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowalem dzisiaj jeden pasek ale ledwo to widac nawet w nocy. Dekor mocno przylega. Pasek nam 30 led 8mm

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dzisiaj zabieram się za modzenie furki dużo pracy bedzie bo dodatkowo szufladki idą do podłączenia łokieć i popiołka tył ale dla chcącego nic trudnego .. może uda sie dodatkowo pakiet na nogi zrobic jak starczy czasu :D Pochwale sie jak wszystko przebiegnie zgodnie z planem :D Pozdro panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...