Skocz do zawartości
IGNOROWANY

17" et28 do B6?


xsaren

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy felgi od Audi A5 o rozmiarze 7,5x17" et28 wejdą do A4 B6? Nie będzie ocierało o nadkola? Jakie rozmiar opon proponujecie do tych felg?

dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdzie na spokojnie, obcierac też nie powinno ja mam 8'' i et 35 i na wiosne wpadne dystanse bo koło za malo wystaje. opony proponuje 225/45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za odpowiedź, rozmawiałem już z osobą, która posiada takie felgi w B6 i rownież potwierdza, że sie zmieści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJ XSAREN,

Napiszesz jak Twoje doświadczenia z kołami 18'' i et28? Chciałbym teraz założyć takie felgi do swojej B6 i zastanawiam się czy będzie ok, opony 240/40 tył i przód

Z góry dzieki

Pomyłka, opony 245/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJ XSAREN,

Napiszesz jak Twoje doświadczenia z kołami 18'' i et28? Chciałbym teraz założyć takie felgi do swojej B6 i zastanawiam się czy będzie ok, opony 240/40 tył i przód

Z góry dzieki

Pomyłka, opony 245/40

Ja jeżdżę na oponach 245/40 ogólnie jest ok mi pasuje bo szpara się zmniejszyła i do ziemi więcej ale to nie jest koło do B6 ;) średnica koła jest nieco większa niż seryjnie przez co licznik teraz pokazuje idealnie jak GPS oryginalnie troszkę zawyżał. Na 18'tce to powinna być opona 235/40

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18" z ET28, zgaduje, że szerokość 8J z oponą 245/40 z przodu będzie wystawało a przycierka na pewno też się zdaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie za uwagi i podpowiedzi, jak założę kółka to podzielę się wnioskami i zdjęciami, pozdrowienia

Dziękuję Panowie za uwagi i podpowiedzi, jak założę kółka to podzielę się wnioskami i zdjęciami, pozdrowienia

itajcie, spodziewałem się większej tragedii ale koniec końców Audi prezentuje się bardzo ładnie, koła delikatnie wystają poza obrys ale jeździ jak przyklejona [emoji1] co sądzicie? post-85985-1463317186,3295_thumb.jpg

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

post-85985-1463317930,3163_thumb.jpg

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...