Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podświetlenie znaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No właśnie, można kupić, podłączyć i nawet na filmie wygląda dobrze, pytanie jak na żywo. Poważnie się nad tym zastanawiam :) chociaż narazie nie widziałem, żeby ktoś miał podświetlony znaczek.

Opublikowano

Znając naszą super mielicję to pewnie by się zaraz przyjeb...li i zabrali dowód :facepalm:

Opublikowano

A niby za co wytłumacz ????

Jakoś ciężarówkom nie zabierają choć są oświetlone niektóre jak choinki Bożonarodzeniowe.

Opublikowano

Wygląda fajnie,ale rzeczywiście z naszą policją nigdy nic nie wiadomo :P

Opublikowano

A niby za co wytłumacz ????

Jakoś ciężarówkom nie zabierają choć są oświetlone niektóre jak choinki Bożonarodzeniowe.

Polska policja ma to do siebie że się potrafi przywalić całkiem o nic, zrobisz jak zechcesz w końcu to Twój teatrzyk :)

Opublikowano

pod remizą laski bedo kwiczeć..

wieś.

Edytowane przez slo

Opublikowano
  • Autor

heheh na wsi to furorę zrobi, a tak poważnie to nic w przepisach nie ma o zakazie tego typu podświetlenia. Ważne aby światło było z przodu białe a z tyłu czerwone i nie raziło i można śmigać :)

Opublikowano

zrobisz jak zechcesz w końcu to Twój teatrzyk

Jaśku, to nie ja zacząłem ten temat, poczytaj trochę zanim coś napiszesz.

Mnie osobiście to wali co zrobi autor tego tematu.

Jak se założy to będzie miał.

Opublikowano

zrobisz jak zechcesz w końcu to Twój teatrzyk

Jaśku, to nie ja zacząłem ten temat, poczytaj trochę zanim coś napiszesz.

Mnie osobiście to wali co zrobi autor tego tematu.

Jak se założy to będzie miał.

Nie bulwersuj się chłopak bo Ci żyłka pęknie :)

Nie spojrzałem i napisałem Tobie się nie zdarza?

Opublikowano

A niby za co wytłumacz ????

Jakoś ciężarówkom nie zabierają choć są oświetlone niektóre jak choinki Bożonarodzeniowe.

Tu bym się z Toba nie zgodził..większość naszych policjantów nie przepada z takimi ozdobnymi ciężarówkami..według nich te światełka przeszkadzają innym na drodze..a kierowcy maja te światełka podłączone pod osobny przycisk w kabinie..

A co do tematu to takie rzeczy tylko u ruskich.

Edytowane przez xBladex

Opublikowano
  • Autor

Spoko, tak jak mówicie nie ma co się stresować, każdy zakłada takie oświetlenie na własną odpowiedzialność. Dla mnie fajne to wygląda, ale czy się na to skuszę to jeszcze daleka droga. Co do policji to zależy na kogo się trafi. 10 razy się uda a za 11 nie. A temat zarzucony na luzie z czystej ciekawości a tu takie przejęcie. Co by było jak coś konkretnego się pojawi. :)

Opublikowano

O wypraszam sobie. Mieszkam na wsi i nigdy bym sobie tego szajsu nie założył :grin:

Opublikowano

heheh na wsi to furorę zrobi, a tak poważnie to nic w przepisach nie ma o zakazie tego typu podświetlenia. Ważne aby światło było z przodu białe a z tyłu czerwone i nie raziło i można śmigać :)

z tego co mi wiadomo jak długo z prozdu będize biae oświetlnie i z tyłu czerwone tak nie bedzie to zabronione dlatego też neony w kolorze bialym nie są zabronione przynajmniej tak kiedys było ...

Opublikowano

kiedyś kiedyś temat na forum był kombinowany, ale chyba o tył chodziło gdzieś koło 2008 i ktoś to chyba wyrezał trzeba by się w archeologa pobawić :decayed:

Opublikowano

nie mam zamiaru nikogo obrażać ale jak dla mnie to te podswietlane logo :polew: troszkę jakby wsią zalatywało, nie zdziwiłbym sie na grillu (atrapie) jakiegoś daewoo tico ale w Audi :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Chciałbym mieć taką wieś i tą białą B8 teraz :) , bo z czasem i tak będę zmieniał na B8.

Opublikowano

E tam.

Właśnie zawitałem do Szwajcarii.

Gały wyłażą.

Jeszcze tyle wiejskiego tuningu na raz nie widziałem.

Masakra. :facepalm:

Opublikowano

Ten podświetlany znaczek to tzw. "Wieś tańczy, wieś śpiewa", nie obrażając wsi. Polecam kupić Calibrę albo E46 i tak cudować :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.