Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziwne szarpanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Ostatnio przy wyprzedzaniu zauważyłem,że moje audi po przekroczeniu obrotów powyżej 4tys. dziwnie przyśpiesza.Nie odczuwam spadku mocy ale to strasznie dziwne szarpnięcia i odpuszczenia.Te momenty są widoczne na obrotomierzu(wzrost-spadek,wzrost-spadek obrotów i tak od 4tys aż do końca obrotów).Dzieję się tak tylko przy gwałtownym przyśpieszaniu (gaz do podłogi) kiedy przyśpieszam stopniowo jest okej.Diagnoza z kompa nic nie pokazała tylko niska temperatura z dolotu.Diagnosta wyregulował przepustnicę i nic.Wyczyściłem przepustnicę wymieniłem świece na platynówki NGK. Myślałem,że może winowajcą jest uszkodzony termostat i np.komputer podaję złą dawkę paliwa.Termostat wymieniłem i nadal to samo.Proszę o ewentualne wskazówki gdzie szukać skrzata,który mi popsuł audi:D

Pozdrawiam

Opublikowano

Zrób logi to powinno coś pokazać.

Opublikowano

Cewki albo turbo chyba, że nie wiadomo kiedy był wymieniany filtr paliwa to od niego zacznij.

Edytowane przez Jakoob

Opublikowano
  • Autor

Zrób logi to powinno coś pokazać.

Zrobić logi tzn. co?:D nie jestem ogarnięty w specjalistycznych określeniach:)

Cewki albo turbo chyba, że nie wiadomo kiedy był wymieniany filtr paliwa to od niego zacznij.

Gdyby to były cewki to auto nie miałoby przypadkiem problemu również na niższych obrotach(w tym na biegu jałowym)? A jak sprawdzić czy to turbinka?

Zrób logi to powinno coś pokazać.

Zrobić logi tzn. co? :D nie jestem ogarnięty w specjalistycznych określeniach:)

Cewki albo turbo chyba, że nie wiadomo kiedy był wymieniany filtr paliwa to od niego zacznij.

Gdyby to były cewki to auto nie miałoby przypadkiem problemu również na niższych obrotach(w tym na biegu jałowym)? A jak sprawdzić czy to turbinka?

więc jutro wymienię filtr paliwa i będę szukał skrzatów dalej...

Opublikowano

Zrób logi to powinno coś pokazać.

Zrobić logi tzn. co? :D nie jestem ogarnięty w specjalistycznych określeniach:)

Cewki albo turbo chyba, że nie wiadomo kiedy był wymieniany filtr paliwa to od niego zacznij.

Gdyby to były cewki to auto nie miałoby przypadkiem problemu również na niższych obrotach(w tym na biegu jałowym)? A jak sprawdzić czy to turbinka?

Zrób logi to powinno coś pokazać.

Zrobić logi tzn. co? :D nie jestem ogarnięty w specjalistycznych określeniach:)

Cewki albo turbo chyba, że nie wiadomo kiedy był wymieniany filtr paliwa to od niego zacznij.

Gdyby to były cewki to auto nie miałoby przypadkiem problemu również na niższych obrotach(w tym na biegu jałowym)? A jak sprawdzić czy to turbinka?

więc jutro wymienię filtr paliwa i będę szukał skrzatów dalej...

Cewki albo turbo chyba, że nie wiadomo kiedy był wymieniany filtr paliwa to od niego zacznij.

kurde mam ost to samo i nie wiem co jest żadnych błędów nie wywala filtr zmieniony i to sie przestaje robić smieszne ;/

Opublikowano
  • Autor

Zrób logi to powinno coś pokazać.

Zrobić logi tzn. co? :D nie jestem ogarnięty w specjalistycznych określeniach:)

Cewki albo turbo chyba, że nie wiadomo kiedy był wymieniany filtr paliwa to od niego zacznij.

Gdyby to były cewki to auto nie miałoby przypadkiem problemu również na niższych obrotach(w tym na biegu jałowym)? A jak sprawdzić czy to turbinka?

Zrób logi to powinno coś pokazać.

Zrobić logi tzn. co? :D nie jestem ogarnięty w specjalistycznych określeniach:)

Cewki albo turbo chyba, że nie wiadomo kiedy był wymieniany filtr paliwa to od niego zacznij.

Gdyby to były cewki to auto nie miałoby przypadkiem problemu również na niższych obrotach(w tym na biegu jałowym)? A jak sprawdzić czy to turbinka?

więc jutro wymienię filtr paliwa i będę szukał skrzatów dalej...

Cewki albo turbo chyba, że nie wiadomo kiedy był wymieniany filtr paliwa to od niego zacznij.

kurde mam ost to samo i nie wiem co jest żadnych błędów nie wywala filtr zmieniony i to sie przestaje robić smieszne ;/

Mnie to też strasznie irytuje.Jutro zaczynam wszystko po kolei wymieniać.

Opublikowano

Diagnostyke trzeba zrobić

Opublikowano
  • Autor

Diagnostyka zrobiona.Wszystko w normie.Obstawiam,że to może pompa paliwa nie dawać już rady albo turbo przeładowuje.Czy jest jakiś sposób prócz pomiaru manometrem aby sprawdzić turbinę?

Opublikowano

Tzn. co za.diagnostyka? Odczyt bledow? Zrob logi dynamiczne jak ktos wczesniej pisal i bedzie jasne, kanaly 002 020 033 115 118

Opublikowano

Tzn. co za.diagnostyka? Odczyt bledow? Zrob logi dynamiczne jak ktos wczesniej pisal i bedzie jasne, kanaly 002 020 033 115 118

u mnie błędów nie było nie było a tu dziś wracam z pracy w migający check.. cewka numer 2 :D pozdrawiam :)

a u mnie się wyjaśniło.. na światłach but i migający check :) zaprosiło do serwisu i pokazało wypadanie zapłonu cylinder nr 2 :D pozdrawiam szczęśliwy posiadacz B6 :)

Edytowane przez walodzka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.