Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zakladales juz tego IC od 3.0 ???

Zamiast 8K0145805E mozna upchnac cos innego (inny numer- np.:8K0145805R)

Edytowane przez simon__75

Opublikowano
  • Autor

Zakladales juz tego IC od 3.0 ???

Właśnie, jeszcze nie. Czekam cały czas na jakąś ładną sobotę żeby wejść do kanału w garażu. Przy zmianie IC chcę od razu zrobić błotniki

DSC07477.jpg

Opublikowano

Zrobic błotniki - masz na mysli zabezpieczenie ich i naklejenie osłonek ?
Kupowales jakies redukcje silikonowe do ICka?
Ja przy taz zwanej okazji instalacji PDC z przodu chce wrzucic IC od 3.0 (latem zrobic program).
Jakbys w tzw miedzyczasie zakladal IC zrobisz jakies foto z montazu ???

Opublikowano
  • Autor

Zrobic błotniki - masz na mysli zabezpieczenie ich i naklejenie osłonek ?

Kupowales jakies redukcje silikonowe do ICka?

Ja przy taz zwanej okazji instalacji PDC z przodu chce wrzucic IC od 3.0 (latem zrobic program).

Jakbys w tzw miedzyczasie zakladal IC zrobisz jakies foto z montazu ???

Tak, chodzi o zabezpieczenie anty korozją i naklejenie osłonek.

Jasne wrzucę fotki jak będę go zmieniał. W wątku Kolega Gibons pisał że pasuje p&p tylko trzeba się trochę po gimnastykować. Przesmaruję jakąś wazelinką krućce po zewnątrz i powinno wejść :)

Opublikowano

Trzymam kciuki żeby "gładko weszło" !

Opublikowano
  • Autor

Jak się popieści to się i zmieści :grin:


Zrobic błotniki - masz na mysli zabezpieczenie ich i naklejenie osłonek ?
Kupowales jakies redukcje silikonowe do ICka?
Ja przy taz zwanej okazji instalacji PDC z przodu chce wrzucic IC od 3.0 (latem zrobic program).
Jakbys w tzw miedzyczasie zakladal IC zrobisz jakies foto z montazu ???

Też masz seryjną 170-kę? Program robi robotę :)

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Yhym....u mnie seria jeszcze.
Zaczne od IC....tak przed"program"owo ;)

Opublikowano
  • Autor

Jasne, ja jak przeszczepie to też pojadę go jeszcze raz zhamować bo po Remapie byłem taki podjarany że nawet wykresu nie zabrałem, a za chwilę gościowi padł dysk twardy od kompa z hamowni :facepalm: Tak że nawet nie mam co wrzucić że autko ma ponad 200 KM. Pewnie stajnia się nie zwiększy po tym IC.

Opublikowano

Jak to sie po programie odpycha?

Roznica duza w stosunku do serii (170KM) ??

Opublikowano

Jest duża różnica jeśli chodzi o 143km, a co dopiero w silniku cacha

tąpniete z LG F60

Opublikowano
  • Autor

Całkiem fajnie, może aż takiej kolosalnej różnicy nie ma ale autko fajnie się zbiera na środkowych przełożeniach. Oczytałem się trochę przed chipowaniem o uślizgach sprzęgła, więc nie kazałem tunerowi bardzo przeginać w dole. Jak na razie już ponad 10.000 km zrobiłem i nie zapeszając sprzęgło śmiga. Raczej staram się go nie katować z miejsca, wyścigi z pod świateł już mi przeszły :)


Wcześniej miałem passka b6 w kombiaku, ciężkie auto na silnik 1,9 105 KM też podnieśli mi go na 140 KM to powiem że lepiej szło jak kolegi seryjna 2-litrówka 140 KM

Opublikowano

program pomaga przy rozpędzaniu auta na szerokich kołach :D

Opublikowano
  • Autor

program pomaga przy rozpędzaniu auta na szerokich kołach :D

się wie :D:naughty:

Opublikowano

bez programu był by mułek straszny na kołach 19 cali

Opublikowano

U mnie w a4 b6 po programie na 176 banan z pysia dlugo mi nie znikal ;-)

Mam nadzieje ze tu bedzie podobnie :-)

Btw.... ile na taki program musze $$$$ szykowac ?

Opublikowano
  • Autor

U mnie w a4 b6 po programie na 176 banan z pysia dlugo mi nie znikal ;-)

Mam nadzieje ze tu bedzie podobnie :-)

Btw.... ile na taki program musze $$$$ szykowac ?

Będzie Pan Zadowolony........ :naughty::JC_fan:

Drugie auto miałem upust 900 pln a tak to różnie zależy od auta czy trzeba wyjmować komputer 1200 pln

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

ale drogo tam macie :facepalm::banan::kox::grin::naughty::P

Opublikowano
  • Autor

ale drogo tam macie :facepalm::banan::kox::grin::naughty::P

Ale ze sprawdzeniem auta przed i po programie. Byłem ładnych parę godzin przy tym :wink:

Opublikowano

tyle byłeś tam że już miałeś dosyć i zapomniałeś o wykresie hehe

Opublikowano
  • Autor

tyle byłeś tam że już miałeś dosyć i zapomniałeś o wykresie hehe

:grin::facepalm::banan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.