Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za***iste te Twoje auto :kox: Po B6 nie ma opcji żeby było coś innego jak B8 :kox:

Dzięki Andrju :) normalny s-line, jeszcze dużo do inwestowania :D

Tyle w B8 wystarczy :wink:

oj nie wystarczy nie wystarczy :D :D prawda krystek :D

Opublikowano
  • Autor

prawda :D

jest głód... :)

Opublikowano

hehe zawsze da się zrobić coś fajniej :D :D

Opublikowano

Widze ze klega miejscowy [emoji1] pogratulowac ekstra bryka a to moje cudo troche biedne ale daje rade[emoji4] d1304605f1e4b37d1efb3c89ac5411ad.jpgaa4d8edf143eb604080fa98d34009449.jpg382ec79440095d9bb89eeba070289bdc.jpg

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ładny kolorek :) zawsze coś można domodzić :)

Opublikowano

Kolorek [emoji12] chyba takiego niema na Podkarpaciu[emoji1]

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez daffy

Opublikowano

kiedy przód lift będzie ?? :)

Opublikowano
  • Autor

kiedy przód lift będzie ?? :)

no najlepiej jak by był na wczoraj :decayed::P:)

Opublikowano

black s-line 2014 idealnie by pasował

Opublikowano
  • Autor

black s-line 2014 idealnie by pasował

nom :) pasowałby jak nic :wink:

Może kiedyś, uda się to do modzić :decayed:

Opublikowano

ja też może kiedyś :naughty:

Opublikowano

Ja również, ale to już grubsza rzeźba :) Niestety aptyt rośnie w miarę jedzenia.

Opublikowano
  • Autor

Ja również, ale to już grubsza rzeźba :) Niestety aptyt rośnie w miarę jedzenia.

Taaaa ciągle mało :)

Wasze białe....:D

Opublikowano

No ładne to to :) W sumie to nam tylko przodu brakuje.

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio kolega dostarczył zlecenie jeszcze z zeszłego roku :wink:

Letni setup na tyle idzie po 10 mm na stronę :)

n1xc8n.jpg


No ładne to to :) W sumie to nam tylko przodu brakuje.

no bo tyły mamy lepsze :grin:

Opublikowano

Nie ma jak tył 3.0tdi kilka razy słyszałem jaka to benzyna :D

Sent from my 6039Y using Tapatalk

Opublikowano

Ostatnio kolega dostarczył zlecenie jeszcze z zeszłego roku :wink:

Letni setup na tyle idzie po 10 mm na stronę :)

n1xc8n.jpg

No ładne to to :) W sumie to nam tylko przodu brakuje.

no bo tyły mamy lepsze :grin:

a sprawdził czy na dziurach nie będzie trzeć o nadkola ?? :D

Opublikowano
  • Autor

Na tą chwilę czekam do wiosny :) Wtedy się zobaczy. A po dziurach nie wolno jeździć :D

Opublikowano

Ostatnio kolega dostarczył zlecenie jeszcze z zeszłego roku :wink:

Letni setup na tyle idzie po 10 mm na stronę :)

n1xc8n.jpg

No ładne to to :) W sumie to nam tylko przodu brakuje.

no bo tyły mamy lepsze :grin:

Koło będzie się trzymać na samych śrubach? Nie boisz się że koło zetnie śruby?

lepiej dołożyć i kupić dystanse z kołnierzem.

Opublikowano
  • Autor

zakładałem na piastę felga łapie jeszcze ok 5mm osadzenia

śruby kupiłem dłuższe w klasie 10.9

zobaczymy jak się założy :wink:

Edytowane przez krystian3769

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.