Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Teraz, krystian3769 napisał:

Dzięki 

Pewnie że chciałem

Ale zderzak już miałem rok w domu 

Chwilę się pocieszę i pewnie wrzucę C+

hehe skąd ja to znam :) 

Opublikowano
  • Autor

Hehe

Z autopsji :grin:

Opublikowano

niestety, ale chyba jak ja robiłem lift na sline to chyba jeszcze nikomu się nie śnił pakiet C+ 

Opublikowano
  • Autor

Na 100%

C+ Wypuścili w 15r pod koniec serii

Zderzak miałem w kolor więc nawet go nie lakierowałem z myślą o zmianie :kox:

 

 

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
  • Autor

Teraz autko musi przejść korektę lakieru i będę kontent:decayed:

Opublikowano
Teraz, krystian3769 napisał:

Teraz autko musi przejść korektę lakieru i będę kontent:decayed:

też bym gdzieś to swoje oddał na odświeżenie ale jakoś nie jestem w temacie takich akcji...

Opublikowano

Fajnie teraz furka wygląda . Trzeba się napracować przy tych naszych pszczółkach , ale ile potem radości. :thumbup1: 

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, l.e.s.t.e.r napisał:

też bym gdzieś to swoje oddał na odświeżenie ale jakoś nie jestem w temacie takich akcji...

https://m.facebook.com/CPSnisko/?locale2=pl_PL

Ja mam akurat takich magiców pod nosem :jerk:

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, mariusz36 napisał:

Fajnie teraz furka wygląda . Trzeba się napracować przy tych naszych pszczółkach , ale ile potem radości. :thumbup1: 

Zgadza się

Ale to czysta przyjemność

Nawet nie klołem jak zwykle ...:P

Opublikowano
  • Autor

Coś konkretnego muszę ustrzelić niebawem.

Ale niech tam jeszcze jedno z dziś pod wisienką :decayed:

IMG-20170611-_WA0006.jpg

Opublikowano

Auto super. Mega pracy włożonej. I za to szacun:)

Tylko ja nie jestem aż tak przekonany do zmiany przedlifta na polift ale to tylko moje zdanie.

Opublikowano
  • Autor

Powiem Ci tak. Sam się targałem z tym czy dobrze robię bo raz że mam auto bezwypadkowy a dwa to jednak koszty których nigdy nie odzyskasz:huh:

No ale kto tu jest na tym forum normalny ? :kox:

Mimo wszystko auto mnie cieszy wyglądem :decayed:

Opublikowano

da

Godzinę temu, krystian3769 napisał:

Powiem Ci tak. Sam się targałem z tym czy dobrze robię bo raz że mam auto bezwypadkowy a dwa to jednak koszty których nigdy nie odzyskasz:huh:

No ale kto tu jest na tym forum normalny ? :kox:

Mimo wszystko auto mnie cieszy wyglądem :decayed:

eeee tam , polift wygląda jeszcze świeżo, przelift już nie. 

Kupującemu udostępnisz swój wątek jak będziesz auto sprzedawał to zobaczy że auto było całe a właściciel po prostu miał za dużo czasu i pieniędzy ;) 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

da

eeee tam , polift wygląda jeszcze świeżo, przelift już nie. 

Kupującemu udostępnisz swój wątek jak będziesz auto sprzedawał to zobaczy że auto było całe a właściciel po prostu miał za dużo czasu i pieniędzy ;) 

:grin: Dokładnie dlatego porobiłem fotki auta przed przekładką razem z nowymi gratami 

Opublikowano
Dnia 11.06.2017 o 19:33, krystian3769 napisał:

Teraz autko musi przejść korektę lakieru i będę kontent:decayed:

 

Dnia 11.06.2017 o 19:35, l.e.s.t.e.r napisał:

też bym gdzieś to swoje oddał na odświeżenie ale jakoś nie jestem w temacie takich akcji...

Panowie tak odnośnie korekt lakieru to powiem wam, że aby utrzymać efekt niestety trzeba obchodzić się z lakierem delikatniej niż z jajkiem:D

Opublikowano

Autko mega, od dłuższego czasu się przyglądam, a odnosnie lakieru, czarny zobowiazuje:) szkoda tylko że wygląda dobrze tylko po umyciu

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, bodas napisał:

 

Panowie tak odnośnie korekt lakieru to powiem wam, że aby utrzymać efekt niestety trzeba obchodzić się z lakierem delikatniej niż z jajkiem:D

 

2 minuty temu, Pucek napisał:

Autko mega, od dłuższego czasu się przyglądam, a odnosnie lakieru, czarny zobowiazuje:) szkoda tylko że wygląda dobrze tylko po umyciu

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Niestety coś za coś. Taki urok tego lakieru. 

Wczoraj teściowa się oparła o tył i odrazu ślady po pierścionkach :angry: 

Normalnie człowieka szlak może trafić...

 

Opublikowano

Coś o tym wiem, po 4 latach czarnego lakieru powiedziałem sobie koniec :)

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

To jest też moje 3 czarne auto i na pewno ostatnie w tym kolorze. Wcześniej miałem passata w podobnym kolorze do Twojej B8 i byłem mega zadowolony z lakieru. Choć na początku po czarnuchach nie za bardzo przypadł mi do gustu.  B8 chciałem białe a trafiło się czarne :)

Opublikowano

Gratuluję fury i zacięcia w modyfikacjach :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.