Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, tomekhxc napisał:

A dzisiaj akurat jest spot ;)

No i nawet jestem czasowy ...:facepalm:

Opublikowano

Za dwa tyg bedzie znowu to jakoś sie umówcie i uderzajcie na Rzesz ;)

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, tomekhxc napisał:

Za dwa tyg bedzie znowu to jakoś sie umówcie i uderzajcie na Rzesz ;)

Dziś to trochę żałuję ... dałem d..y 

Miałem luzik. Za późno się odezwałeś a ja nie wszedłem w dział Podkarpackie:facepalm:

Za dwa tygle na pewno nie dam rady ...

Ale obiecuje się zjawić tego lata :rolleyes:

Opublikowano
Dnia 9.07.2017 o 18:04, krystian3769 napisał:

Dziś to trochę żałuję ... dałem d..y 

Miałem luzik. Za późno się odezwałeś a ja nie wszedłem w dział Podkarpackie:facepalm:

Za dwa tygle na pewno nie dam rady ...

Ale obiecuje się zjawić tego lata :rolleyes:

hehe nie pierwszyzna :D:P

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, amaradaar napisał:

hehe nie pierwszyzna :D:P

Nie przypominam sobie żebyś na mnie czekał przed ostatnio i ostatnio :tongue4:

Opublikowano

nie pierwszyzna ze dałeś d*p..y :D:P

Opublikowano
  • Autor

:piroman:

Opublikowano

:D:D

Opublikowano

:banan:

Mmmmmm...ah ten kolor :jerk:

Opublikowano
  • Autor
48 minut temu, koman napisał:

:banan:

Mmmmmm...ah ten kolor :jerk:

Hehe 

Nic tylko wypolerować, odstawić do garażu i przykryć pokrowcem co by się nie zakurzył...

I tabliczka nie dotykać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

 

Dnia 8.07.2017 o 09:13, Norbas napisał:

Podobaju mi się :kox::kox: 

Relingi zostawisz w tym kolorze co masz  czy będzie zmiana? :) 

For you Norbas :kox:

 

Sufit w dół i czarne siedzą :)

20170714_182033.jpg

20170717_172339.jpg

20170717_172420.jpg

20170717_172611.jpg

Opublikowano
37 minut temu, krystian3769 napisał:

 

For you Norbas :kox:

 

Sufit w dół i czarne siedzą :)

20170714_182033.jpg

20170717_172339.jpg

20170717_172420.jpg

20170717_172611.jpg

:thumbup1:

Opublikowano

Oj czarno to widzę, czaarnooo :naughty:  Tego właśnie brakowało :thumbup1: 

Wszystko całe, nie połamane ? :decayed: 

Opublikowano

Czym dłużej patrzę na te auto tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że polift robi mega robotę! :kox:

Edytowane przez Pucek

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Norbas napisał:

Oj czarno to widzę, czaarnooo :naughty:  Tego właśnie brakowało :thumbup1: 

Wszystko całe, nie połamane ? :decayed: 

Wszystko całe, nic nie połamane.

Ogólnie nie ma tragedii ze zdjęciem sufitu.

Jak się wie co gdzie podważyć i szarpnąć idzie nieźle :decayed:

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Pucek napisał:

Czym dłużej patrzę na te auto tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że polift robi mega robotę! :kox:

:kox:

Dzięki za pomocne filmiki przy suficie :hi:

Opublikowano

No to teraz jak już wiadomo gdzie rwać to może jakaś automatyczna klapa się wyraza :decayed:  czy coś innego już w planie :P 

Opublikowano

Czarny w polifcie to jest to. Jak same ledy świecą i robi się ciemniej wygląda to niesamowicie. W szarym kolorze niestety już nie jest tak pięknie.

Ile ci zeszło z wymianą ?

Opublikowano
:kox:
Dzięki za pomocne filmiki przy suficie :hi:

Spoooko

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

zdjęcie nr 2 juz gdzieś widziałem :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.