Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, barca8585 napisał:

widzę że ładna furka biała tam stoi obok na zdięciu:naughty:

 

Puki co czai się w rogu :wink:

Opublikowano

No to witamy w klubie :D:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, sajmon136 napisał:

No to witamy w klubie :D:thumbup1:

Boję się tylko że ten pakiet w czarnym kolorze zginie :kwasny: I raczej trzeba będzie coś jeszcze wymodzić

Opublikowano
8 godzin temu, krystian3769 napisał:

Boję się tylko że ten pakiet w czarnym kolorze zginie :kwasny: I raczej trzeba będzie coś jeszcze wymodzić

Gratuluję wyboru pójścia w C+

Sam oddałem auto do PG Performance na wymianę zderzaka na competition + na inne pierdółki i nie mogę doczekać się efektu :kox:

Co do czarnego koloru.. możesz spać spokojnie, ostatnio na wrocławskim spocie pojawił się @kubaanizer ze swoim czarnym avantem w C+ i powiem Ci... miazga! :) Nie pożałujesz! W czerni wygląda genialnie.

Kiedyś przeglądając mobile.de natrafiłem na tą sztukę:

s-l1600 (1).jpgs-l1600 (3).jpgs-l1600.jpg

 

Co dało mi potwornego kopa żeby zrobić ten pakiet :D

Powodzenia :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Powiem Ci że na tych fotkach całkiem to wygląda :)

Szczerze mówiąc nie widziałem jeszcze takiej czarnej na żywo :decayed:

Opublikowano

Fotki niestety nie oddaja pełnego efektu, na żywo zdecydowanie lepiej to wyglada [emoji4]
Ja ze swojej strony polecam, nie będziesz zawiedziony [emoji106]
Dzięki Veiru i czekam na efekty po odbiorze Twojego [emoji6]
Sorry za offtopic

e13f09b0bb5994b359d2ba5fcd365776.jpg

Opublikowano

Szkoda ze juz mam połowę gratow kupionych do zwykłej sline.. Super to wygląda z czarnym. Jedna robiłem ale miała chromowane dodatki i nie fajnie to wyglądało. Czekamy Krystian :naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, kubaanizer napisał:

Fotki niestety nie oddaja pełnego efektu, na żywo zdecydowanie lepiej to wyglada emoji4.png
Ja ze swojej strony polecam, nie będziesz zawiedziony emoji106.png
Dzięki Veiru i czekam na efekty po odbiorze Twojego emoji6.png
Sorry za offtopic

e13f09b0bb5994b359d2ba5fcd365776.jpg

Wygląda biście :kox:

Dzięki za fotkę 

A tył jak masz, też dyfuzor w piano ?

Opublikowano

Oho, ładnie ten pakiet wyglada na podłodze :decayed:  

Na aucie tez Będzie kosa :kox: 

Opublikowano

To już chyba wiem z jakim pakietem będę szukał nowego auta jak tylko zakończę budowę domu.. po prostu piękna.. [emoji3][emoji3][emoji3]

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, MaciekPL napisał:

Szkoda ze juz mam połowę gratow kupionych do zwykłej sline.. Super to wygląda z czarnym. Jedna robiłem ale miała chromowane dodatki i nie fajnie to wyglądało. Czekamy Krystian :naughty::naughty:

Pocieszysz się trochę tak jak ja i zmienisz na c+:wink: 

Opublikowano
 Wszystko skompletowane 
Niebawem wpadnie pakiet C+ 
DSC03358.jpg
 
W końcu... [emoji41]będzie sztos[emoji16]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

przodzik C+ nawet przy czarnym kolorze robi robotę :thumbup1: 

Opublikowano

Tak tył mam w piano + lotka rs4
da338f3bd98c60186e473b2687e01276.jpg

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, kubaanizer napisał:

Tak tył mam w piano + lotka rs4
da338f3bd98c60186e473b2687e01276.jpg

Super

Lotka też już się lakieruje:wink:

Opublikowano
  • Autor

Na razie wstydliwie w zaciszu garażu ...:P

20180312_184318.jpg

 

Kryje się Competition Plus :D

20180312_184727.jpg

Opublikowano

Ty naprawdę wczoraj szedłeś do garażu! :D

To jest to! :)

Gratulejszyn :naughty:

Edytowane przez Veiru

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Veiru napisał:

Ty naprawdę wczoraj szedłeś do garażu! :D

To jest to! :)

Gratulejszyn :naughty:

No nie inaczej :decayed:

Walczyłem pół dnia żeby nic nie urwać i nie porysować :)

Opublikowano
1 godzinę temu, krystian3769 napisał:

Na razie wstydliwie w zaciszu garażu ...:P

20180312_184318.jpg

 

Kryje się Competition Plus :D

20180312_184727.jpg

Pięknie :kox: od razu z 30 km więcej :wink: Gratulacje

Tylko dlaczego cały grill nie jest w piano?:mellow:

 

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, D4NTE napisał:

Pięknie :kox: od razu z 30 km więcej :wink:

Gratulacje

:grin: Jeszcze nie jezdziłem  to nie wiem, może efekt placebo zadziałać :decayed:

Jutro chyba nie wytrzymam i 20" ki wrzucę :)

Dzięki :hi:

Edytowane przez krystian3769

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.