Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Norbas napisał:

Dobra robota, mordka znowu będzie się cieszyć przez jakiś czas :decayed: 

I właśnie o to w tym wszystkim chodzi :wink:

Efekt finalny przesłania bolesny aspekt finansowy :kox:

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, amaradaar napisał:

Tak jakos mniej wiecej wlasnie dokladnie tyle :D

A Ty się nie czaj tylko pokazuj tego swojego czarnego Thora :decayed:

20180314_211407.jpg

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Toż to bliźniaki :P

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Gibons napisał:

Toż to bliźniaki :P

Atak klonów :lol:

Opublikowano

A gdzie tam krystian tak szybko w koło domu zapinkalał że migawka nie nadanżała :D:P

Opublikowano
  • Autor

Lotka już gotowa :decayed:

Resized_20180320_124213.jpg

Opublikowano

Będzie grubo :wink: dyfuzor też w piano będziesz malował czy zostaje taki jaki jest? 

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, MaciekPL napisał:

Będzie grubo :wink: dyfuzor też w piano będziesz malował czy zostaje taki jaki jest? 

Póki co zostanie tak 

Po głowie mi chodzi jeszcze coś, więc się zobaczy ...

Ale nie mówię że nie :wink:

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
  • Autor

Jest wreszcie wisienka :) RS

20180322_142011.jpg

DSC03375.jpg

DSC03369.jpg

DSC03380.jpg

Opublikowano

Idealnie.. [emoji3][emoji3]widzę że nie tylko moja lotka była u lakiernika.. tylko że na swoją muszę jeszcze poczekać :-(

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, xBladex napisał:

Idealnie.. emoji3.pngemoji3.pngwidzę że nie tylko moja lotka była u lakiernika.. tylko że na swoją muszę jeszcze poczekać :-(

Trzeba było pisać by się ogarnęło wcześniej :wink:

Opublikowano
Trzeba było pisać by się ogarnęło wcześniej :wink:

Ja swoję oddałem tydzień temu i właśnie byłem na kontroli i jak zawsze jakiś inny chu.. musiał się wpakować w kolejkę i oczywiście zderzaki i lotka nie ruszona..

 

Ori lotka? Jak ją zamontowałeś?

Opublikowano

super wozidło, bardzo mi się podoba bryła b8, w dodatku Twoja jest czarna i śliczna :P

Opublikowano
  • Autor
25 minut temu, xBladex napisał:

Ja swoję oddałem tydzień temu i właśnie byłem na kontroli i jak zawsze jakiś inny chu.. musiał się wpakować w kolejkę i oczywiście zderzaki i lotka nie ruszona..

 

Ori lotka? Jak ją zamontowałeś?

Mój też ma terminy Ale jak mówi że może to praktycznie od ręki :)

Ori. 

Tak jak fabrycznie była. Dwustronna taśma 3m i klej do szyb 

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, Przemo c napisał:

super wozidło, bardzo mi się podoba bryła b8, w dodatku Twoja jest czarna i śliczna :P

Fajnie że się podoba :)

Opublikowano

Tej lotki tu tylko brakowało... 

No i jest?

Opublikowano
  • Autor

Zgadza się

 Długo na nią polowałem 

Opublikowano

Fajnie działasz , i lotka super . Chyba się w końcu też do tej lotki z RS przekonam , już rok leży , tylko pomalować trzeba . Krystian , ty masz oryginalnie przyciemniane szyby ? 

Opublikowano
Fajnie działasz , i lotka super . Chyba się w końcu też do tej lotki z RS przekonam , już rok leży , tylko pomalować trzeba . Krystian , ty masz oryginalnie przyciemniane szyby ? 
Tu się nie ma co przekonywać.. tu trzeba działać Mariusz..
Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, mariusz36 napisał:

Fajnie działasz , i lotka super . Chyba się w końcu też do tej lotki z RS przekonam , już rok leży , tylko pomalować trzeba . Krystian , ty masz oryginalnie przyciemniane szyby ? 

Tak szyby oryginalnie był przyciemnione 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.