Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

Piękna :a4fan: mam pytanko czy ktoś mi wytłumaczy co onacza ten mały prostokącik na słupku pomiędzy drzwiami, widać go na pierwszych fotkach IVERSONA dokładnie zdjęcie z otwartymi drzwiami, widziałem już kilka :audi: z takim czymś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna :a4fan: mam pytanko czy ktoś mi wytłumaczy co onacza ten mały prostokącik na słupku pomiędzy drzwiami, widać go na pierwszych fotkach IVERSONA dokładnie zdjęcie z otwartymi drzwiami, widziałem już kilka :audi: z takim czymś :mysli:

To jest czujnik od centralnego zamka - nowsze autka maja ten sam czujnik wbudowany w lamce kokpitowej - nad lusterkiem. Czesto zdaza sie ze ten starszy model gorzej dziala - szczegolnie jak sa slabe baterie - wtedy widzisz gostka jak trafia z metra w szkielko!! :polew:

Iversona dziala ja zyleta!! :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dodam, że to jest troszeczkę inny system niż ma większość samochodów. tutaj jest to podczerwień - ma słabszy zasięg ale znacznie trudniej jest namierzyć sygnał i otworzyć auto za pomocą złodziejskich narzędzi. większość z nas ma natomiast fale radiowe, które mają duży zasięg ale bardzo łatwo namierzyć sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter ma racje, starsze typy poprostu trudniej ukraść!!!! Wy chwalicie "moją podczerwień" a tu właśnie coś się zjebało. I nie mogę dojść co??

Parę aktualnych fotek paździocha:

dscn2847ng0.th.jpg dscn2850zg6.th.jpg dscn2869vz4.th.jpg dscn2886ic7.th.jpg dscn2888gw4.th.jpg dscn2894af0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześliczną masz tą A4kę! Wg mnie wystarczy tylko zmienić lampy przednie na poliftowe i jazda! Bardzo ładnie się prezentuje! :oklaski: A do tego AFNik to co najlepsze! :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześliczną masz tą A4kę! Wg mnie wystarczy tylko zmienić lampy przednie na poliftowe i jazda! Bardzo ładnie się prezentuje! :oklaski: A do tego AFNik to co najlepsze! :thumbup:

Miałem zmieniać lampki juz dawno ale prawdopodobnie audiola w następnym roku pójdzie w inne ręce, także nie ma sensu inwestowania kasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześliczną masz tą A4kę! Wg mnie wystarczy tylko zmienić lampy przednie na poliftowe i jazda! Bardzo ładnie się prezentuje! :oklaski: A do tego AFNik to co najlepsze! :thumbup:

Podpisuje sie pod tym dwiema nogami, obiema rekami i czym tam jeszcze mam, czyli jakims pisakiem.. no.. :th: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zmieniać lampki juz dawno ale prawdopodobnie audiola w następnym roku pójdzie w inne ręce, także nie ma sensu inwestowania kasy.

To daj mi znać jak będziesz sprzedawał :> Bo ja może w przyszłym roku będę szukał czegoś takiego dla siebie :rolleyes: Bo bardzo mi się podoba mimo, że ogólnie przepadam za avancikami to ten sedanik jest mniam :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ladne zdjecia - cacuszko jak znalazl!! nic nie slyszalem ze chcesz sprzedac furaka - a na co wymieniasz?? :polew: :polew:

Piekna sceneria - az sie rozmarzylem - tylko jakiegos avanta w tle brakuje!! jesli chodzi o autko to moje zdanie znasz - lampy tylko i zabawa z silnikiem!! :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pomóżcie podjąć decyzję!!

Mianowicie:

Pod koniec roku jezeli kumpel sie zdecyduje sprzedać, kupuję znanego mi granatowego ślicznego dobrze wyposarzonego avanta z 2000r AJM, jeżeli nie sprzedaje to albo szukam czegoś w niemcowni z rocznika 2000,2001 do kwoty 32.000 zł (o ile wogóle coś ciekawego znajdę), wtedy prawdopodobnie nawet na wirusa mnie stać nie będzie, nie mówiąc o dalszym rezaniu (mody silnika), czy może zacząć rezać mojego AFN'a. (ksenony,skóra,jakieś tam audio,kiera od eski,zderzak od eski, mody max do 180ps) tu zmieszczę się prawdopodobnie w kwocie 10.000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson ja Ci powiem tak...Fureczke masz sliczną i jeżeli nic Ci sie nie psuje i jesteś z niej zadowolony to nie sprzedawaj bo nigdy nie masz pewności co kupisz od Niemca... Jesli obecna nie sprawia kłopotów to ja radze Ci iść śladem kolegi Nowak_zg" czyli upiększać swoje B5 :thumbup:

Jutro na spocie bedzie duzo głów to napewno coś doradzimy.

Ps. Rewelacyjne te fotki co wrzuciłeś i w fajnej scenerii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie żal mi jak cholera, pół nocy nie spałem i głowiłem się co tu zrobić. narazie siedzę na streetracing i czytam o modach afn'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson, ja bym poszedł w kierunku wymiany na nowszy egzemplarz, skoro mówisz ze jest dobrze wyposażony... A jak bedziesz miał młodszą bazę, to i na mody poźniej kasa się znajdzie...

A Twoje autko ma już 12 lat!! i inwestować 10 tysi w 12 letnie auto, troche bez sensu...

Ja bym, wymienił na nowszy model...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz duzo zależy od decyzji kumpla, ja jestem strasznie niecierpliwy i juz bym wszystko chcial mieć hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie nie zgodze z Szuderem :P jesli wymieniac na nowszy model to lepiej poczekać, dołozyc i zmienić ale na B6 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...