Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

Iverson :kox: pieknie to wyglada..

BTW teraz jest 1 roznica miedzy Twoim wozidlem a wozidlem Nowak_zg :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson a moglbys pokazac gdzie wsadziles przetwornice..? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie są przyklejone na ciepło,ponieważ nie miałem czasu na szukanie miejsca. 1 na obudowie nad filtrem powietrza blisko przeplywki, 2 na obudowie zbiorniczka oleju do wspomagania. narazie zdaje to egzamin ale jak wrócę do pleszewa to będę szukał lepszego rozwiązania.[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 14:15 _________________________________________________Lampki to gadaj z Basenem, HID od kienta z allegro o nazwie- krisekman1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie są przyklejone na ciepło,ponieważ nie miałem czasu na szukanie miejsca. 1 na obudowie nad filtrem powietrza blisko przeplywki, 2 na obudowie zbiorniczka oleju do wspomagania. narazie zdaje to egzamin ale jak wrócę do pleszewa to będę szukał lepszego rozwiązania.

daj je sobie pod lampy, na belce pod zderzakiem, sporo miejsca tam jest i jest gdzie przykręcić :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson :kox: pieknie to wyglada..

BTW teraz jest 1 roznica miedzy Twoim wozidlem a wozidlem Nowak_zg :naughty:

chwilowo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6000K lepsze jest niż 8000K :tonguemad

Sokół, czemu uważasz, ze 8000K jest gorsze od 6000K?? Ja chce kupić do swojej 8000K i myślę, ze bedzie kox... :kox:

no własnie 8000K jest kox, lans itp - za niebieskie jak dla mnie, pod dystkoteke jak najbardziej :naughty:

6000K jest w miare białe, a jak z daleka patrzysz to sie ładnie mieni na niebiesko

btw 8000K ze wgledu na swoją niebieskość może bardziej drążnić misów w białych czapkach :gwizdanie: :decayed:

ale do tylko moje odczucia

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To załatw mi carbon z RS4 to się wymienię za drewno hyhyhy :tonguemad:

No way :tongue4::tonguemad:

narazie są przyklejone na ciepło,ponieważ nie miałem czasu na szukanie miejsca. 1 na obudowie nad filtrem powietrza blisko przeplywki, 2 na obudowie zbiorniczka oleju do wspomagania. narazie zdaje to egzamin ale jak wrócę do pleszewa to będę szukał lepszego rozwiązania.[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 14:15 _________________________________________________Lampki to gadaj z Basenem, HID od kienta z allegro o nazwie- krisekman1

Czyli moj styl :> Testowałem miejsce na belce , ale odradził mi mechanik :przebiegly:

Ja wkeciłem na plastikowy kołek tą przetowrnice do obudowy filtra powietrza . Wrazie co wykecam i po sprawie . Full dostep . :th:

Chyba stestuje sobie też hida na długie to moze tam zamontuje z braku miejsca :evil2:[br]Dopisany: Luty 15, 2008, 08:51:26 _________________________________________________Tomek ale fura bedzie przezajubista :th: :th: :th: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ale fura bedzie przezajubista
chyba chciałeś powiedzieć, że jest przezajubista :evil::naughty::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba chciałeś powiedzieć, że jest przezajubista :evil::naughty: :decayed

Jest jak najbardziej . Aaaaale może być jeszcze bardziej wypaśśśśna :naughty: :beer1:

Jakie masz felunie na lato

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

str.4 tego wątku :naughty:[br]Dopisany: 16 Luty 2008, 11:09 _________________________________________________daja radę takie lampki??

s5000399gw1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - lampy masakryczne :shocked: Ciekawe co powiedzą na nie panowie w niebieskim :gwizdanie:

Widze ze nie tylko ja przegladam galerie audiczek z US :beer1: :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

h*j im w d*pę!!! podoba mnie się takie cuś i do tego spojlerek na klapę a'la M3, jak dla mnie malina[br]Dopisany: 21 Luty 2008, 16:16 _________________________________________________załozyłem dzisiaj fele z letnimi kapciami a tu mi śniegiem napierd.la hyhy, no ale do rzeczy. fele s-line 17" 335619909sg8.jpg

-zawiedziony jestem nie podobają mi się 17" jednak optymalnym rozmiarem dla tej feli jest 18" w zwyż , coś maławo to wszystko teraz wygląda ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...