Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Iverson no zajebiaszczo froncik teraz sie prezentuje swieci ładnie, też jestem ciekawy jak świeci 8000K, a możesz zdradzićile cała operacja Cie kosztowała :slina: też mam smak na takie cudo :shocked:

Opublikowano

Iverson :kox: pieknie to wyglada..

BTW teraz jest 1 roznica miedzy Twoim wozidlem a wozidlem Nowak_zg :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Teraz to muszę być w kalendarzu na 2009 :kox:

Opublikowano

Ładne Audi ale ten kredens (drewno) do wymiany nie pasuje. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

To załatw mi carbon z RS4 to się wymienię za drewno hyhyhy :tonguemad:

Opublikowano

Iverson a moglbys pokazac gdzie wsadziles przetwornice..? :przebiegly:

Opublikowano

mógłbyś wkleic linki gdzie kupiłeś lampki i hidy? :)

Opublikowano
  • Autor

narazie są przyklejone na ciepło,ponieważ nie miałem czasu na szukanie miejsca. 1 na obudowie nad filtrem powietrza blisko przeplywki, 2 na obudowie zbiorniczka oleju do wspomagania. narazie zdaje to egzamin ale jak wrócę do pleszewa to będę szukał lepszego rozwiązania.[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 14:15 _________________________________________________Lampki to gadaj z Basenem, HID od kienta z allegro o nazwie- krisekman1

Opublikowano

narazie są przyklejone na ciepło,ponieważ nie miałem czasu na szukanie miejsca. 1 na obudowie nad filtrem powietrza blisko przeplywki, 2 na obudowie zbiorniczka oleju do wspomagania. narazie zdaje to egzamin ale jak wrócę do pleszewa to będę szukał lepszego rozwiązania.

daj je sobie pod lampy, na belce pod zderzakiem, sporo miejsca tam jest i jest gdzie przykręcić :th:

Opublikowano
  • Autor

widziałem juz pasowałem tam nawet, tak chyba zrobię. :th:

Opublikowano

Iverson :kox: pieknie to wyglada..

BTW teraz jest 1 roznica miedzy Twoim wozidlem a wozidlem Nowak_zg :naughty:

chwilowo :polew:

Opublikowano

6000K lepsze jest niż 8000K :tonguemad

Sokół, czemu uważasz, ze 8000K jest gorsze od 6000K?? Ja chce kupić do swojej 8000K i myślę, ze bedzie kox... :kox:

no własnie 8000K jest kox, lans itp - za niebieskie jak dla mnie, pod dystkoteke jak najbardziej :naughty:

6000K jest w miare białe, a jak z daleka patrzysz to sie ładnie mieni na niebiesko

btw 8000K ze wgledu na swoją niebieskość może bardziej drążnić misów w białych czapkach :gwizdanie: :decayed:

ale do tylko moje odczucia

pozdro

Opublikowano

To załatw mi carbon z RS4 to się wymienię za drewno hyhyhy :tonguemad:

No way :tongue4::tonguemad:

narazie są przyklejone na ciepło,ponieważ nie miałem czasu na szukanie miejsca. 1 na obudowie nad filtrem powietrza blisko przeplywki, 2 na obudowie zbiorniczka oleju do wspomagania. narazie zdaje to egzamin ale jak wrócę do pleszewa to będę szukał lepszego rozwiązania.[br]Dopisany: 15 Luty 2008, 14:15 _________________________________________________Lampki to gadaj z Basenem, HID od kienta z allegro o nazwie- krisekman1

Czyli moj styl :> Testowałem miejsce na belce , ale odradził mi mechanik :przebiegly:

Ja wkeciłem na plastikowy kołek tą przetowrnice do obudowy filtra powietrza . Wrazie co wykecam i po sprawie . Full dostep . :th:

Chyba stestuje sobie też hida na długie to moze tam zamontuje z braku miejsca :evil2:[br]Dopisany: Luty 15, 2008, 08:51:26 _________________________________________________Tomek ale fura bedzie przezajubista :th: :th: :th: :th:

Opublikowano
  • Autor
Tomek ale fura bedzie przezajubista
chyba chciałeś powiedzieć, że jest przezajubista :evil::naughty::decayed:
Opublikowano

chyba chciałeś powiedzieć, że jest przezajubista :evil::naughty: :decayed

Jest jak najbardziej . Aaaaale może być jeszcze bardziej wypaśśśśna :naughty: :beer1:

Jakie masz felunie na lato

?

Opublikowano
  • Autor

str.4 tego wątku :naughty:[br]Dopisany: 16 Luty 2008, 11:09 _________________________________________________daja radę takie lampki??

s5000399gw1.jpg

Opublikowano

Tomek - lampy masakryczne :shocked: Ciekawe co powiedzą na nie panowie w niebieskim :gwizdanie:

Widze ze nie tylko ja przegladam galerie audiczek z US :beer1: :thumbup:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

h*j im w d*pę!!! podoba mnie się takie cuś i do tego spojlerek na klapę a'la M3, jak dla mnie malina[br]Dopisany: 21 Luty 2008, 16:16 _________________________________________________załozyłem dzisiaj fele z letnimi kapciami a tu mi śniegiem napierd.la hyhy, no ale do rzeczy. fele s-line 17" 335619909sg8.jpg

-zawiedziony jestem nie podobają mi się 17" jednak optymalnym rozmiarem dla tej feli jest 18" w zwyż , coś maławo to wszystko teraz wygląda ehhh

Opublikowano

poka poka jak to na aucie wygląda :)

Opublikowano
  • Autor

może jutro bo audi mam zasypane śniegiem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.