Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj mogłem kupić czarnego grilka w metaliku ..na słomczynie kolo chciał 100 zł ..wydębiło by sie taniej :decayed:

Iverson

Tomek pod koniec roku będziesz robił skok na model wyższy ? :przebiegly:

Ten zapowiadał sie ładnie :wink4::embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak około września robię skok na 2000r.

A może będziesz sprzedawał swój grill od Ski? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Pleszewie samo malowanie 350 zł[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 11:31 _________________________________________________takie pstrykanie na szybkościAudi w nowych butach

dscn4086bm4.jpg dscn4088me7.jpg dscn4090ag2.jpg dscn4092nl4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladniutko sie prezentuje .... fajne fotki :)

mi sie mega podoba .... bo to taki odpowiednik mojej tylko ze w sedanie :polew:

ps. dawaj grill :P

a nie robisz sciemy szyb ;D fajnie bedzie wygladac ... taki bandyta ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basen pięknie to wygląda , Twoja B6 to szał jest, będziesz ją obniżał-bo by się przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson extra zmiany:) wogule grill widziałem taki sam na niemieckiej stronce i sam planowałem taki zrobić tylko ze zwykłego :), lampki i zenon lalunia:D felgi też mi się widzą takie lecz aktualnie patrze po 18'' bo jednak 17'' to zbyt mało...:P (jak ktoś chce to moje sprzedać moge :>)

kolorek noo już sam miodek... extra mega fajnie:) no ale lekka ściemka szybek mogła by być...

ogólnie to jak dla mnie autku prawie nic nie brakuje (only szybki) i sam zbieram kaske na właśnie takie mody:) :polew:

poozdro :hi::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to końcówka firmy Monti motorsport... :decayed:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2008, 06:39 _________________________________________________był bym zapomniał była nowa sesyja z furaczem Pet3r'a, cała dokumentacja w tym dziale: http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_zdjec_i_filmow_ze_spotow_wielkopolskich-t30734.0.html :decayed:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2008, 20:40 _________________________________________________Ala sprzedana ;( - czas na zmiany. Koniec tej historii...zamykam[br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 11:29_________________________________________________Podobno moja była jeździ po Tarnowie , także wypatrywać Pany - :kox::naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...