Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

to jest FIS (komputer pokładowy). tak miałem seryjnie cały licznik, wszystko ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson to idz odgarnij snieg i pokazuj fotki .. a nie tutaj tylko smaku narobisz i teraz mamy czekac do jutra.

a opony jakie masz naciagniete na te kolka ?

ps. ja tez po kupieniu swoim 17" tez doszedlem do wniosku ze optymalnie bedzie 18" :decayed:

chcesz kupic szara skorke z s4 do sedana w stanie idealnym :D ? ( chyba jeszcze jest na sprzedaz ) za 1400-1500zl ( razem z boczkami )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony mam dunlop sp sport maxx 225x45. co do skórki to zmieniam autko pod koniec roku, także dzięki za pamięć ale koniec inwestycji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko potrzebowałbyś dodatkowo manetki wycieraczki z przełącznikiem fisa i pewnie jeszcze kilku przekaźników.

http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/b5_18_adr_rezanie_fis-t5530.0.html;highlight=fis -poczytaj ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy elektronik samochodowy Ci to zrobi a koszta to nie mam pojęcia[br]Dopisany: 26 Marzec 2008, 22:47 _________________________________________________nowe fele

20080327001cj1.jpg 20080327002iu4.jpg 20080327003fm5.jpg 20080327vd2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam paździochy te fele, one idealnie wygladają w 18" i wzwyż. no ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam paździochy te fele, one idealnie wygladają w 18" i wzwyż. no ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

ee tam glupoty gadasz......

ale jak cos to moge je od Ciebie odkupic..... :decayed: a Ty sobie 18-stki zapodasz.... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sniegu tej zimy jeszcze nie widzialem tyle :kox: co do felg ... nie jest zle ale tamte mi sie bardziej podobaly ... co nie znaczy ze te mi sie nie podobaja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson czym malowałeś ramkę dookoła grilla, bo planuję u siebie taki zabieg :gwizdanie: Jaka to farba? A i czy to jest czarny połysk czy mat? Co polecasz jeszcze pomazać na czarno w sreberku? :rolleyes: Żeby było widać "pakiet black" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill to pomalowany lakierem pod kolor nadwozia w moim przypadku brilliant black. w srebrnym to czarne fele,czarny grill z logo audi i z tylu tak samo czarne ringi i masz pakiet black hyhyhy. kolo za samo malowanie wołał ode mnie 350zł jak się pytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...