Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

no w sumie slaweq niegłupio gada z tą B6 , ja na twoim miejscu bym jeszcze przejeżdził ,ew. jak by coś się zaczeło sypać to do żyda , ale jak narazie jest gitez to tylko latać :th:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo sgadzam sie ze slaweq'iem, jesli zmieniac to juz na b6, jesli na b5 masz do wydania 32k to jeszcze trochce dozbierasz i masz bestyjke w nowej budzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezaj AFN`a ;] lepsza ladna b5 niz b6 kupiona za jak najmniejsze pieniadze !

( a tym bardziej zmiana b5 na b5 po lifcie ;) lifta mozesz sam zrobic zmieniajac lampy i konsole srodkowa :) )

a potem zeby w stol bo sie splawisz na b6 ... bez sensu :) zostaw sobie rezerwe naciesz sie jeszcze swoja b5 porezaj ... da ci znowu troche radosci jak ciagle cos bedziesz zmieniac :)

a kiedys przyjdzie czas na nowszy model :)

np. kupisz skore to odrazu bedziesz sie nia cieszyc na pare miesiecy :) potem np zderzaczki od eski, mody przy silniku, audio, felgi :) no i .... masz zajecie na dluzszy czas realizujac ta liste :P a potem sprzedajesz i kupujesz b6/b7 :)

masz ladne auto ktore sie nie sypie ..... wiec dbaj o nie ;) dopoki sie nic nie dzieje i jezdzij ile sie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo chciałem założyć sobie radio pionnera DEH-6800 MP, radi beta jest duże i przydałoby się jakieś zaslepki zamotać, tylko skąd takie drewno podobne!!?? Wiecie coś na ten temat koledzy!!

audi dorzucało takie małe zaślepki na boki, które zmniejszały dziurę z fabrycznej na 1din, trza poszukać, jak nie w aucie to na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson, jednak bedziesz zakładał HID 6000K, a nie 8000K???? ja Ci proponuje 8000K i bedzie kox... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson, rozpocząłeś już rezanie?? Masz juz nowe lampki??? Wrzucaj fotki z kolejnych modów... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa narazie się wstrzymuję, bo nie wiem czy nie bedę zmieniał firmy i czasami są koszta związane z przeprowadzką i wynajmem nowej chatki :wallbash: także ze 2 tyg. opóźnienia w modach może być albo i lepiej to zależy co się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po planowanych modach Twoje auto bedzie bardzo podobne do auta kolegi Nowak_zg :naughty:

Oba:

-czarne

-soczewki valeo

-grill S4 na czarno

-zrob jeszcze scieme i zderzaki od eSy.. :decayed:

-nawet oba sa 96' i AFN :naughty:

I normalnie blizniacze autka tylko ze jedno w limuzynie, a drugie w avancie.. :dance::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HID 8000k , silniczki regulacji reflektorów , kostki ISO z pinami , reflektory in progress , prawie już wszystko zakupione jeszcze tylko wtyczki mi zostały i jak wszystko dojdzie na czas to będzie w weekend rezanie :kox::dance::evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson, zrób dokumentacje fotograficzną z etapów rezania, chętnie pooglądamy... :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson .... sprzedasz mi swoj grill ;P ? bo ci w aso to nic nie wiedza .... ostatnio pytalem o gril od s4 to mi powiedzieli ze kosztuje miedzy 218 a 320zl a wczoraj pytalem i powiedzieli ze kosztuje 350zl ....

powiedz mi wiesz cos o tym czy byly grille s4 bez chromu na kratkach a tylko z chromowana obwodka ?

dokupilem 6 pinow tak jak mowiles :) i mam 14 ( dzieki ! )

to co juz wszystko tobie doszlo do lamp ? rezasz na ten weekend ?

ja juz wszystko mam hehe na weekend rezam :P

a xenon widze kupiles ten co ja i raggaman ( widzialem na aukcji twoj nick ;p )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill mogę Ci sprzedać z autkiem hyhyhy, popytaj u kolegi Basena on czasem ma grille. Chyba były tylko wersje z chromem na obwódce z innymi sie nie spotkałem. Narazie jeszcze nic mi nie doszło poza kupionymi lampkami i wtyczkami w aso :kwasny: , Ragga mówił że konkretny sprzedawca to zakupiłem. Teraz sie z nas śmieją że bliźniacze furmanki bedziemy mieli!! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sie ma widzieć , że coś robicie a nie sie opierdzielacie :decayed:

Lampki + HID = :kox: Ale 8000 - miej troche lansu od życia :tongue4: Delikatna ściema ,fele - czarny środek i rancioszek chrom - slicznie by pasowały .. i Panie pikna bedzie :th: :th: :th:

A na wuj ci B6 .. jak robićskok to o 2 piony do góry ... i z symbolem RS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak porobie to wszystko i będę chyba papier toaletowy wpierd..ał ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak porobie to wszystko i będę chyba papier toaletowy wpierd..ał ;(

Nie przesadzaj :wink4: Wszystko stopniowo :naughty: A od papieru to juz lepiej japonki podgryzać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HID mi przyszedł 6000K a miałbyć 8000k :wallbash::kwasny: :bicz3: :ranting1: :rant: :doh1: ale i tak montuje!!! :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HID mi przyszedł 6000K a miałbyć 8000k :wallbash::kwasny: :bicz3: :ranting1: :rant: :doh1: ale i tak montuje!!! :th:

kurde ... to teraz w dodatku mamy ten sam HID :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...