Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wybór DV-ki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Da Ci fajne psssyt, ja teraz mam wlasnie tego Forga 007 na seryjnej mocy 150 koni.

Opublikowano

A ja mam juz i smar syntetyczny i grafitowy :-) w niedziele smarowanie

U mnie raz psyt a czasem tak

FORGE 007 SOUND 1.8 TURBO:

Opublikowano

Opublikowano

hmm on użył wazeliny :] to tez mam i to dobrej jakości na razie kładę smar grafitowy :)

Opublikowano

Czy każda dv jest rozbieralna, i jak często ją się czyści?

Opublikowano

Seryjny jest nie rozbieralny a z tego co pisza to forge co 5 tys

Opublikowano

hmm on użył wazeliny :] to tez mam i to dobrej jakości na razie kładę smar grafitowy :)

Tylko syntetyk, grafit zeżre Ci gumowe uszczelniacze.

Musisz wypolerować tloczek i gniazdo w zaworze.

Opublikowano

Mnie irytowałby taki dzwięk, moze to tylko moje zdanie ale takie mam :)

zdecydowanie wolałbym słyszeć świst Turbiny niż pszhh :decayed:

Opublikowano

informuje ze po ponownym przesmarowaniu smarem pełen syntetyk wszystko wróciło do normy i zawór pracuje jak nowy :)

Opublikowano

Ciekawe....

Opublikowano

Zrobilem dzisiaj 120 km i nawet razu sie nie przycial :-)

Opublikowano
  • Autor

Dobra pierdu pierdu, ale jak narazie Dev wyraził swoją opinię, a temat dotyczył wyboru DV-ki, a nie czy ktoś wyczyścił czy nie :D Czekam na opinie

Opublikowano

Po zdobyciu smaru nadal polecam forge 007 :-)

Opublikowano

Zwykła z końcóką 710N.

w ASO ponoć juz sie konczą te z "N" i dają te z koncówka "P",

Potwierdzam, właśnie wymieniłem tą samą DVkę w A3 1.8T, zamówiłem "N" a dostałem "P", miła pani powiedziała że N wycofali. Cena w ASO ok. 150zł.

Gdzieś słyszałem że 1.8T za bardzo się nie lubią z BOVami. Może właśnie Gregor to pisał na forum A3.

Edytowane przez marcelm

Opublikowano
  • Autor

No ja właśnie rozmawiałem z gregorem i mówi zeby założyć orginał 710P.

Dev logicznie mówi, ze alu lepsze od plastiku. Ale czy tylko w wykonaniu, czy w działaniu tez?

Opublikowano

plus jest taki ze jak 710p sie zacznie zacinać to go możesz tylko wyrzucić a forge rozkręcasz smarujesz i jedziesz dalej :)

Opublikowano

I tym o to prostym sposobem mamy specjalistę od DVek :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no skomplikowane to nie jest, poradził by sobie z tym 5 letni chlopczyk wiec do specjalisty DEV nie wysyłałem :D

Opublikowano

Panowie a jakie są objawy niedziałającej poprawnie DVki?

oryginalne tez normalnie padają?

Opublikowano

no skomplikowane to nie jest, poradził by sobie z tym 5 letni chlopczyk wiec do specjalisty DEV nie wysyłałem :D

Gdybym Ci nie podpowiedział to nadal byś był w czarnej d....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.